reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe, wizyty u lekarza

kochana jak masz białko, powtorz badanie. przed nasiusianiem podmyj sie i do dzieła. czasem tak wychodzi a niekoniecznie to cos złego. aaa, a bakterie polowa ciezarnych ma, slyszalam coś ze to m.in. przez czeste oddawanie moczu i cos jeszcze ale nie chce sklamac..
 
reklama
No właśnie, to chyba zależy od lekarza. Na forum ogólnym czytałam, że bodajże anus* ma też bakterie w moczu i jej lekarz przepisał antybiotyk. Chyba pójdę do innego gin.
 
Ja w pierwszej ciąży miałam ok. 4-5 miesiąca białko w moczu, ale nie było żadnej ilości wpisanej, tylko pisało "opal". Też pamiętam, jak się wtedy przeraziłam, a moja pani ginekolog wtedy stwierdziła uspokajająco, że to w ciąży się zdarza, jakaś opalescencja czy coś takiego. I faktycznie, nic mi w sumie nie było, a przy następnym badaniu już tego nie było.
 
Ja też miałam liczne bakterie w moczu i nic nie dostałam - lekarz powiedział, że nie widział ciąży, w której by bakterii nie było :-)
 
A ja mam w moczu fosforany ale też nie ma się o co martwić :)
Poprzednio nigdy nic nie było, pierwszy raz w życiu mam coś w moczu...
 
No i ja tez dzis zaliczylam wizyte usg.....Z tego ze we wtorek wyjezdzam, postanowiłam sie upewnic ze wszystko jest wporzadku, by sie nie martwic pozniej ....
:biggrin2:
Widok piekny,cudny,sliczny.....Widziałam główke,raczki, serduszko zebra,nózki............ale urosła moja kruszyna od ostatniego usg!!!!

Chyba spała , ale jak zaczelam narzekac dlaczego sie nie rusza, pomachała raczka .....Nie mam usg ale jestem SZCZESLIWA!!!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

W poniedzialek wizyta u lekarza jeszcze mnie czeka by wypisac recepty i potem wyjazd
 
No i ja tez dzis zaliczylam wizyte usg.....Z tego ze we wtorek wyjezdzam, postanowiłam sie upewnic ze wszystko jest wporzadku, by sie nie martwic pozniej ....
:biggrin2:
Widok piekny,cudny,sliczny.....Widziałam główke,raczki, serduszko zebra,nózki............ale urosła moja kruszyna od ostatniego usg!!!!

Chyba spała , ale jak zaczelam narzekac dlaczego sie nie rusza, pomachała raczka .....Nie mam usg ale jestem SZCZESLIWA!!!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

W poniedzialek wizyta u lekarza jeszcze mnie czeka by wypisac recepty i potem wyjazd


Bardzo się cieszę, moja dzidzia też spokojna była - ale serduszko biło i to najważniejsze

Gratuluję kochana
 
reklama
nawiązując do tematu =) czy któraś z was jeszcze męczy się z wymiotami???
jak sobie z nimi radzić?
Lekarka niestety powiedziała, że tak to już jest u jednych kobiet =( i nic nie poradziła ;/
 
Do góry