reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

To jakiś wybitnie pokrzywdzony przez los [emoji6]
Ile jesteś po owulacji?
18 dni po owulacji, dobę i dwie doby po owulacji uprawiałam stosunek. Miesiączka powinna pojawić się w sobotę i nic. Cały czas chodzę do łazienki sprawdzać bo mam wrażenie ze właśnie dostałam i nic.
Test poturbowany bo co chwila trzymany w rękach żeby zobaczyć czy aby napewno coś tam jest 😅
 
reklama
18 dni po owulacji już musiałaby być normalna widoczna gołymi okiem kreska.
Na jakiej podstawie wyznaczyłaś owulacje?
18 dni po owulacji, dobę i dwie doby po owulacji uprawiałam stosunek. Miesiączka powinna pojawić się w sobotę i nic. Cały czas chodzę do łazienki sprawdzać bo mam wrażenie ze właśnie dostałam i nic.
Test poturbowany bo co chwila trzymany w rękach żeby zobaczyć czy aby napewno coś tam jest [emoji28]
 
Śluz jest bardzo indywidualna sprawą i co cykl może być inaczej. Ja w tym cyklu miałam śluz przez 3 dni przed owulacją i 3 dni po, a w trakcie wcale [emoji23]
teraz rozumiem, a jak juz peknie to wtedy pojawia sie śluz jak białko jaja? czy nawet śluz nie musi wystąpić w takim razie jakby byla owulacja? Przed operacja moja bielizna pływała w tym sluzie..teraz jest to jakos takie wszystko inne :(
ps przepraszam, ze pisze często bez polskich znaków ale niestety nie mam Polskiej klawiatury..
 
Czyli opcje są 2.
Albo nie jesteś w ciąży, albo przesunęła Ci się owulacja.
Co do tego, że się przesunęła nie mam żadnej wątpliwości skoro bo faza lutealna maksymalnie może trwać 16 dni żeby mieścić się w normie.
Zrób bete i pomysł o jakiejś lepszej metodzie monitorowania cyklu
Metoda kalendarzykowa. Jedyna jaka stosuje i wiem ze nie zawsze jest skuteczna
 
Czyli opcje są 2.
Albo nie jesteś w ciąży, albo przesunęła Ci się owulacja.
Co do tego, że się przesunęła nie mam żadnej wątpliwości skoro bo faza lutealna maksymalnie może trwać 16 dni żeby mieścić się w normie.
Zrób bete i pomysł o jakiejś lepszej metodzie monitorowania cyklu
Jutro rano jade na betę :) dziękuje za odpowiedz
 
reklama
Nie zauważyłam wcześniej tego wątku i założyłam nowy temat, więc wklejam tutaj zdjęcie swojego testu.
Czy coś tam przebija?
 

Załączniki

  • IMG_20220126_011655.jpg
    IMG_20220126_011655.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 216
Do góry