reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

I sorry,że w ogóle pisze ... chciałam sie z kimś tym podzielić,bo jak narzazie nie chce nic nikomu ze znajomych mówić ... a wy jakiś pojazd zaraz ,,, chciałam zebyscie napisąły co wy sadzicie o tym ... z góry dzięki za odpowiedzi ...
 
reklama
Mnie w ciazy dodam ze 3 w ogole piersinie bolaly i byłam pewna mimo ze nie dostalam okresu ze w ciazy nie jestem, bo w pierwszej ciazy bolaly, w drugiej tez a w trzeciej nie:tak::tak:Wiec niekoniecznie musza bolec a jutro raniutko lec po test i go zrob wtedy bedziesz miec pewnosc
 
Grubo z dziewczyną jedziecie, Ja tobie powiem ze mnie piesi na początku ciąży nie bolały to był piąty tydziń ciąży ale tak mnie urosły że wylewały sie ze stanika. I zabawię się we wróżkę jak jolka i ci powiem że jutro dostaniesz okres, jak nie dostaniesz to w poniedziałek napisz jak wyszedł ci test.
 
to ja dodam jedynie, ze zaszłam w ciąże kilka dni przed spodziewanym okresem i jednym z objawów był brak typowego dla okresu bólu piersi.Pojawił się 2 tygodnie później ale już wiedziałam,że to ciąża.
Co jeszcze- jeśli zaszłabyś w ciążę ileś dni przed okresem (ale nie w dniach potencjalnie płodnych) to test może nic nie wykazać. Mój nie wykazywał ciąży do 38 dnia cyklu.
 
tak wiem,że wróżkami nie jesteście a jak juz pisałam chwilowo nie mam gdzie kupic testu musze do poniedziałku czekac ...

no nie da się ukryć... MUSISZ CZEKAĆ skoro nie masz gdzie testu kupić.

I sorry,że w ogóle pisze ... chciałam sie z kimś tym podzielić,bo jak narzazie nie chce nic nikomu ze znajomych mówić
bo narazie nie ma o czym mówić skoro nic nie wiadomo. Nie przepraszaj, że piszesz - po to jest forum:tak:


Nikt Ci nie napisze: tak jesteś w ciąży. Zrób test w poniedziałek i będzie wiadomo:tak:a jeśli chodzi o objawy wczesnej ciąży to jest dokładnie tak jak Ci już napisały dziewczyny - mogą być różne. Jedne mają ból piersi, inne nie; jedne mają mdłości inne nie, itd......

Pamiętaj, że test może też jeszcze nie wykazać wczesnej ciąży - najpewniejsze jest badanie krwi Beta HCG
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
który to juz podobny post na tym forum....?! Trzeba iść zrobić kurs na wróżenie z fusów...:baffled:
 
@ spóznia mi sie juz miesiac. najpierw zrobilam test wyszedl negatywnie pozniej dla pewnosci poszlam do ginekologa zrobil mi USG wedlug kotrego w ciazy nie jestem( lekarz zrobil usg bez wiekszego zaangazowania ;/)....przypisal mi lek duphaston na wywowalnie okresu ale zuzylam juz cale opakowanie a okresu nadal nie mam. brzuch mi wieczorem robi sie nadety i wogule nadal mam wrazenie ze jestem w ciazy...czuje ze cos jest nie tak...czy to mozliwe ze jednak jestem w ciazy???
 
reklama
Do góry