reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

reklama
Witam!!!
Mój problem polega na tym,że zastanawiam się czy mogę być w ciąży czy nie ...
Ostatnią miesiączkę miałam 6.01.2010 @ a cykle 31 dniowe wiec powinnam dostać dziś kolejną ... ale nie przyszła ... zawsze z 3-4 dni przed bolały mnie piersi no i brzuch a teraz nic ... Z moim partnerem kochałam się albo dzień przed rozpoczęciem dni płodnych albo na samym początku drugi raz kochaliśmy się tydzień przed data spodziewanej @ wtedy tez był to stosunek przerywany ale wszedł on we mnie 3 razy pod rząd praktycznie po każdym orgazmie (niby wytarł ) Od jakiegoś tygodnia w ogóle nie mam apetytu ... jak myślę o jedzeniu normalnie mnie mdli ... i mam bóle głowy ... do łazienki też często w miarę zlatam i mam ciągłe wrażenia jakby chciało mi się siusiu... wiem,ze najlepszym rozwiazaniem był by test ale chwilowo nie mam gdzie go kupic bo mieszkam w małym miescie i wszytkie apteki zamkniete ... Tylko gdybym zaszął to powinny chyba poleć mnie piersi co nie ??
 
Ostatnia edycja:
Matko rzczywiscie co robic? TEST i tyle.Nie ma domowych sposobów by sprawdzic ciąze a z fusów wrozyc tez chyba nie zamierzasz.My wrozkami nie jestesmy.Kup test i tyle.
 
tak wiem,że wróżkami nie jesteście a jak juz pisałam chwilowo nie mam gdzie kupic testu musze do poniedziałku czekac ... bardziej chodzi mi o to czy to,ze nie bolą mnie piersi może coś oznaczać... bo kazdy organizm jest inny ale jak czytałam to w większości to jeden z pierwszych objawów ...
 
Możesz być w ciąży. Piersi nie muszą boleć od razu, nie muszą boleć wcale. Do poniedziałku pozostaje Ci czekać.
Niektóre organizmy reagują na zmiany - może u Ciebie coś się zmieniło i stąd przesunięcie. Zawsze masz idealnie równo okres?
 
Tak od jakiegoś roku zawsze dostaje dokładnie tak jak mam wyliczone jedyna kwestia to ze raz dostaje rano a raz wieczorem ... i zawsze bolały mnie piersi przed i brzuch podolewał jakeis 4-3 dni przed a teraz nic ;/
 
Ale czego od nas oczekujesz? Jesli napiszemy ci że jestes w ciąży to co to zmieni? Co zrobisz? NIC!!!
I tak będziesz czekac do poniedziałku i wtedy zrobisz test lub bete.
Napiszemy,że nie jesteś w ciąży a @ nie pojawi się do poniedziałku to i tak będziesz musiała zrobić test.
Nie masz wyjścia, my ci nie pomożemy. Objawów ciąży jest u jednych kobiet sto a inne nie mają żadnych. Byłoby zbyt prosto gdyby każda kobieta miała takie same objawy ciąży. Cokolwiek napiszemy, nie jesteśmy wiarygodne, bo skąd możemy wiedzieć czy to ciąża czy nie?
A pytanie "co robić?" ....to zależy czy chcesz tej ciąży czy nie. Jedyne co przychodzi mi do głowy to "następnym razem myśleć".
Stosunek przerywany to nie jest dobra forma antykoncepcji. A tekst "niby wytarł" powalił mnie na łopatki.
Skoro wierzycie w takie sposoby to powinnaś po stosunku jeszcze trochę poskakać. Tak na wszelki wypadek-jeśli źle wytarł, to może z ciebie wyleci.
 
Stosunek przerywany nie jest metoda antykoncepcyjną, zwlaszcza taki jak opisujesz. "Wytarł", a w środku też se wytarł? Nie sądzę, a resztki spermy mogły pozostać. Także na chwilę przed wytryskiem na czubku penisa pojawia się odrobina płynu zawierajaca żywe plemniki.
Poza tym stosujesz kalendarzyk jak sądzę - otóż "dzień przed" dniami płodnymi to za mało, plemniki potrafią średnio przeżyć p drogach rodnych 72 godziny. A że średnia to średnia, więc niektóre mogą dłużej. Miej to na uwadze na przyszłość, bo uswanie ciąży to nic innego jak morderstwo.
A tu masz objawy bardzo wczesnej ciąży, a każdej są inne, przyjemnej lektury
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/objawy-bardzo-wczesnej-ciazy-32907/
 
reklama
ale ja wiem,ze to nie jest metoda ... poprostu tabeltek brac nie moge,bo miaalm chyba juz z 5 róznych i po kazdych zle sie czułam wiec ginekolog mi odradził niestety ... a prezerwatyw mój chłopak nie moze bo ma uczulenie ... i jesli było by dziecko ja bym sie bardzo cieszyła i nie mam zamiaru usuwać w życiu takeigo małego stworzonaka bym nie zabiła które we mnie rosnie ...
 
Do góry