reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Dzień dobry. Witam się z pracy.
Witam nowe mamy
Ja bym w sumie chyba chciała wpaść bo sama się pewnie nie zdecyduje
Jeśli chodzi o choroby w przedszkolu też to przeszłam mały w pierwszym roku bardzo chorował 3 tygodnie w domu tydzień w przedszkolu ale przrtrwalismy to i teraz w sumie jak ręką odial.
 
reklama
Dzień dobry. Witam się z pracy.
Witam nowe mamy
Ja bym w sumie chyba chciała wpaść bo sama się pewnie nie zdecyduje
Jeśli chodzi o choroby w przedszkolu też to przeszłam mały w pierwszym roku bardzo chorował 3 tygodnie w domu tydzień w przedszkolu ale przrtrwalismy to i teraz w sumie jak ręką odial.
Ja juz mam dosc. Myslalam ze jak Adas sie urodzi to Kaja i Jula z racji tego ze beda mialy prawie 3 lata beda spokojniejsze ale nic nie zapowiada sie na to aby koedykolwiek im przeszlo. Daja popalic przeokropnie wiec osiagnelam maksimum dzieci. Tym bardziej ze teraz chcialam.synka i sie udalo to juz w ogole mam komplet i starczy. W dodatku dwie cesarki :sad: mialam nadzieje ze chociaz syna urodze naturalnie a tu nic nie wyszlo jak chcialam. I teraz sie szarpie z gadzinami. Przeciez ja nadal musze z nim na szelkach chodzic jak z rocznymi dziecmi bo inaczej juz dawno wpadly by pod samochod albo ktos by je porwal bo nie chca sie trzymac blisko mnie tylko odbiegaja. Jula ostatnio zaczyna ladnie chkdzic ale Kaja dalej swoje.
 
Witajcie [emoji4] czy można do Was dołączyć? Jestem mamą 3 synów (2009, 2011, 2018) i córeczki (2014) [emoji4]
Witaj [emoji846]


Co do snu to tez mieliśmy przeróżne etapy. Od pobudek co godzinę przez spanie od 17-5... Do teraz gdzie jest znośnie. Wszystkie poza najmłodsza padają ok 20(21) do 6(7). Młoda jeszcze nieprzewidywalna ale śpi z nami więc nawet nie wiem ile razy i o której kp [emoji6]
 
Ja miałam jedną cesarke ostatnia i uwierz mi że za tą jedną wolałabym jeszcze 10 razy urodzić naturalnie. Pierwsza dwójka urodziłam siłami natury mimo iż byli duzi. Pierwszy syn 4100 córka 4500 a najmłodszy 4600 ale to już była cc że wskazań bo się obrócił w 39 tygodniu z położenia gotówkowego w poprzek
 
Ja juz mam dosc. Myslalam ze jak Adas sie urodzi to Kaja i Jula z racji tego ze beda mialy prawie 3 lata beda spokojniejsze ale nic nie zapowiada sie na to aby koedykolwiek im przeszlo. Daja popalic przeokropnie wiec osiagnelam maksimum dzieci. Tym bardziej ze teraz chcialam.synka i sie udalo to juz w ogole mam komplet i starczy. W dodatku dwie cesarki :sad: mialam nadzieje ze chociaz syna urodze naturalnie a tu nic nie wyszlo jak chcialam. I teraz sie szarpie z gadzinami. Przeciez ja nadal musze z nim na szelkach chodzic jak z rocznymi dziecmi bo inaczej juz dawno wpadly by pod samochod albo ktos by je porwal bo nie chca sie trzymac blisko mnie tylko odbiegaja. Jula ostatnio zaczyna ladnie chkdzic ale Kaja dalej swoje.
Wspolczuje Ci naprawde. Jak to czytam to moje dzieci chyba sa grzeczne☺ Marysia troche chodzila wlasnymi drogami ale Kacper zawsze za reke on nigdy nie uciekal, nie oddalal sie. Agatka nie za bardzo lubi siedziec w wozku, ale jak idzie to cala droge z Kacprem, albo z Marysia za reke tak jej sie spodobalo☺ ja jestem po 3 cesarkach. Przy 3 lekarz mi odradzal kolejne bo powiedzial, ze mam zniszczona macice
 
O i wlasnie pluje mi picza mala na podloge piciem bo zabronilam jej walic bidonem w sciane :frown::angry: jak ja ich nie pozabijam to bedzie cud . Dostala po dupie i ryczy to druga jej dokucza i beczy jeszcze bardziej.
 
Witaj [emoji846]


Co do snu to tez mieliśmy przeróżne etapy. Od pobudek co godzinę przez spanie od 17-5... Do teraz gdzie jest znośnie. Wszystkie poza najmłodsza padają ok 20(21) do 6(7). Młoda jeszcze nieprzewidywalna ale śpi z nami więc nawet nie wiem ile razy i o której kp [emoji6]
Oo podobnie jak u nas [emoji4]
 
reklama
Ja miałam jedną cesarke ostatnia i uwierz mi że za tą jedną wolałabym jeszcze 10 razy urodzić naturalnie. Pierwsza dwójka urodziłam siłami natury mimo iż byli duzi. Pierwszy syn 4100 córka 4500 a najmłodszy 4600 ale to już była cc że wskazań bo się obrócił w 39 tygodniu z położenia gotówkowego w poprzek
Ja tez chcialam naturanie rodzic syna bo corki blizniaczki wiec nie bylo mowy jeszcze cholestaze z nimi mialam. W 35 tyg ciecie zrobili i tetaz zrobili w 37 tyg i 6 dniu bo bali sie ze blizna wie rozejdzie bo ciecie zrobili kiedy macica byla jeszcze nie dojrzala. Po pierwszej porobily mi sie zrosty powycinali je ale teraz mam blizne jak frankenstein. W ogole co to za porod tna wyciagaja i po sprawie. To nawet porodem nie mozna nazwac tylko operacja. I ta pionizacja szarpanie blizny. I orzez naiblizszy rok bedzie mnie dziadostwo ciagnelo i siedzialo jak po pierwszej.
 
Do góry