reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

A mocowanie gondoli masz na takie dwa białe małe klipsy??? Bo my widzieliśmy takie właśnie i małż przy próbie wyjęcia gondoli ze stelaża nieomal szału nie dostał, bo jak rozpiął jednego klipsa i brał się za rozpięcie drugiego to gondola z powrotem wskakiwała w tego pierwszego i tak w kółko. Jak mu się wreszcie udało, to cała gondola poleciała do tyłu, bo obiema rękoma trzymał za klipsy a nie za gondolę. No więc jak ja sobie wyobraziłam że w tej gondoli jest Jaga to aż mnie ciarki przeszły. Ale może mówimy o innym modelu (Jumper X), albo po prostu my trafiliśmy na jakiś taki dziwny egzemplarz. No i jest tez opcja taka że jesteśmy kompletnymi kołkami i nawet prostego wózka nie potrafimy obsłużyć jak trza...:-D:-D:-DTak czy owak stanęło na tym co jest, bo tu obsługa jest jak dla debili i to mi się podoba;-);-);-)

teraz mogę odpowiedzieć bo wczoraj wieczorem wózek dotarł - więc u nas mocowanie gondoli jest na cztery czerwone klipsy - jak chcesz założyć gondolę to poprosta ją wciskasz w te klipsy - a jak chcesz ją zdjąć to wciskasz po dwa klipsy z obu stron - one się blokuja i spokojnie wyciągasz gondolę za uchwyt w budzie - więc o przechyleniu gondoli w jedną czy druga stronę nie było mowy:-)
a cała reszta wyjdzie w użytkowaniu:-D
 
reklama
Agi - bardzo ładny wózeczek dla małej:-)
Czarna wiedźma - u mnie w tako jumperze x gondolka wyciaga sie właśnie tak jak Anik opisała, więc musieliście na naprawdę dziwny model trafić :-) a wasz wózeczek wygląda bardzo fajnie :-)

Widzę dużo amatorek koloru zielonego :happy2: tak trzymać :-D:-p hih
 
My własnie kupiliśmy wczoraj tako jumpera oglądałam go dużo razy, składałam, rozkładałam i wydał mi się sympatyczny:-)i dlatego taka a nie inna decyzja - ale jak wiadomo wszystko okaze sie w uzytkowaniu:-)

Kupiliście tako jumper czy tako jumper x? I pochwal się który kolor wybraliscie, bo wiem tylko którego tako ma paula24211 :-)
 
Kupiliście tako jumper czy tako jumper x? I pochwal się który kolor wybraliscie, bo wiem tylko którego tako ma paula24211 :-)

więc się chwalę:-)
tako jumper x
 

Załączniki

  • JUMPERX_sttf_c01A.jpg
    JUMPERX_sttf_c01A.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnia edycja:
Widzę że tako jumper coraz bardziej popularny :)
Anik my kupiliśmy w takiej kolorystyce jak wy tylko odwrotnie (tam gdzie u was czarny u nas jest zielony) i mamy stelaż czarny (a nie srebrny :) ).
My jesteśmy zadowoleni jak na razie z niego :) ale okaże się jak już będzie użytkowany na codzień z Małą.
 
reklama
a my kupilismy wozeczek Jedo Bartatina Alu Plus Special Edition, jasny beż na bezowym stelarzu. W koncu zdecydowalismy sie na stelaz z paskami - te na sprezynach wydawaly sie takie twarde a na szkole rodzenia powiedzieli nam ze miekkie wozki sa lepsze bo te twarde przenosza wszystkie wstrzasy na dzidzie. Juz nie moge sie doczekac pierwszego spacerku :-)
 
Do góry