reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Drogie Dziewczyny!
Różne wątki tego forum czytam anonimowo, ale nie sądziłam, że trafię na ten.

Bardzo Was proszę o pomoc w interpretacji. Czyt.: czy nie świruję.
Wczoraj i dzisiaj wykonałam test z porannego moczu. Odczytałam po przepisowym czasie - widzę cień cienia.
Czy to jednak fabryczna?!
Przy pierwszej ciąży miałam dwie grube krechy, żadnych wątpliwości.

Na betę pójdę na spokojnie, ale dopiero w poniedziałek.
Zawracam Wasze głowy już dzisiaj, bo dzisiaj Dzień Ojca i wymyśliłam sobie ewentualną niespodziankę 😃🙈
Dzisiaj 13 DPO, wedlug moich obserwacji owulacja wystąpiła 10.06.
Zalaczam zdjęcie (wybaczcie jakość i tło…) dzisiejszego testu, po przepisowym czasie.
 

Załączniki

  • 28CCED04-C709-4489-9F29-29637C62B78D.jpeg
    28CCED04-C709-4489-9F29-29637C62B78D.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 222
  • 0D43F6E1-7745-423E-A05C-215607CB7C81.jpeg
    0D43F6E1-7745-423E-A05C-215607CB7C81.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 225
reklama
Drogie Dziewczyny!
Różne wątki tego forum czytam anonimowo, ale nie sądziłam, że trafię na ten.

Bardzo Was proszę o pomoc w interpretacji. Czyt.: czy nie świruję.
Wczoraj i dzisiaj wykonałam test z porannego moczu. Odczytałam po przepisowym czasie - widzę cień cienia.
Czy to jednak fabryczna?!
Przy pierwszej ciąży miałam dwie grube krechy, żadnych wątpliwości.

Na betę pójdę na spokojnie, ale dopiero w poniedziałek.
Zawracam Wasze głowy już dzisiaj, bo dzisiaj Dzień Ojca i wymyśliłam sobie ewentualną niespodziankę 😃🙈
Dzisiaj 13 DPO, wedlug moich obserwacji owulacja wystąpiła 10.06.
Zalaczam zdjęcie (wybaczcie jakość i tło…) dzisiejszego testu, po przepisowym czasie.

Ciężko powiedzieć bo z tymi testami różnie bywa. Ja wolę paskowe bez plastiku.
Ostatnio była tu dziewczyna która miała cień taki jak Twój i beta negatywna. A i swego czasu na tym teście widziałam mocniejszą niż Twoja kreskę po płynie do zębów 😉

Osobiście na podstawie takiego testu bez potwierdzenia beta nie zdecydowałabym się zrobić takiej niespodzianki na dzień ojca.

Ale ja to generalnie z tych co najpierw poszły na betę a potem zrobiły test ciążowy na pamiątkę 😉 lubię jasne sytuacje
 
Drogie Dziewczyny!
Różne wątki tego forum czytam anonimowo, ale nie sądziłam, że trafię na ten.

Bardzo Was proszę o pomoc w interpretacji. Czyt.: czy nie świruję.
Wczoraj i dzisiaj wykonałam test z porannego moczu. Odczytałam po przepisowym czasie - widzę cień cienia.
Czy to jednak fabryczna?!
Przy pierwszej ciąży miałam dwie grube krechy, żadnych wątpliwości.

Na betę pójdę na spokojnie, ale dopiero w poniedziałek.
Zawracam Wasze głowy już dzisiaj, bo dzisiaj Dzień Ojca i wymyśliłam sobie ewentualną niespodziankę 😃🙈
Dzisiaj 13 DPO, wedlug moich obserwacji owulacja wystąpiła 10.06.
Zalaczam zdjęcie (wybaczcie jakość i tło…) dzisiejszego testu, po przepisowym czasie.
Zrób inny test, te nie cieszą się niestety najlepszą opinią 😔
 
Drogie Dziewczyny!
Różne wątki tego forum czytam anonimowo, ale nie sądziłam, że trafię na ten.

Bardzo Was proszę o pomoc w interpretacji. Czyt.: czy nie świruję.
Wczoraj i dzisiaj wykonałam test z porannego moczu. Odczytałam po przepisowym czasie - widzę cień cienia.
Czy to jednak fabryczna?!
Przy pierwszej ciąży miałam dwie grube krechy, żadnych wątpliwości.

Na betę pójdę na spokojnie, ale dopiero w poniedziałek.
Zawracam Wasze głowy już dzisiaj, bo dzisiaj Dzień Ojca i wymyśliłam sobie ewentualną niespodziankę 😃🙈
Dzisiaj 13 DPO, wedlug moich obserwacji owulacja wystąpiła 10.06.
Zalaczam zdjęcie (wybaczcie jakość i tło…) dzisiejszego testu, po przepisowym czasie.
Tą dziewczyną prawdopodobnie jestem ja o której mówi dziewczyna. Ja robiłam dwa te testy i kreski wyszły mi nawet ciut mocniejsze. A zrobiłam bete 1.10
 
Dziękuję Wam Dziewczyny!
Wiem że beta najlepsza, bo nie pozostawia wątpliwości. Po prostu dzisiaj nie mam możliwości zrobienia.

Wczorajszy test, który robilam to Pink test strumieniowy (tez ma różne opinie) ale zdjęcia nie załączam, bo nie zrobiłam w czasie przepisowym.

Pozostaje mi cierpliwość ❤️
 
Dziękuję Wam Dziewczyny!
Wiem że beta najlepsza, bo nie pozostawia wątpliwości. Po prostu dzisiaj nie mam możliwości zrobienia.

Wczorajszy test, który robilam to Pink test strumieniowy (tez ma różne opinie) ale zdjęcia nie załączam, bo nie zrobiłam w czasie przepisowym.

Pozostaje mi cierpliwość ❤️
Powodzenia i jeśli czekasz na 2 kreski to trzymam kciuki :)
 
Drogie panie, jeśli macie wątpliwości, czy widać cień kreski na teście ciążowym, tutaj jest miejsce stworzone specjalnie dla Was. Wrzućcie zdjęcie testu, a inne panie z forum pomogą, oczywiście w granicach rozsądku, rozwiać ewentualne wątpliwości. Zapraszamy! 💪
Witam serdecznie
Staramy się z mężem dwa lata o dzidziusia kochaliśmy się przed owulacja w owulację i po owulacji również w dniu owulacji mojej dostałam dziwnego plamienia brązowego które trwało około 4 dni było bardzo tego mało lekkie widoczne plamki na wkładce to mnie zaniepokoiło ponieważ nigdy tak nie miałam do dnia mojej miesiączki zostało mi 5 dni ale już ciekawość wzięła nade mną górę i dziś z porrannego moczu wykonałam taki test . Powiedzcie mi czy widzicie ta słabo widoczna kreskę poniżej dodaje zdjęcie



IMG_20230623_092644.jpg
 
Drogie panie, jeśli macie wątpliwości, czy widać cień kreski na teście ciążowym, tutaj jest miejsce stworzone specjalnie dla Was. Wrzućcie zdjęcie testu, a inne panie z forum pomogą, oczywiście w granicach rozsądku, rozwiać ewentualne wątpliwości. Zapraszamy! 💪

Witam serdecznie
Staramy się z mężem dwa lata o dzidziusia kochaliśmy się przed owulacja w owulację i po owulacji również w dniu owulacji mojej dostałam dziwnego plamienia brązowego które trwało około 4 dni było bardzo tego mało lekkie widoczne plamki na wkładce to mnie zaniepokoiło ponieważ nigdy tak nie miałam do dnia mojej miesiączki zostało mi 5 dni ale już ciekawość wzięła nade mną górę i dziś z porrannego moczu wykonałam taki test . Powiedzcie mi czy widzicie ta słabo widoczna kreskę poniżej dodaje zdjęcie



Zobacz załącznik 1540050

IMG_20230623_095450.jpg
 
reklama
Drogie Dziewczyny!
Różne wątki tego forum czytam anonimowo, ale nie sądziłam, że trafię na ten.

Bardzo Was proszę o pomoc w interpretacji. Czyt.: czy nie świruję.
Wczoraj i dzisiaj wykonałam test z porannego moczu. Odczytałam po przepisowym czasie - widzę cień cienia.
Czy to jednak fabryczna?!
Przy pierwszej ciąży miałam dwie grube krechy, żadnych wątpliwości.

Na betę pójdę na spokojnie, ale dopiero w poniedziałek.
Zawracam Wasze głowy już dzisiaj, bo dzisiaj Dzień Ojca i wymyśliłam sobie ewentualną niespodziankę 😃🙈
Dzisiaj 13 DPO, wedlug moich obserwacji owulacja wystąpiła 10.06.
Zalaczam zdjęcie (wybaczcie jakość i tło…) dzisiejszego testu, po przepisowym czasie.
Według mnie negatywny ja miałam mocniejsze kreski i ciąży nie było te testy oszukały mnie kilka razy. Z reszta test odczytany po czasie= nieważny takich wyników pod uwagę się nie bierze
 
Do góry