reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

To jakiś wybitnie pokrzywdzony przez los [emoji6]
Ile jesteś po owulacji?
18 dni po owulacji, dobę i dwie doby po owulacji uprawiałam stosunek. Miesiączka powinna pojawić się w sobotę i nic. Cały czas chodzę do łazienki sprawdzać bo mam wrażenie ze właśnie dostałam i nic.
Test poturbowany bo co chwila trzymany w rękach żeby zobaczyć czy aby napewno coś tam jest 😅
 
reklama
18 dni po owulacji już musiałaby być normalna widoczna gołymi okiem kreska.
Na jakiej podstawie wyznaczyłaś owulacje?
18 dni po owulacji, dobę i dwie doby po owulacji uprawiałam stosunek. Miesiączka powinna pojawić się w sobotę i nic. Cały czas chodzę do łazienki sprawdzać bo mam wrażenie ze właśnie dostałam i nic.
Test poturbowany bo co chwila trzymany w rękach żeby zobaczyć czy aby napewno coś tam jest [emoji28]
 
Śluz jest bardzo indywidualna sprawą i co cykl może być inaczej. Ja w tym cyklu miałam śluz przez 3 dni przed owulacją i 3 dni po, a w trakcie wcale [emoji23]
teraz rozumiem, a jak juz peknie to wtedy pojawia sie śluz jak białko jaja? czy nawet śluz nie musi wystąpić w takim razie jakby byla owulacja? Przed operacja moja bielizna pływała w tym sluzie..teraz jest to jakos takie wszystko inne :(
ps przepraszam, ze pisze często bez polskich znaków ale niestety nie mam Polskiej klawiatury..
 
Czyli opcje są 2.
Albo nie jesteś w ciąży, albo przesunęła Ci się owulacja.
Co do tego, że się przesunęła nie mam żadnej wątpliwości skoro bo faza lutealna maksymalnie może trwać 16 dni żeby mieścić się w normie.
Zrób bete i pomysł o jakiejś lepszej metodzie monitorowania cyklu
Metoda kalendarzykowa. Jedyna jaka stosuje i wiem ze nie zawsze jest skuteczna
 
Czyli opcje są 2.
Albo nie jesteś w ciąży, albo przesunęła Ci się owulacja.
Co do tego, że się przesunęła nie mam żadnej wątpliwości skoro bo faza lutealna maksymalnie może trwać 16 dni żeby mieścić się w normie.
Zrób bete i pomysł o jakiejś lepszej metodzie monitorowania cyklu
Jutro rano jade na betę :) dziękuje za odpowiedz
 
reklama
Nie zauważyłam wcześniej tego wątku i założyłam nowy temat, więc wklejam tutaj zdjęcie swojego testu.
Czy coś tam przebija?
 

Załączniki

  • IMG_20220126_011655.jpg
    IMG_20220126_011655.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 217
Do góry