reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

reklama
jejku,tysiac do dwoch tysiecy za wozek :szok: a skad kasa na reszte rzeczy?? a becikowego tylko tysiac:) takze panstwo nie ''obdaruje''nas nawet wozkiem, a podobno becikowe mialo zachecac kobiety do rodzenia dzieci...smiech warte..

moj skromny woziczek byl wart,tyle co suknia slubna, czyli 350zl
 
Kobietki co myślicie o tym wózku?polska firma mało znana: Zby-Wal, model Galax
oglądałam, rozkładałam, rozkładałam i jestem mile zaskoczona...
kosztuje ok. 750-780 zł
dodatkowo dają dużo w wyposażeniu (torba, moskitiera, pokrowiec przeciwdeszczowy)....
podoba mi się bo wygląda na bardzo porządny, koła dmuchane, amortyzowany, a ja mieszkam na wsi gdzie blisko do różnych lasków, piękne ścieżki itp. więc kółka obrotowe odpadają.
takie zdjęcia znalazłam w necie, mają różne kolorki mnie się podoba szary z zielonym, ale niestety zdjęć takowego nie znalazłam)
 

Załączniki

  • galax.jpg
    galax.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 44
  • 870072928.jpg
    870072928.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 34
  • 870072928_1.jpg
    870072928_1.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 48
  • 870072928_2.jpg
    870072928_2.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 39
Kobietki co myślicie o tym wózku?polska firma mało znana: Zby-Wal, model Galax
oglądałam, rozkładałam, rozkładałam i jestem mile zaskoczona...
kosztuje ok. 750-780 zł
dodatkowo dają dużo w wyposażeniu (torba, moskitiera, pokrowiec przeciwdeszczowy)....
podoba mi się bo wygląda na bardzo porządny, koła dmuchane, amortyzowany, a ja mieszkam na wsi gdzie blisko do różnych lasków, piękne ścieżki itp. więc kółka obrotowe odpadają.
takie zdjęcia znalazłam w necie, mają różne kolorki mnie się podoba szary z zielonym, ale niestety zdjęć takowego nie znalazłam)

Witam dziewczyny :)

Co do tego wozka, o ile mieszkasz na parterze to jest ok. Na ogol tego typu wozki sa strasznie ciezkie i potezne w prowadzeniu.

Któras z was pisala o Implast Vector 4 Air - super wozek ,widzialam go na zywo, b.lekki 8kg wagi i do tego super dodatki na aukcjii allegro za jedyne 1400zł ,to bardzo mało. W sklepie kosztował on o 200zł wiecej.
 
Widze, że myslisz podobnie do mnie też mieszkam na wsi i z tego względu odrzuciłam skrętne koła.

koleżanka mieszka blisko lasu, stwierdziła że woli taki bardziej terenowy wózek bo po lesie będzie jeździć. kupiła x-landera x3 bez skrętnych kół. i teraz po półtora roku mówi że jedyne co zmieniłaby w tym wózku to właśnie koła na skrętne...
 
tylko, że skrętne koła na piaszczystej drodze raz dwa by się zacinały:( wiadomo jak na chodnik czy ładne drogi, skrętne koła, to super sprawa, ale ja mieszkam w miejscowości gdzie dużo bocznych, piaszczystych dróżek itd. więc takie koła to utrapienie...
 
athena chcesz taki ciemny wózek?
Ponoć na ciemnym bardziej widać brud niż na jasnym.
Kolorki rzeczywiście mają fajne, gama różów i fioletów dla dziewczynki super:-)
A dla chłopca to bym wybrała jakiś zielony albo niebieski:-)
W końcu wiosna a potem lato będą jak maluszki będą małe.:-)
 
reklama
Fajne te w paseczki.:-) A czemu zakładasz że ten wózek który teraz kupisz nie będzie mógł być dla prawdopodobnego drugiego dziecka?
 
Do góry