reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Najlepiej zrobić z progesteronem bo to Ci też może coś powiedzieć np. czy owulacja była w ogóle
Kurcze teraz to już za późno bo już byłam na becie. Progesteron mialam robiony w ogóle wszystkie badania hormonalne ale w 7 dniu cyklu zaraz po @ i wtedy hormony wyszły okej. No ale nie pokazało czy była owulacja bo nie ten dzień cyklu
 
Kurcze teraz to już za późno bo już byłam na becie. Progesteron mialam robiony w ogóle wszystkie badania hormonalne ale w 7 dniu cyklu zaraz po @ i wtedy hormony wyszły okej. No ale nie pokazało czy była owulacja bo nie ten dzień cyklu

Hormony bada się w 3 dniu cyklu (choć nie wiem, które masz na myśli)
Progesteron 7 dni po potwierdzonej owulacji (monitoringiem u ginekologa)

Tu rozpiska

badania płodność.jpg
 
Wiesz tak mi lekarz kazała między 7 a 11 dc. Miałam robione LH, TSH, FSH, estradiol, prolaktyna, progesteron, testosteron i CA-15

No tylko, ze to totalnie bez sensu i nic nie daje bo nie da się ocenić na tym etapie nic.
Nie jest to zgodne obecnymi zaleceniami medycznymi - wszelkie zalecenia i opracowania medyczne są legalnie, za darmo odstępne online więc można sobie łatwo znaleźć. Niestety wielu lekarzy nie poszerza i nie aktualizuje swojej wiedzy
 
No tylko, ze to totalnie bez sensu i nic nie daje bo nie da się ocenić na tym etapie nic.
Nie jest to zgodne obecnymi zaleceniami medycznymi - wszelkie zalecenia i opracowania medyczne są legalnie, za darmo odstępne online więc można sobie łatwo znaleźć. Niestety wielu lekarzy nie poszerza i nie aktualizuje swojej wiedzy
No i co ja mogę? Nawet nie miałam pojęcia że tak trzeba. Myślałam że skoro lekarz tak mówi to chyba tak musi być
 
No tylko, ze to totalnie bez sensu i nic nie daje bo nie da się ocenić na tym etapie nic.
Nie jest to zgodne obecnymi zaleceniami medycznymi - wszelkie zalecenia i opracowania medyczne są legalnie, za darmo odstępne online więc można sobie łatwo znaleźć. Niestety wielu lekarzy nie poszerza i nie aktualizuje swojej wiedzy
Oglądałaś te wcześniejsze testy?
 
Hej kobitki post dalam wczoraj ale na jakies inne. Jestem teraz 8 dni przed okresem. I czy moge sie cieszyc? Czy znowu kreska fabryczna bo takie szczescie mam do nich. Drugi jest z dzisiaj popoludniu.
 

Załączniki

  • IMG20230619165023.jpg
    IMG20230619165023.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 161
  • 16872893006141716553515909835103.jpg
    16872893006141716553515909835103.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 158
  • 16872946788738780104628323853856.jpg
    16872946788738780104628323853856.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 142
reklama
Hej kobitki post dalam wczoraj ale na jakies inne. Jestem teraz 8 dni przed okresem. I czy moge sie cieszyc? Czy znowu kreska fabryczna bo takie szczescie mam do nich. Drugi jest z dzisiaj popoludniu.
Z tego co ja wiem od farmaceuty z apteki na tescie nie widać żadnej drugiej kreski testowej po zrobieniu testu. Kreska testowa "kontrolna" to ta co zawsze zabarwia się na mocny czerwony. A każda druga kreską zazwyczaj oznacza ciążę. Ale może być też zalany lub trefny.
Ja na tym pierwszym tescie nie widzę nic ale na tych dwóch coś widać. Najlepiej zrobić bete z krwi żeby mieć pewność. Ja miałam różne drugie kreski chyba na 5 testach poszłam na betę 1.10
 
Do góry