reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

Masz rację klementinka bardzo fajne mają te kolorki:-) I generalnie wózeczek fajnie wygląda. Tylko jak tam patrzę to znowu nie widzę żadnego kolorku dla dziewczynki, chyba że ewentualnie ten czerwono-czary jest ciekawy.
A strasznie podoba mi się ten zielony, tylko on taki bardziej męski jest... ehhhh... zawsze coś nie tak.
 
reklama
Mi tez sie bardzo podoba ten X-lander wersja limitowana z 2009, ale on chyba ma specerówke tylko na jedną strone montowana?

Drugi ktory mi sie podoba to
Implast Bolder SD 2010 spac+gond+fot Bobbiway)+torba - 1928.00<span class=notranslate> zł</span> : dino sklep dla dzieci: wózki, foteliki, meble, pokoje dziecięce

tylko ten ma chyba ta sama budke do gondoli i spacerowki

Ale tak na poważnie się jeszcze nie zastanawiałam, ale pewnie bedzie zgryz:baffled:

Coś mi się wydaje że wszystkie x-landery mają montowaną spacerówkę tylko w jednym kierunku, do przodu. Przynajmniej ten nowy tak ma, tak wyczytałam.
 
hmmm Gosiu to mnie zbilas z tropu tym pytaniem o montowanie spacerowki
chyba tez chcialabym miec w dwa kierunki

zdec ten kolor jest ladny dla dziewczynek, czerwony
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: X-lander XA 2010 głęboko-spacerowy + fotelik X-CAR dostawa w Polsce 0zł

mi podoba sie jeszcze ten wozek, ale na zywo jeszcze nie widzialam
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: Mutsy 4RIDER głęboko- spacerowy (2125) + Maxi Cosi CITI

Najładniejszy jednak jest niebieski:-):-)
W tym drugim który pokazałaś, nie podoba mi się stelaż.
Gosiagro masz rację, z wózkiem to będzie masakra, bo nie wiadomo na który się zdecydować, jest ich tyle że głowa boli:szok::szok:
 
no własnie:-( wolałabym zeby była montowana w obie strony:baffled:

Z tego co wiem i widziałam u swojego X landera spacerówkę można zamontować tylko w jedną stronę. Zastanawiałam się nad kupne wózka który miałby montowany wkład w dwie strony, ale czy jest sens?:confused:

Kiedy dzidzia przesiada się do spacerówki jest już na tyle duża aby rozpoznawać otaczający świat i wątpię aby ciągle chciała oglądać buzie swoich mamy. Słyszałam tez opinie, że możliwość montaży w dwie strony zdaje egzamin kiedy np dziecko śpi czy jest wiatr. Ale z drugiej strony kto w trakcie spaceru będzie przekładał budkę, tym bardziej ze śpiącym maluchem.
X lander od 2009 roku zamontował przedłużanie osłonki butki (rozpinany na suwak) i z tego co oglądałam swój egzemplarz powinien dokładnie osłonić dzidzię..
Ale i tak wszystko wyjdzie w praniu... :cool2:

Jak dobrze że tą część zakupów mam już za sobą, bo naprawę może być to ciężka decyzja - tego jest tak wiele na naszym rynku...:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Kiedy dzidzia przesiada się do spacerówki jest już na tyle duża aby rozpoznawać otaczający świat i wątpię aby ciągle chciała oglądać buzie swoich mamy.

no własnie i tu moje pytanie szczegolnie do tych czerwcowek, ktore są już mamusiami, po ilu miesiącach wasze dzieci przesiadły się z gondoli do spacerówki?
 
reklama
Do góry