reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

reklama
kochanie,

kupiłam wczoraj wózeczek;-)
ŚWIAT WÓZKÓW - sklep internetowy oferujący WÓZKI DZIECIĘCE 2010: X-LANDER - XA 2010 głęboko-spacerowy - kolor CARBON - 1szt.

x-lander z 2010 do tego dokupiłam fotelik Maxi-Cosi cabrio Fix
teraz czekam na przesyłeczkę

Jak tylko dojdzie napisz coś o nim. Czy w ogóle warto. Mnie cały czas zastanawia to siedzisko że można tylko do przodu i dlatego się nadal waham nad nim.
Chociaż po tym co się tu dzieje na forum to chyba jednak znowu stwierdzam że czekam do końca z większymi zakupami.....:-(
 
Dziewczyny ja jak zwykle mam problem. Pytanie szczególnie do dziewczyn które kupiły x-landera limitowaną serię.
Mam możliwość kupienia różowego, używana tylko gondola. Napiszcie mi proszę ile zapłaciliście za te niebieskie???? I przede wszystkim co mieliście w zestawie, bo tu ma być wszystko oprócz kuferka.
I się zastanawiam, bo strasznie się boję że to za szybko:-:)-(
Co myślicie o tym wózku:
http://www.allegro.pl/item915723836_wozek_x_lander_wersja_limitowana_2009.html
Za 1,6tys. Tylko nie ma fotelika, szkoda:(
 
Ostatnia edycja:
Ja jednak zostałam przy wózku firmy JANE model Slalom, dokładnie taki tylko ma więcej czerwonego a mniej czarnego w tapicerce
Jane Slalom Pro PROMOCJA 2008 (stelaż+spacerówka+gond capazzo) - 2289.00<span class=notranslate> zł</span> : dino sklep dla dzieci: wózki, foteliki, meble, pokoje dziecięce
Kupiłam na allegro używany w idealnym stanie, bo cena nowego jest niestety jak dla mnie powalająca - wolę wydać na co innego ;-)

Do tego domówiłam nowy fotelik wpinany w wózek w ślicznych kolorkach dla naszej Kasi :-)
Fotelik Jane - Rebel Pro 0-13 kg H15 - kurier gratis [16007] - 279.00<span class=notranslate> zł</span> : dino sklep dla dzieci: wózki, foteliki, meble, pokoje dziecięce
 
Dziewczyny ja jak zwykle mam problem. Pytanie szczególnie do dziewczyn które kupiły x-landera limitowaną serię.
Mam możliwość kupienia różowego, używana tylko gondola. Napiszcie mi proszę ile zapłaciliście za te niebieskie???? I przede wszystkim co mieliście w zestawie, bo tu ma być wszystko oprócz kuferka.
I się zastanawiam, bo strasznie się boję że to za szybko:-:)-(
Co myślicie o tym wózku:
WÓZEK X-LANDER WERSJA LIMITOWANA 2009 (915723836) - Aukcje internetowe Allegro
Za 1,6tys. Tylko nie ma fotelika, szkoda:(


Za komplet 3 częściowy czyli gondola, spacerówka i fotelik zapłaciliśmy 2199 zł, oprócz tego dostaliśmy bardzo dużo dodatków min. dwie torby, jedna ma specjalne zaczepy do rączki wózka, druga zrobiona jest na termo torbę. Dodatkowo dostaliśmy osłonki przeciw deszczowe i moskitiery na gondolę i spacerówkę, śpiworek na zimę, parasolkę i pompkę do kółek a i cudowne małe rękawiczki na zimę.
My tak wynegocjowaliśmy cenę że wózek faktycznie kosztował 2159 czyli zapłaciliśmy o 50 zł więcej. Nie wiem jak to się stało ale chyba byliśmy zbyt podekscytowani :tak:.

Wydaje mi się że jak na wózek używany to jednak trochę dużo sobie krzyczą. Tym bardziej że za 1600 zł można mieć nowy koplet xlandera trzyczęsciowy (co prawda nie jest to edycja limitowana).

A teraz dopiero zauważyłam że Karo kupiła xlandera z 2010 (gondolę i spacerówkę) właśnie za 1600 zł.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja jak zwykle mam problem. Pytanie szczególnie do dziewczyn które kupiły x-landera limitowaną serię.
Mam możliwość kupienia różowego, używana tylko gondola. Napiszcie mi proszę ile zapłaciliście za te niebieskie???? I przede wszystkim co mieliście w zestawie, bo tu ma być wszystko oprócz kuferka.
I się zastanawiam, bo strasznie się boję że to za szybko:-:)-(
Co myślicie o tym wózku:
WÓZEK X-LANDER WERSJA LIMITOWANA 2009 (915723836) - Aukcje internetowe Allegro
Za 1,6tys. Tylko nie ma fotelika, szkoda:(

ja za swój pełen komplet dałam 2149 z przesyłką, to link do aukcji na której zakupiłam X-LANDER XA BOARD BOY+GONDOLA+FOTEL+ADAPTER+WYS (906960014) - Aukcje internetowe Allegro
nemezizaki pisała że ma folie do spacerówki ja nie mam, ale tak jest wszystko.
wydaje mi się że ta cena 1600(to już po negocjcji?)jest trochę duża jak nie ma fotelika(i kuferka:-p)na allegro jest teraz nowy dla chłopców za 1899 bez fotelika. z drugiej strony dla dziewczynek nie można dostać tego wózeczka...:no::no::no:
brak fotelika nie powiniem być przeszkodą, zawsze możesz dokupić maxi cosi, który m lepsze wyniki w crashtestach-ja tak chciałam zrobić, ale wtedy nie było aukcji bez fotelików.
wiesz, bo jeśli ten wózek faktycznie jest niewiele używany to może i warto się zastanowić, sama nie wiem...bo w tej cenie kupisz nówkę ale zwykłą, nie z limitowanej wersji.
a co do tej wersji, wczoraj była u mnie koleżanka, która użytkuje zwykłego x-landera, i była tym zachwycona, mówi że jest lepiej dopracowany, z lepszych materiałów... nie wiem to jej zdanie, ja nie mam porównania, ale mnie to ucieszyło że go chwaliła:-p

a czy nie za szybko na wózek...po ostatnich doniesieniach na forum też zaczęłam się zastanawiać, czy dobrze zrobiłam. z drugiej strony wiele z nas ma już wózki.
zdec co ma być to będzie, musimy wierzyć że będzie dobrze:tak:
 
reklama
Ewelinka- też się zastanawialiśmy nad tym wózkiem, myślę, że jak ma się dwójkę dzieci w niewielkim odstępie czasu to jest wręcz idealny, fajnym rozwiązaniem są też błotniki- to chyba jedyny model w jakim je widzialam :happy: no i te 10 kg to waga piórkowa :-) bardzo fajny wózek!!!
 
Do góry