reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Hej dziewczyny :) proszę o pomoc. Jestem 11 dni po pozytywnym teście owulacyjnym. Coś we mnie pękło i zrobiłam dzisiaj test ciążowy :p
Czy tam jest druga kreska czy to będzie ta słynna testowa?
Staramy się o dziecko ponad rok i nie chcę wpadać w przesądny szał a z drugiej strony nie wytrzymam do jutra :p
Dzięki za pomoc
Wydaje mi się ze to kreseczka ciążowa :)
 
Cześć :) kilka dni temu pokazywałam Wam moją blada kreseczke. Teraz jest coraz mocniejsza :) Hurra! idę dzisiaj na betę. Ale mam pytanie : pierwszy raz w życiu widzę dwie kreski i oczywiście robię test co chwilę, różnych firm, trochę mi odbija :D zauważyłam ze te wieczorne kreski są mocniejsze niż poranne. Dzisiaj to już w ogóle znacząca różnica. Czy któraś z Was tak miala? Dzięki za odpowiedzi
 
Cześć :) kilka dni temu pokazywałam Wam moją blada kreseczke. Teraz jest coraz mocniejsza :) Hurra! idę dzisiaj na betę. Ale mam pytanie : pierwszy raz w życiu widzę dwie kreski i oczywiście robię test co chwilę, różnych firm, trochę mi odbija :D zauważyłam ze te wieczorne kreski są mocniejsze niż poranne. Czy któraś z Was tak miala? Dzięki za odpowiedzi
No testy nie równe są testowi. Tak ja miałam ze mi wieczorem wychodziły mocniejsze :) Aktualnie jestem w 21tc. :)
Trzymam kciuki za bete, i w poniedzialek zrobiłabym przyrost.
Umawiaj się do lekarza za dwa/trzy tygodnie 😊
 
A to i tak się pochwalę: pierwszy test w poniedziałek był takim duszkiem, ten jest wczorajszy, wczoraj było 14 dni po pozytywnym teście owulacyjnym 😍
 

Załączniki

  • IMG_20220203_072440.jpg
    IMG_20220203_072440.jpg
    185,6 KB · Wyświetleń: 140
reklama
Do góry