reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

reklama
Widze, że mam podobny gust do Ciebie Klementinka...ten X Lander mi by na 100% pasował bo widze że ma osobne budki :) w reszcie się nie dopatrzyłam a czytać w tej chwili nie mam siły...leń :)


Ten X lander też brałam pod uwagę....ale nie odpowiada w nim to ze spacerówkę można zamontować tylko w jednym kierunku....przynajmniej tak wyczytałam
 
Witam wszystkie ciężarówki :)

jestem tutaj nowa, dlatego na początku chciałam się przywitać. Jestem w 17. tyg. i 2. dniu ciąży. Nie znam jeszcze płci, ale maluszek rozwija się prawidłowo - co jest najważniejsze :)

W ostatnim czasie ogladam bardzo dużo wózków i tutaj chciałam podzielić się swoim najnowszym odkryciem na 2010r. ;) Jak wam się podoba? Wg mnie jest rewelacyjny. W sprzedaży dopiero ok. lutego. Wyraźcie swoje opinie.
 

Załączniki

  • wózek.jpg
    wózek.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 173
Witam wszystkie ciężarówki :)

jestem tutaj nowa, dlatego na początku chciałam się przywitać. Jestem w 17. tyg. i 2. dniu ciąży. Nie znam jeszcze płci, ale maluszek rozwija się prawidłowo - co jest najważniejsze :)

W ostatnim czasie ogladam bardzo dużo wózków i tutaj chciałam podzielić się swoim najnowszym odkryciem na 2010r. ;) Jak wam się podoba? Wg mnie jest rewelacyjny. W sprzedaży dopiero ok. lutego. Wyraźcie swoje opinie.

Witaj!!:-) Nie wiem czy dobrze widzę, ale na zdjęciu wygląda jakby ten wózek miał piankowe koła. Są ponoć strasznie nie wygodne na nasze "dziurawe" drogi, bo nie mają żadnej amortyzacji.
 
Dokładne oględziny nastąpią w lutym , jak będzie już taka możliwość. Wtedy będę mogła pooglądać go z każdej strony, ale już teraz wizualnie bardzo mi się podoba.
 
reklama
Do góry