reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Hej wam :) Od góry test robiony w piątek, wczoraj i dziś. Dajcie znać czy z mężem nie mamy zwidów 😉🥹
 

Załączniki

  • IMG_8524.jpeg
    IMG_8524.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 64
reklama
Testy są pozytywny.
Teraz najlepiej zrobić bete później przyrost po 48h.
I umówić się do ginekologa. Najlepiej 2 tyg po spodziewanej miesiące,żeby potwierdzić czy ciąża jest tam gd?ie być powinna
 
Testy są pozytywny.
Teraz najlepiej zrobić bete później przyrost po 48h.
I umówić się do ginekologa. Najlepiej 2 tyg po spodziewanej miesiące,żeby potwierdzić czy ciąża jest tam gd?ie być powinna
Wcale nie musi bety robić, to nie jest obowiązkowe badanie... Nie wiem czemu tu jest zalecane tak rutynowo. 🤦
 
Hej wam :) Od góry test robiony w piątek, wczoraj i dziś. Dajcie znać czy z mężem nie mamy zwidów 😉🥹
Gratulacje! Piękne kreski. Na pewno pozytywy i jest ciąża. :)
Na pierwsze USG warto iść nie wcześniej niż 6+0, a nawet kilka dni później, bliżej 7+0 - będzie już zarodek z serduszkiem, a lekarz zleci badania. :)
Jeśli chcecie z mężem, oczywiście możecie iść wcześniej, zęby uwidocznić pęcherzyk w macicy - ale nie będzie jeszcze zarodka i nic poza czarną dziurą ;) w macicy. :)
 
Dziękuję wszystkim 🥹 To moja pierwsza ciąża i ciężko nam uwierzyć, że się udało. Dziękuję za wskazówki. Betę zamierzam zrobić. Jeśli chodzi o wizytę to oczywiście jeszcze sobie poczekam. Wg kalkulatora jestem w 4tc, jednak jestem pewna, że udało się 2 tygodnie temu, w dniu prawdopodobnej owulacji. Poradzicie zatem za ile tygodni najlepiej umówić wizytę? (Nie spieszy mi się) Jestem tu nowa i nowa w tym wszystkim.. Muszę zacząć od jakiejś literatury i webinarów, bo dopiero z tego forum dowiaduje się informacji o których wcześniej nie miałam pojęcia. Dzieki za wyrozumiałość 🥰
Gratulacje! Piękne kreski. Na pewno pozytywy i jest ciąża. :)
Na pierwsze USG warto iść nie wcześniej niż 6+0, a nawet kilka dni później, bliżej 7+0 - będzie już zarodek z serduszkiem, a lekarz zleci badania. :)
Jeśli chcecie z mężem, oczywiście możecie iść wcześniej, zęby uwidocznić pęcherzyk w macicy - ale nie będzie jeszcze zarodka i nic poza czarną dziurą ;) w macicy. :)
 
Dziękuję wszystkim 🥹 To moja pierwsza ciąża i ciężko nam uwierzyć, że się udało. Dziękuję za wskazówki. Betę zamierzam zrobić. Jeśli chodzi o wizytę to oczywiście jeszcze sobie poczekam. Wg kalkulatora jestem w 4tc, jednak jestem pewna, że udało się 2 tygodnie temu, w dniu prawdopodobnej owulacji. Poradzicie zatem za ile tygodni najlepiej umówić wizytę? (Nie spieszy mi się) Jestem tu nowa i nowa w tym wszystkim.. Muszę zacząć od jakiejś literatury i webinarów, bo dopiero z tego forum dowiaduje się informacji o których wcześniej nie miałam pojęcia. Dzieki za wyrozumiałość 🥰
O matko jakbym czytała właśnie o sobie! Nawet chyba owulację w ten sam dzień miałyśmy!😂
Jestem w identycznej sytuacji co Ty :)
Gratulacje!
 
Dziękuję wszystkim 🥹 To moja pierwsza ciąża i ciężko nam uwierzyć, że się udało. Dziękuję za wskazówki. Betę zamierzam zrobić. Jeśli chodzi o wizytę to oczywiście jeszcze sobie poczekam. Wg kalkulatora jestem w 4tc, jednak jestem pewna, że udało się 2 tygodnie temu, w dniu prawdopodobnej owulacji. Poradzicie zatem za ile tygodni najlepiej umówić wizytę? (Nie spieszy mi się) Jestem tu nowa i nowa w tym wszystkim.. Muszę zacząć od jakiejś literatury i webinarów, bo dopiero z tego forum dowiaduje się informacji o których wcześniej nie miałam pojęcia. Dzieki za wyrozumiałość 🥰
Ale jak zaszlaś 2 tyg temu, w owulacje (inaczej niż w owulację sie nie da zajść) to dalej jesteś w 4 tc, bo to jest liczone od 1 dnia cyklu, nie od owulacji.
 
reklama
Dziękuję wszystkim 🥹 To moja pierwsza ciąża i ciężko nam uwierzyć, że się udało. Dziękuję za wskazówki. Betę zamierzam zrobić. Jeśli chodzi o wizytę to oczywiście jeszcze sobie poczekam. Wg kalkulatora jestem w 4tc, jednak jestem pewna, że udało się 2 tygodnie temu, w dniu prawdopodobnej owulacji. Poradzicie zatem za ile tygodni najlepiej umówić wizytę? (Nie spieszy mi się) Jestem tu nowa i nowa w tym wszystkim.. Muszę zacząć od jakiejś literatury i webinarów, bo dopiero z tego forum dowiaduje się informacji o których wcześniej nie miałam pojęcia. Dzieki za wyrozumiałość 🥰
Wiek ciąży liczymy na tym etapie od 1 dnia ostatniej miesiączki :) czyli jesteś w 4 tygodniu ciąży :) a na USG najlepiej idź za 2-3 tygodnie. :)
Jeśli zamierzasz robić betę, zrób i po 48h powtórz - koniecznie w tym samym laboratorium - i porównaj przyrost (w google wystarczy wpisać beta HCG kalkulator przyrostu i wyskoczy Ci kilka).
Gratuluję jeszcze raz :)
 
Do góry