reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są na forum przyszle mamy z Piły???wlkp??

Hej dziewczyny
Widzę, żę dużo mnie ominęło, cała wczorajsza akcja. Nikha już może jest po wszystkim? Też trzymam kciuki.
Ciekawe jak sobie radzi? Ten poród mi się zaczyna udzielać, może przez to, że ja o tym nie mam pojęcia jak to faktycznie wygląda.

Pozdrawiam:-):-):-):-):-):-)
 
reklama
:-):-):-):-):-)
Ciekawe jak Nikha?
Ja tak się boję porodu ale mam nadzieje że to normalne?
Już mam tak nisko brzuch i jeszcze ten wyjazd w czwartek do Poznania do szpitala-już sie boję.
Czekam na tego mojego maluszka, mam nadzieję że z nim wszystko w porządku, po tej mojej diecie nic nie tyję wręcz chudne, mam nadzieję, że to się nie odbije na maluszku?
Pozdrawiam:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Aneczka Jeśli wszystko jest dobrze z mamusią i dzieckiem to wypuszczają po trzeciej dobie. Więc wychodzi na to, że Nkha powinna w poniedziałek wyjść do domu. Też mam nadzieję, że się odezwie.

Lidka Jak wrócisz z tego szpitala to wyślij mi sesa, a jakbyś miała tam dłużej zostać (czego ci nie życzę) to też daj znać. My w pracy trzymamy za ciebie kciuki :tak:
 
Nie wiem jak to długo jeszcze potrwa ale coraz częściej i mocniej boli mnie podbrzusze i kręgosłup.
Nikha już ma najgorsze za sobą, a ja może z Poznania wrócę z maluszkiem.
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Nie wiem czy mały nie zmienił pozycji bo cały czas był główką w dół już od początku maja, ale ostatnio tak wariował, że nie wiem czy się trochę nie poprzekręcał.:-):-):-):-)
Ale i tak cyrki będą jak zamiast Szymonka urodzi się Natalka, ale ponoć przy chłopcach zazwyczaj sie sprawdza.
 
hahaha, to czy sie sprawdza zależy glownie od wiedzy i umiejetnosci lekarza oraz jakosci sprzetu :)
gdzies widzialam zdjecie USG wypietej dziewczynki z tylu, rodzice byli przekonani, ze to chlopiec - wygladalo jak dwa jąderka, a to byly wargi i urodzila sie dziewczynka :)

A ja dalej nie wiem co mam i jakos zle mi z tym nie jest:)
 
No tak, z tymi pomyłkami różnie bywa ;-):-D U nas lekarz stwierdził na 99 %, że jest chłopak. Zresztą Witek parę razy lekarzowi pokazywał swoje jajeczka i siusiaka :tak: Nawet mamy nagrane na płytce i wyraźnie widać jego klejnoty rodzinne :tak::-D:rofl2: Mały ekshibicjonista (chyba tak to się pisze) :baffled::rofl2:
 
To prawda,pomyłki się zdarzają.U mnie pani doktor stwierdziła na 80%,że będzie dziewczynka,a urodziłam 100%chłopca.:tak::tak:Trzymam kciuki za Nikhe.Oby jak najłagodniej przeszła przez poród.
 
reklama
U mnie pani doktor dwa razy potwierdziła, że będzie chłopczyk, ale jak będzie dziewczynka to też się bardzo ucieszę(nie wiem jak mąż, bo on jak się dowiedział, że ma być chłopczyk to poszukał od jakiego wielku jest klub kibica).
Jak będę w Poznaniu na badaniach to najprawdopodobniej tam będą mi robić bardzo dokładne usg czy z maluszkiem jest wszystko ok więc może tam też coś powiedzą o płci?
Nikha cały czas mówiła o dziewczynce, ciekawe jak się trzyma?
Ja dzisiaj w nocy znowu miałam akcje skurczową, więc zastanawiam się czy ja dotrwam do czwartkowego wyjazdu, a ja już zaplanowałam, że po powrocie w sobote na wesele idziemy? Ciekawe co mi maluszek szykuje?
 
Do góry