reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

ja szukam wozka
WÓZEK GRACO +FOTELIK+BAZA+TORBA Z USA (922217519) - Aukcje internetowe Allegro
niewiem czy dobra decyzja ale poniewaz mala sie urodzi latem wiec gondola nie jest mi potrzebna duzo wiecej bede uzywac spacerowki i fotelika ,ale sa specjalne do tych wozkow nosidla ktore sluza jako gondola wiec jak uda mi sie tutaj taki znalezc niedrogo to napewno kupie.
Milalam juz spacerowke graco i bylam z niej bardzo zadowolona!! a jaka wasza opinia???
 
reklama
ja szukam wozka
WÓZEK GRACO +FOTELIK+BAZA+TORBA Z USA (922217519) - Aukcje internetowe Allegro
niewiem czy dobra decyzja ale poniewaz mala sie urodzi latem wiec gondola nie jest mi potrzebna duzo wiecej bede uzywac spacerowki i fotelika ,ale sa specjalne do tych wozkow nosidla ktore sluza jako gondola wiec jak uda mi sie tutaj taki znalezc niedrogo to napewno kupie.
Milalam juz spacerowke graco i bylam z niej bardzo zadowolona!! a jaka wasza opinia???
Wózek bardzo fajniutki. Ale ja bym bez gondoli nie zaryzykowała, jednak dzidzia na początku powinna być "na płasko" a w tym nosidełku to się chyba nie da... :sorry:
 
ja szukam wozka
WÓZEK GRACO +FOTELIK+BAZA+TORBA Z USA (922217519) - Aukcje internetowe Allegro
niewiem czy dobra decyzja ale poniewaz mala sie urodzi latem wiec gondola nie jest mi potrzebna duzo wiecej bede uzywac spacerowki i fotelika ,ale sa specjalne do tych wozkow nosidla ktore sluza jako gondola wiec jak uda mi sie tutaj taki znalezc niedrogo to napewno kupie.
Milalam juz spacerowke graco i bylam z niej bardzo zadowolona!! a jaka wasza opinia???

Mi wydaje się że własnie będziemy używać dużo gondolki. Będzie ciepło, dzidzi nie trzeba będzie tak opatulać i gondolka wystarczy na dłużej.
 
widzieliśmy Leo dzisiaj na żywo... jak dla mnie wielka pomyłka:zawstydzona/y: mimo skrętnych kół bardzo ciężko się prowadzi i wizualnie mi się nie podoba.
chyba zdecydowaliśmy się na JEDO fyn. duża gondola, łatwo się wypina i bardzo lekko prowadzi. ma któraś z was ten wózek?
 
Oglądałam ten wózeczek właśnie w bajce podobał się strasznie mojemu synowi duże koła dobre do jazdy po wertepach ale na jazde w miescie raczej nie bardzo no i dużo miejsca zajmuje w aucie no chyba że komuś to nie przeszkadza
 
widzieliśmy Leo dzisiaj na żywo... jak dla mnie wielka pomyłka:zawstydzona/y: mimo skrętnych kół bardzo ciężko się prowadzi i wizualnie mi się nie podoba.
chyba zdecydowaliśmy się na JEDO fyn. duża gondola, łatwo się wypina i bardzo lekko prowadzi. ma któraś z was ten wózek?
jeszcze nie mam ale zamierzam wlasnie jego kupic, wersje 4ds
jeszcze go na zywo nie ogladalam ale to bedzie tylko postawienie kropki nad i
moi rodzice go ogladali i podobno im podobal sie najbardziej w sklepie
ma sporo kolorkow wiec jest w czym wybierac

znalazlam jeszcze cos takiego:
3w1 NOWOŚĆ BABY MERC Q7 W FULL ZESTAWIE +GRATISY (919706799) - Aukcje internetowe Allegro
jest tani wiec tez go obejrze w sklepie
 
reklama
Do góry