reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

Wydaje mi się, że najlepiej jest pochodzić po sklepach i zobaczyć wózki "na żywo" jak wyglądają, jakość i jak się z nimi czujemy, spisać dokładnie model i producenta i dopiero poszukać w internecie. Na zdjęciach to wszystkie wyglądają ładnie i solidnie :-)

Kasiek1983- fajny ten wózek, podoba mi się i chyba poszukam tego producenta w sklepach żeby zobaczyć i popytać się o nie dokładniej.

Najgorsze jest to że ja go nigdzie nie mogę znaleźć... chyba tylko sprzedają przez allegro :-(

Ale muszę przyznać że jest fajny i to że nie ma gondoli to mi nie przeszkadza... można zawsze włożyć nosidełko a wersja głęboka jest według mnie wystarczająca dla maluszka, ale jak to się będzie sprawdzało w praktyce to nie wiem :confused: Moje siostry są za granicą, i tam nie ma żaden wózek gondoli i jakoś sobie radziły i nawet chwaliły!!!
 
reklama
My też powoli zaczynamy kompletować rzeczy dla maluszka chodź według niektórych moich znajomych czy członków rodziny to za wcześnie no i te zabobony...

Ale co tam ja nie wytrzymuję i mojemu M. też się udziela :-).

Jednym z takich zakupów był wózek X-lander xa. Pośpieszyliśmy się między innymi dlatego iż kolorystycznie podobała nam się kolekcja limitowana z 2009r. dla chłopca i powoli wózki te zaczęły znikać. Za komplet 3 częściowy czyli gondola, spacerówka i fotelik zapłaciliśmy 2199 zł, oprócz tego dostaliśmy bardzo dużo dodatków min. dwie torby, jedna ma specjalne zaczepy do rączki wózka, druga zrobiona jest na termo torbę co uważam za rewelacyjny pomysł. Dodatkowo dostaliśmy osłonki przeciw deszczowe i moskitiery na gondolę i spacerówkę, śpiworek na zimę, parasolkę i pompkę do kółek a i cudowne małe rękawiczki na zimę.

Wybór padł na ten wózek również dlatego iż został dokładnie sprawdzony przez moją siostrę i jej bąbla. Sprawdził się nawet w wąwozach i jarach bo całą rodziną uwielbiają wycieczki. Ten wózek na prawdę testowany był w ekstremalnych warunkach i zdał egzamin. Sama czasami, jak udało mi się wyrwać siostrze, prowadziłam go i musze przyznać że potrzebny do tego był mi jeden palec.
Mam nadzieję że mój również taki będzie, na razie testyjemy go w warunkach domowych :blink:.


http://wszystkodladziecka.com.pl/images/XAlimbluegondfotelik (Medium).jpg

ojaaaa z mężem też "mamy chrapkę" na ten wózek:) bardzo nam się podoba.widzę że wśród czerwcowych mam więcej nas się nad nim zastanawia. w x-landerach "boli mnie", że nie można spacerówki przełożyć w przeciwnym kierunku jazdy, i troche dzieci w spacerówce "siedzą na półleżąco":-p
nemezizaki mam do Ciebie pytanie-czy w spacerówceda się ściągnać do wyprania cały materiał?bo zastanawiam się jak z tym błękitem będzie czy cały czas nie będzie brudny:-(? i napisz jak na żywo wyglądają te kolory(brąz i błekit) bo niestety koło nas nie ma ich i tylko oglądanie w necie nam pozostaje.
zastanawialiśmy się jeszcze nad nową kolekcją x-landerów 2010, śliczna kolorystyka, ale ta wkładka w spacerówce wydaje mi się mniej miła niż w 2009 i śpiworek w 2009 był podszyty polarkiem-chyba to jest cieplejsze niż ten obecny...
 
reklama
jeszcze pod uwagę bierzemy Espiro GTX, ale nie znam nikogo kto mogłby coś mi na temat tego wózka powiedzieć... może Wy miałyście z nim doczynienie??
 
Do góry