reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

eagle patrząc na Twój suwaczek, kolejny raz podczas ciąży pogratulowałam sobie inteligencji. Patrzę że jesteś w 20 tygodniu ciąży a niżej że do narodzin córki 8 miesięcy i się zastanawiam jak to możliwe i w takim razie ile mi zostało :-D :zawstydzona/y: Oj tak to już jest w tej ciąży :-) zamiast urodzin to ja narodzin przeczytałam, chyba myślę już tylko o jednym :-)
 
reklama
eagle patrząc na Twój suwaczek, kolejny raz podczas ciąży pogratulowałam sobie inteligencji. Patrzę że jesteś w 20 tygodniu ciąży a niżej że do narodzin córki 8 miesięcy i się zastanawiam jak to możliwe i w takim razie ile mi zostało :-D :zawstydzona/y: Oj tak to już jest w tej ciąży :-) zamiast urodzin to ja narodzin przeczytałam, chyba myślę już tylko o jednym :-)

ale się ubawiłam:-D:-D aż mąż kazał mi się uspokoić:-p:-p:-p
 
Witajcie,
Jestem sierpniowa mamą ale u mnie wątek wózków jeszcze mało rozwinięty:)
Proszę Was o opinie o wózku
Wózki dziecięce JEDO.

Mam na myśli jedo 4DS clasic

http://www.allegro.pl/item902419046_...tisy_w_wa.html

poważnie się zastanawiam nad jego kupnem..
Myślałam jeszcze o implast clipper i chicco S3...
Jeśli macie doświadczenie z tymi wózkami to skrobnijcie mi coś;)
 
Generalnie te JEDO są podobno bardzo dobre i w miarę cenowo fajne. Ostatnio się nad nim zastanawiałam nad bodajże FYN4. Nawet oglądałam go w sklepie i wyglądał całkiem nieźle. Miał dużą gondolę, zwrotność, ładne kolorki.:-)
Jeżeli chodzi o Chicco to nie wiem który to dokładnie model ale ich wózki kojarzą mi się z tymi małymi "podwójnymi" kołami a takiego bym w życiu nie kupiła. Bo nadaje się tylko na równe chodniczki, a jak wiadomo mało jest takich nawet u nas we Wrocławiu.
 
Witajcie,
Jestem sierpniowa mamą ale u mnie wątek wózków jeszcze mało rozwinięty:)
Proszę Was o opinie o wózku
Wózki dziecięce JEDO.

Mam na myśli jedo 4DS clasic

http://www.allegro.pl/item902419046_...tisy_w_wa.html

poważnie się zastanawiam nad jego kupnem..
Myślałam jeszcze o implast clipper i chicco S3...
Jeśli macie doświadczenie z tymi wózkami to skrobnijcie mi coś;)
bardzo podobaja mi sie wozki jedo i tez zastanawiam sie nad kupnem Fyna tylko na normalnych 4 kolkach

co do chicco to odradzam, wozek drogi a zupelnie nie sprawdza sie w uzywaniu
brat mial dla swojej corci
kolka szybko sie wycieraja, malo dodatkow, slaba amortyzacja, zajmuje sporo miejsca
 
Ewelalook- ja wybrałabym Mura, X-landery mają ten minus że siedzisko spacerowe montuje się tylko w jedną stronę i nie masz kontaktu wzrokowego z maluchem, no i w razie 'nieprzychylnego' wiatru lub śniegu spacerówkę ciągniesz za sobą, Silver Cross jest ok jeśli chodzi o funkcje ale waga masakryczna :no:
 
my dzisiejszy dzien spędziliśmy na ogladaniu wózków i mamy dwa do wyboru Tako JumperX lub Polak Baby Smile Neo NEO Baby Smile NOWOŚĆ 2010 ! ! !

bardzo fajny ten Polak, lekki, zwrotny na duzych kołach, łatwo się go składa i zajmuje mało miejsca po złożeniu, mozliwość montowania dwukierunkowego no i cena przystępna:-)
 
reklama
mi tez bardzo podoba sie ten polak,ale ja w razie reklamacji musialabym wysylac go do Polski a koszty nie samowite:no:
Dzieczyny a co sadzicie o wozkach MUTSY moze ktoras juz miala i moze wyrazic swoja opinie?
 
Do góry