reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy czeka mnie poronienie?

Dołączył(a)
8 Sierpień 2021
Postów
6
Jestem w 9 tyg.ciąży , nie widać zarodka ,widać ciałko żółtkowe...dziś zrobiłam beta czekam na wyniki po48 następne...w 6 tyg było zarodek na USG widać..a ter nie.. czy muszę się pogodzić ze stratą?
 
reklama
A co powiedział Ci lekarz?
Widać było ,że sam nie wie, pytał tylko czy regularne miesiączki były,3 raz USG i znów pytał o datę ost.miesiączki,i powiedział że pon3 tyg.pecherzyk się powiększył o 100%.,czekam na wyniki beta..albo pójdę do innego specjalisty..objawy ciąży mam więc nie wiem o co chodzi..😔
 
Ja bym poradziła się innego lekarza. Pierwsza lekarka nie zauważyła akcji serca zarodka. Od razu stwierdziła: nic z tego nie będzie, do tego ma Pani macicę dwurożną, ja bym raczej szykowała się na poronienie. Następnego dnia byłam już u innego lekarza i ten nie miał problemu z jego dostrzeżeniem. Duży wpływ ma stan sprzętu, który posiada się lekarz.
Co prawda moja ciąża się nie utrzymała, ale poroniłam w późniejszym etapie. Nie każda historia musi kończyć się identycznie. Pamiętaj, że lekarza możesz zapytać się o wszystko, jak i walczyć o swoje. Mnie los doświadczył i pokierowałabym swoją sytuacją zupełnie inaczej.
Głowa do góry! Wierz w to, że będzie dobrze.
 
Jestem w 9 tyg.ciąży , nie widać zarodka ,widać ciałko żółtkowe...dziś zrobiłam beta czekam na wyniki po48 następne...w 6 tyg było zarodek na USG widać..a ter nie.. czy muszę się pogodzić ze stratą?
Ja tez mam nieciekawa sytuacje, wczoraj na USG lekarz powiedział ze ciaza powinna być w 7 a wyglada na 6 tydzień, do tego zarodkowi jest za ciasno bo pecherzyk jest zdecydowanie za mały. Od kilku dni mam tez plamienia, dostałam luteinę na podtrzymanie ale mogę się szykować na najgorsze. Za tydzień nam kontrolne usg ale wątpię ze dotrzymam, ciaza chyba ma jakieś wady:(
 
No to drugie beta na tym samym poziomie 31203, poprzedni 31137 ...we wtorek USG jeśli nic nie będzie widać idę do innego lekarza..prawie 9 tydzień..musi cokolwiek być widać....
 
reklama
Stało się... poroniłam cały dzień skurcze i mocno krwawię... jutro idę do gina..11 września mam ślub... jakieś dno...obym do szpitala nie musiała iść... dzięki za wszelkie odpowiedzi...
 
Do góry