reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

Postanowiłam włączyć się, bo nadal nie mogę się zdecydować na wózek. Ostatnio również oglądaliśmy Jedo Bartatina na paskach ze stelażem aluminowym. Gondolka mi się bardzo podobała, mięciutko się prowadziła. I w zasadzie już mieliśmy kupić ten wózek, ale jakoś nie spodobała mi się spacerówka - budka była bardzo nisko, dotykała oparcia i bałam się że poprostu będzie przeszkadzać dziecku w główkę. Czy u was też tak wygląda? Da się ją jakoś normalnie zakładać i chować przy oparciu nie na płasko?
 
reklama
Kaj, ja mam ten wózek tylko na stelażu zwykłym nie Alu i też na pasach, moi znajomi taki użytkuja od listopada i są bardzo zadowoleni

my kupilismy na alu bo akurat taki byl w bezowej wersji, jak zobaczylam ten wozek to od razu mi sie spodobal - taki delikatny. Fajnie ze sa zadowoleni - to tylko utwierdza ze to dobry wybor :)

Postanowiłam włączyć się, bo nadal nie mogę się zdecydować na wózek. Ostatnio również oglądaliśmy Jedo Bartatina na paskach ze stelażem aluminowym. Gondolka mi się bardzo podobała, mięciutko się prowadziła. I w zasadzie już mieliśmy kupić ten wózek, ale jakoś nie spodobała mi się spacerówka - budka była bardzo nisko, dotykała oparcia i bałam się że poprostu będzie przeszkadzać dziecku w główkę. Czy u was też tak wygląda? Da się ją jakoś normalnie zakładać i chować przy oparciu nie na płasko?

Megida, przyznam szczerze ze nie zwrocilam na to uwagi, ale jutro jak bede miala chwilke to roloze ta spacerowke i zobacze
 
Ja też ostatnio na wsi u mamy spotkałam kobietę z wózkiem Jedo Fyn 4. I właśnie się jej pytałam jak się sprawuje, mówiła że jest świetny, nawet na polne wiejskie drogi, na czym mi też zależało. Podobno jedyny minus tego wózka to to że jej się nie mieści do samochodu, ale u nas akurat ten minus odpada, bo bagażnik duży;-)

Ale i tak dziewczyny wszystko wyjdzie w praniu, mam nadzieję że nam się wózeczek dobrze sprawdzi:-)
 
Ja też ostatnio na wsi u mamy spotkałam kobietę z wózkiem Jedo Fyn 4. I właśnie się jej pytałam jak się sprawuje, mówiła że jest świetny, nawet na polne wiejskie drogi, na czym mi też zależało. Podobno jedyny minus tego wózka to to że jej się nie mieści do samochodu, ale u nas akurat ten minus odpada, bo bagażnik duży;-)

Ale i tak dziewczyny wszystko wyjdzie w praniu, mam nadzieję że nam się wózeczek dobrze sprawdzi:-)

Zdec, bo Fyn ma wiekszy stelaz. Bartatina jest mniejsza - tak nam powiedział sprzedawca. Moze dlatego nie miesci sie do bagaznika. Tak naprawde trzeba miec kombi zeby sie stelaz zmiescil bez zdejmowania kół. My wlasnie jestesmy przed kupnem auta i zdecydowalismy sie na kombi. Bo tak naprawde do mniejszego nawet jak sie zmiesci to juz wiecej nic sie nie wlozy.
A prawda jest taka jak powiedzialas - wszystko wyjdzie w praniu :)
 
Witam, mam do sprzedania wózek firmy Kaps3 "City Driver" w kolorze granatowym z kremowymi wstawkami.
Wózek jest super lekki w prowadzeniu, ma amortyzatory na każdym kole dzięki czemu dziecka nie wytelepie na wybojach. Wózek jest z lekkim uszkodzeniem. Uszkodzona jest rurka, która trzyma oparcie. Oczywiście jest to w 100% naprawialne. Wózka nie sprzedaję z powodu usterki, po prostu mój syn już z niego wyrósł. Wózek ma możliwość przekładania rączki z przodu na tył, dzięki czemu jest możliwość skierowania dziecka przodem lub tyłem do jazdy. Po odpięciu przedniej części materiału pojawi się siateczka na gorętsze dni. Pod wózkiem znajduje się całkiem pojemny koszyk na rzeczy. Oprócz większej kieszeni z przodu wózka, po boku są dwie mniejsze.

Wózek zawiera:
-torbę
-gondolkę, którą można włożyć do wózka(można w niej przenosić dziecko, ponieważ jest usztywniona)
-pałąk, który po zamontowaniu pozwala na zrobienie z głębokiego wózka spacerówkę
-zapinaną przykrywkę na chłodniejsze dni.

W razie pytań proszę pisać na gg(4854652) lub maila.

Cena podlega negocjacji, ponieważ zależy mi na sprzedaży.

Zachęcam :-)
 
Postanowiłam włączyć się, bo nadal nie mogę się zdecydować na wózek. Ostatnio również oglądaliśmy Jedo Bartatina na paskach ze stelażem aluminowym. Gondolka mi się bardzo podobała, mięciutko się prowadziła. I w zasadzie już mieliśmy kupić ten wózek, ale jakoś nie spodobała mi się spacerówka - budka była bardzo nisko, dotykała oparcia i bałam się że poprostu będzie przeszkadzać dziecku w główkę. Czy u was też tak wygląda? Da się ją jakoś normalnie zakładać i chować przy oparciu nie na płasko?

Megida rozlozylam spacerowke i mi sie wydaje ze jest ok. Moze nie zauwazam tego co Ty.
 
kaj - Fajnie, że u Ciebie jest dobrze. Po prostu sprawdzę jeszcze w innym sklepie, na innym egzemplarzu
 
Dziewczyny, na pewno niektore z Was kupowaly wóżek na Bobowózki... Dlugo czekalyscie na przesyłke? Ja czekam od 19.05. w sumie powiedzieli,ze do 4tyg,ale liczylam,ze bedzie predzej... Jak bylo u Was?
 
Chyba telepatycznie ich przywołałam,bo wczoraj tu do Was napisałam ile czekałyscie,a po jakims czasie dostalam sms,ze bedzie w poniedziałek :) Juz nie mgoe sie doczekac,zeby go wyprobwac i zobaczyc.
 
reklama
Do góry