reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

reklama
Ja ostatnio zaczęłam się wahać czy faktycznie warto kupić wózek 3 w 1 (wicie gondola, spacerówka i nosidełko). Doszłam do wniosku że gondola będzie potrzebna ok pół roku a spacerówka jakieś 3 lata pewnie. Dlatego czy lepiej nie kupić najzwyklejszą gondole byle przetrwała i spacerówkę lepszą, bo jak to mówią jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego :confused:
Na szczęście do czerwca jeszcze dużo czasu, przynajmniej tak się wydaje :-)
 
ja tez zaczelam sie zastanawiac nad wozkami 3w1 tylko u mnie chodzi o fotelik
te w kompletach rzadko maja pozytywne testy antycrash (czy jak to sie pisze) a bezpieczenstwo tu jest najwazniejsze a nie wyglad czy cena:baffled:
moze lepiej kupic 2w1 i fotelik osobno...
 
Klementinka, dobrze że poruszyłas temat fotelików bo ostatnio się nad tym zastanawiałam własnie. Jeśli taki wózek 3w1 ma fotelik z atestem to jest OK, czy coś jeszcze jest istotne na co warto zwracac uwagę?? Na reklamach w gazetach widziałam że te foteliki wymagaja zazwyczaj takiego jakby stelaża montowanego w aucie. To jest dołączane do tych wózków czy trzeba osobno? Kurcze, sorry za naiwane pytania, ale durna jestem w tym temacie, a nie chciałabym jakiegoś chłamu kupić i wolałabym wiedziec na co uwagę powinnam zwrócić. Będę wdzieczna za wszelkie sugestie!!!
 
Z tego co ja wyczytałam w necie to ludzie którzy zajmuja się krasztestami czy jak to się tam pisze odradzają coraz cześciej kupowanie fotelików z tzw baza dlatego że po prostu podczas zderzenia foteliki sie z tego wypinają :baffled::baffled::baffled:
Co do pierwszwego fotelika czyli tzw gondolki która słuzy tylko przez 9 miesięcy lub do 11 czy 13 kg to wszystko zależy gdzie i jak czesto bedziecie jeździć z maluchem, bo jeśli ma byc to tylko bliski wyjazd w miescie do sklepu,dziadków w tym samym miescie i na szczepienie to nie ma sensu kupowac drogiego :no: lepiej zainwestowac w kolejny fotelik-ja osobiscie polecam takie które"rosna" z dzieckiem.
Oczywiscie oba powinny miec atesty tak jak gondolka tak i ten kolejny ale jak dla mnie gondolka nie musi kosztowac 400 zł te z atestem za 150 zł tez będa dobre.
no ale to tylko moje zdanie.
Ja osobiście gondolke miałam zwyklusieńka natomiast kolejny fotelik kupilam taki:
http://www.abobo.pl/index.php?products=product&prod_id=222
dokładnie w tym kolorze tylko mój 4 lata temu kosztował 400zł :baffled:
i juz wiecej nie musze kupowac żadnego innego, no przynajmniej dla Pauliny :happy2:
 
ja tez radze najpierw poczytac w necie
np. tu fotelik.info :: Testy fotelików 2009 -

baza nie zawsze jest zla, a isofix nie zawsze jest dobry
trzeba poszukac dobrego producenta i produktu

przerazilo mnie ze w jednym tescie przy predkosci 64 km/h fotelik wyrwalo:szok:
ale zgadzam sie z badaicka ze nie zawsze drogie znaczy dobre

tu wyniki testow fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe z grupy wagowej 0-13 kg :: sortowanie wg kryterium ocena

i teraz plus dla x landera bo sprzedaje wozki z fotelikiem maxi cosi
 
ZESTAW SKRZAT WÓZEK SPEED+FOTELIK KOŁA POMPOWA (906080779) - Aukcje internetowe Allegro

Już chyba Olimpia pokazywała ten wózek.... mi się bardzo podoba i chciałam zapytać Was dziewczyny, czy może któraś z Was taki miała lub znajoma? Jest bardzo atrakcyjny cenowo i nie wiem czy opłaca się przepłacać ze te inne wózki... Chciałam zaznaczyć, że jest to moja pierwsza ciąża, więc nie wiem na co zwracać uwagę przy zakupie wózeczka... jak na razie to patrzę tylko na wygląd :-)
 
athena fajny ten wozeczek tylko ja musze miec skretne kola

kasiek wydaje mi sie ze ten wozek nie ma a gondolki tzw. wanienki a one sa podobno lepsze niz wklady

ja tez pierwszy raz interesuje sie zakupem wozka i tez jestem calkiem zielona:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Wydaje mi się, że najlepiej jest pochodzić po sklepach i zobaczyć wózki "na żywo" jak wyglądają, jakość i jak się z nimi czujemy, spisać dokładnie model i producenta i dopiero poszukać w internecie. Na zdjęciach to wszystkie wyglądają ładnie i solidnie :-)

Kasiek1983- fajny ten wózek, podoba mi się i chyba poszukam tego producenta w sklepach żeby zobaczyć i popytać się o nie dokładniej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry