reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
jutro mam się stawić na oddziale, i chyba powiedzą czy w piatek czy jeszcze trzymać będą :crazy:
oby w piatek było CC bo mnie nie chce się tam leżeć i czekać nie wiadomo na co,
Isis ma fajnie, idzie jutro na czczo i od razu cięcie a ja będę kwitnąć :confused2:
 
sembonzakura piekna dzidzia :)

misianka no to trzymam kciuki aby prezent dla rodziców się udał!

mama wikusi2010 mam nadzieje ze moja Maja da mi pospac ;) czego i Tobie zycze!:-)

teri114 Daria ma juz 3 tygodnie, ale ten czas leci!:tak:

anilek77 Ty chociaz sie na miasto wypuszczasz, ja to juz sie ledwo po domu tocze! U nas truskawki sa po 6zł :):-D

gosiak_85 kochana na Ciebie tez juz pora, mam nadzieje ze sie zacznie raz dwa ;-)

_anula cos czuje ze jak kari urodzi to bedziemy mialy wysyp na czerwcowkach, chyba zadna nie smiala jej robic przykrosci i rodzic przed kari:-D!

aguska24mir szybciutko do siebie doszlas :) tydzien po porodzie a Ty latasz!:szok:

asiulka918 nie beda Cię chyba trzymac za dlugo, pewnie po jutrze Ci machna CC, a isis faktycznie fajnie, idzie do szpitala i w ten sam dzien cc.:tak:Juz za Was &&&& tryzmam, oj beda jutro hoty!:tak::tak::-D:-)


Ja na cc mam sie zglosic 16 i 17 bedzie Majka na swiecie :tak:
Znów mam skurczyki, ciagle takie same, masa ich, ale nie zbyt mocne, dosyć częste co 10 minut. Jak mnie tak potrzyma jeszcze parę dni to może do 17 nie doczekam.....

Ogólnie mi się jakieś sprzątanie właczyło, jakby moszczenie gniazdka:szok: Może to tak jest tuż przed?
 
isis asiulka &&&&& za jutrzejsze wizuty i za wasze cc

nika iwem az sama sie dziwie ze tak szybko przy pierwszej cc po 2 tyg byłam dopiero taka jak terz

dobranoc kobietki
dzis synka wykapałam i drugiego tez
pablo dzis juz grzeczniejszy
fajnie juz miec dziecko po tej stronie brzuszka

kari oby poród była jak najszybciej
palin to ci maz niespodzianke zrobił fajnie :)
 
Na tym etapie to juz czasem nawet na BB nie ma sily. Ja zjadlam solidna porcyjke truskawek i leze. Zaraz sie wykapie i czekam na Modelki.

Skurcze mam nieco mocniejsze....nawet bolec nieco zaczynaja....
 
a ja przychodzę z wiadomościami, że w niedzielę urodziłam Antosia naszego kochanego! :) poród szybki, mało bolesny, Antek nawet mnie nie naruszył :) dziś już nas wypuścili do domku, także pozdrawiamy już z ciepłego i przyjemnego domku! :) tylko karmienie zaczyna się robić problemem ;/ już mi się sutki pokaleczyły trochę, a boli że hoho ;/ macie na to jakie sposoby, maści? kapturki myślicie, że będą dobrym rozwiązaniem?
 
reklama
Witajcie mamusie te rozpakowane i oczekujące, gratuluję rozpakowanym i życzę zdrówka dzieciaczkom.
Jestem mamą z grudnia i właśnie sprzedaję rzeczy po córci z których wyrosła. Jeśli jeszcze poszukujecie ubranek to zapraszam Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

divineee GRATULUJĘ! A z sutkami zawsze na początku jest problem, smaruj maścią z lanoliną, niech ci ktoś kupi. Możesz też używać nakładek ale u mnie sie nie sprawdziły. Niestety taki jest urok małych ssaczy, po jakimś czasie ból minie lub się przyzwyczaisz i nie będzie tak odczuwalny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry