reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

reklama
My też powoli zaczynamy kompletować rzeczy dla maluszka chodź według niektórych moich znajomych czy członków rodziny to za wcześnie no i te zabobony...

Ale co tam ja nie wytrzymuję i mojemu M. też się udziela :-).

Jednym z takich zakupów był wózek X-lander xa. Pośpieszyliśmy się między innymi dlatego iż kolorystycznie podobała nam się kolekcja limitowana z 2009r. dla chłopca i powoli wózki te zaczęły znikać. Za komplet 3 częściowy czyli gondola, spacerówka i fotelik zapłaciliśmy 2199 zł, oprócz tego dostaliśmy bardzo dużo dodatków min. dwie torby, jedna ma specjalne zaczepy do rączki wózka, druga zrobiona jest na termo torbę co uważam za rewelacyjny pomysł. Dodatkowo dostaliśmy osłonki przeciw deszczowe i moskitiery na gondolę i spacerówkę, śpiworek na zimę, parasolkę i pompkę do kółek a i cudowne małe rękawiczki na zimę.

Wybór padł na ten wózek również dlatego iż został dokładnie sprawdzony przez moją siostrę i jej bąbla. Sprawdził się nawet w wąwozach i jarach bo całą rodziną uwielbiają wycieczki. Ten wózek na prawdę testowany był w ekstremalnych warunkach i zdał egzamin. Sama czasami, jak udało mi się wyrwać siostrze, prowadziłam go i musze przyznać że potrzebny do tego był mi jeden palec.
Mam nadzieję że mój również taki będzie, na razie testyjemy go w warunkach domowych :blink:.


http://wszystkodladziecka.com.pl/images/XAlimbluegondfotelik (Medium).jpg
 
nemezizaki uważam zakup tego wózka za świetną decyzję!:-)
Też się nad nim zastanawiałam, widziałam na ich stronce że jeszcze trochę tych wózków w sklepach jest. I cena ciekawe. Bo szczerze sądziłam, że będzie on kosztował ponad 3 tys.:-) A tu taka niespodzianka:-)
W sumie z tymi wózkami to ciężka sprawa, jakoś nie mogę się zdecydować.
 
Znalazłam go na allegro ale sprzedawał go sklep z artykułami dziecięcymi z Mińska
Mazowieckiego więc mogliśmy pojechać osobiście i pooglądać go sobie.
 
nemezizaki uważam zakup tego wózka za świetną decyzję!:-)
Też się nad nim zastanawiałam, widziałam na ich stronce że jeszcze trochę tych wózków w sklepach jest. I cena ciekawe. Bo szczerze sądziłam, że będzie on kosztował ponad 3 tys.:-) A tu taka niespodzianka:-)
W sumie z tymi wózkami to ciężka sprawa, jakoś nie mogę się zdecydować.

zdec Pamiętam jak pod koniec zeszłego roku oglądaliśmy ten wózek i kosztował około 2700 zł więc jak zobaczyliśmy że cena spadła od razu pognaliśmy do sklepu :-). Wiem, że spokojnie mogliśmy wynegocjować jeszcze niższą cenę ale byliśmy tak zafascynowani i przejęci że zapomnieliśmy i nawet zapłaciliśmy więcej niż oni chcieli bo na stronie wózek kosztował 2159 zł a my sami zasugerowaliśmy im cenę 2199 zł. Oni się nie kłócili. :-p
 
Ostatnia edycja:
zdec Pamiętam jak pod koniec zeszłego roku oglądaliśmy ten wózek i kosztował około 2700 zł więc jak zobaczyliśmy że cena spadła od razu pognaliśmy do sklepu :-). Wiem, że spokojnie mogliśmy wynegocjować jeszcze niższą cenę ale byliśmy tak zafascynowani i przejęci że zapomnieliśmy i nawet zapłaciliśmy więcej niż oni chcieli bo na stronie wózek kosztował 2159 zł a my sami zasugerowaliśmy im cenę 2199 zł. Oni się nie kłócili. :-p

Ale tak patrzę na allegro i widzę że są same niebieskie:-(
Chyba jedyną szansą dla mnie na różowy będzie jak ktoś z użytkowników będzie chciał sprzedać wózek:-:)-(
 
Ale tak patrzę na allegro i widzę że są same niebieskie:-(
Chyba jedyną szansą dla mnie na różowy będzie jak ktoś z użytkowników będzie chciał sprzedać wózek:-:)-(

Róźowych to faktycznie było dużo mniej nawet na innych stronach ale może tak samo jak dla chłopców jeszcze się pojawią na allegro.
Teraz wchodzą kolekcje z 2010 i sprzedawcy zaczną wyprzedawać starsze modele.
 
reklama
zdec ta nowa kolekcja tez ma fajne kolorki
a jak sie dobrze poszuka w internecie to ceny moga sie bardzo roznic
ja juz widzialam 500 zl roznicy pomiedzy sklepami

chociaz wiem ze jak czlowiek sobie cos upatrzy...
 
Do góry