reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy czeka mnie poronienie?

Stało się... poroniłam cały dzień skurcze i mocno krwawię... jutro idę do gina..11 września mam ślub... jakieś dno...obym do szpitala nie musiała iść... dzięki za wszelkie odpowiedzi...
Kochana, bardzo mi przykro. Wiem, co w tym momencie przeżywasz. Pamiętaj, że możesz tutaj napisać wszystko.
Modlę się o to, byś nie musiała mieć zabiegu. Chociaż jeśli będzie on koniecznyz apewniam Cię, że sam zabieg nie jest bolesny. Raczej piętno zostaje na psychice przez sam pobyt w szpitalu. Teraz będzie bardzo ciężko psychicznie się pozbierać, ale pamiętaj, że jeszcze przyjdzie czas i uda się ♥️
 
reklama
Stało się... poroniłam cały dzień skurcze i mocno krwawię... jutro idę do gina..11 września mam ślub... jakieś dno...obym do szpitala nie musiała iść... dzięki za wszelkie odpowiedzi...
bardzo mi przykro, dwa tygodnie temu sama przez to przechodziłam. Zapraszam Cię na wątek Ciąża po poronieniu z 2006. Dziewczyny tam są super, wiele można się dowiedzieć i otrzymac mega wsparcie.
 
Do góry