reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Dobra dzięki. Ale jeszcze podpytam jest to plamienie 11.06 było inplatacyjnym to już teraz wynik będzie wiarygodny prawda? Pytam bo nie znam się na tej becie w pierwszej ciąży nawet nie robiłam. Bo jak robiłam test to byłam w 8 tygodniu i od razu do lekarza.
jeśli byś miała implantację 11.06 to testy powinny być już dość wyraźne.
 
reklama
jeśli byś miała implantację 11.06 to testy powinny być już dość wyraźne.
Tak mi się banjmniej wydaje ze 8 dni to trochę mało. Bynajmniej tak mi moja znajoma pielęgniarka powiedziała że najlepiej testy robić w dniu miesiączki albo po ze względu na to że mogą wychodzi fałszywie ujemne.
 
ja bym poszła na betę. Coś tam przebija ale jeśli przebija tak od tygodnia to dość dziwne. Ja takie bladziochy miałam w dzień miesiączki, ale za dwa dni już były dwie wyraźne krechy :) lepiej zrobić badanie krwi niż się psychicznie zajeżdżać
 
ja bym poszła na betę. Coś tam przebija ale jeśli przebija tak od tygodnia to dość dziwne. Ja takie bladziochy miałam w dzień miesiączki, ale za dwa dni już były dwie wyraźne krechy :) lepiej zrobić badanie krwi niż się psychicznie zajeżdżać
No zobaczymy zrobię tą bete
 
reklama
Do góry