reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Nie chodzi mi że uważam że to problem tylko chyba dobrze by było jak by lekarz mi to powiedział, a przez 4 lata nawet o tym nie wspomniał
 
reklama
Dziewczyny czy 3 dni przed @ test o czulosci 10 może wychodzić rano negatywny ??czy już lepiej się nie łudzić ze może będzie dzidzius
 
Dziewczyny czy 3 dni przed @ test o czulosci 10 może wychodzić rano negatywny ??czy już lepiej się nie łudzić ze może będzie dzidzius
3 dni przed @ nie wiele mówi. Do 14 dni po stwierdzonej owulacji test powinien być pozytywny. Jak nie masz potwierdzonej owulacji USG to poczekać 2-3 dni po spóźnionym okresie. Zakładając, że masz regularne cykle
 
Nie chodzi mi że uważam że to problem tylko chyba dobrze by było jak by lekarz mi to powiedział, a przez 4 lata nawet o tym nie wspomniał

Często dziewczyny dowiadują się o tyłozgięciu dopiero w trakcie ciąży, to kompletnie nie wpływa na starania, a nie zawsze chyba ta się to zauważyć. Nie mniej jednak jeżeli chodzisz do lekarza od 4 czy tam 2 lat, a jednocześnie nawet nie wiesz jakie suple bierzecie to nie brzmi to optymistycznie.

Dziewczyny pytały już kilka razy o badania, a też Twoja odpowiedź jest lakoniczna. Z badań powinnaś mieć zrobione przynajmniej: estradiol, LH, FSH, prolaktynę, testosteron (wszystko 3 dniu cyklu), progesteron (7 dni po owulacji), TSH, FT3, FT4, AntyTPO, AntyTG, USG tarczycy, krzywą glukozy, krzywą insuliny, witaminę D, witaminę B12, homocysteinę, kwas foliowy, żelazo, ferrytynę, AMH, jeszcze z testDNA mutacje.
Twój partner powinien mieć badanie nasienia najlepiej z fragmentacją.
I przed wszystkim porządny monitoring bo może w ogóle owulacje nie występują.

Myślę, że po takim czasie starań suplementy czy dieta nie są priorytetem, ale wiadomo nie zaszkodzą. Od diety masz Akademię płodności, a o suplach jest sporo na forum
 
Często dziewczyny dowiadują się o tyłozgięciu dopiero w trakcie ciąży, to kompletnie nie wpływa na starania, a nie zawsze chyba ta się to zauważyć. Nie mniej jednak jeżeli chodzisz do lekarza od 4 czy tam 2 lat, a jednocześnie nawet nie wiesz jakie suple bierzecie to nie brzmi to optymistycznie.

Dziewczyny pytały już kilka razy o badania, a też Twoja odpowiedź jest lakoniczna. Z badań powinnaś mieć zrobione przynajmniej: estradiol, LH, FSH, prolaktynę, testosteron (wszystko 3 dniu cyklu), progesteron (7 dni po owulacji), TSH, FT3, FT4, AntyTPO, AntyTG, USG tarczycy, krzywą glukozy, krzywą insuliny, witaminę D, witaminę B12, homocysteinę, kwas foliowy, żelazo, ferrytynę, AMH, jeszcze z testDNA mutacje.
Twój partner powinien mieć badanie nasienia najlepiej z fragmentacją.
I przed wszystkim porządny monitoring bo może w ogóle owulacje nie występują.

Myślę, że po takim czasie starań suplementy czy dieta nie są priorytetem, ale wiadomo nie zaszkodzą. Od diety masz Akademię płodności, a o suplach jest sporo na forum
tak mamy te wszystkie badania i mam je w domu w teczce, chyba tylko bez fragmentacji nasienia .nie musze od tak pamiętać jakie suplementy i leki biorę, moze mi akurat wypaść z głowy to raczej nie zbrodnia..
 
Monitoringu jeszcze nie miałam robionego ale robię testy pwu a 7 dni po progesteron i na jakiś 7 ma 1 nie miałam albo miałam bardzo słaba owu po nowym roku idizmey z parterem najpierw znowu na badanie a potem z wynikami do andrologia z osta ich badań wynika że się polepszyło. Po tym pewnie pójdzie na monitoring
 
dziewczyny, a ten monitoring to kiedy robic? i ile razy? u mnie np cieżko dostac sie do ginekologa a co dopiero chodzi codziennie jak ma sie przypuszczalnie owulacje...
 
Ostatnia edycja:
reklama
6081B684-6F96-410A-9B16-15949A3D158F.jpeg
 
Do góry