reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

reklama
Kari - to rzeczywiscie u CIebie drogo. U mnie ostatnio kupilam ok 1kg za 1,8F. Fakt ze tez hiszpanskie , ale wyjatkowo smaczne byly. Za to arbuzy srednieee i to bardzo.
Palin - tak , tak kolej polska...wazne aby dojechal :-p

A mi wlasnie albo sluzu wiecej poszlo albo to kawalek czopa (trzymamy kciuki za to drugie). Nie wiem, trzeba czekac. Nie nakrecam sie sama :tak:
Spacer pomogl, rozbudzilam sie, co prawda nie jest super cieplo, ale w krotkim rekawku dalo rade pojsc przy przyjemnym wiaterku :tak:
 
hej kobietki

dla chcoacych urodzic trzymam &&&&&&

czytam was ale nadrobic nie moge nie mam czsu
jesli chodzi o zazdrosc starszych to u nas tez jest niby całuje młodego ale robi mi na złosc nie słucha chce byc tylko ze mna strama mu sie poswiecac jak najwiecej czasu
brakuje mu spacerków ale to jeszcze troszke
normalnie nie mam do niego siły momentami wczoraj sie az popłakałam


a piotrus jest przekochany taki spokojny tylko płacze jak go przebieram i nie lubi kompieli. w nocy budzi sie co 3 godzinki i idzie dalje spac. troche popatrzy na oczki i porobi swoje minki. dzis mały skonczył tydzien
a ja juz latam jak szalona i załatwaim rzeczy do domku.

milego dnia

musze wstaawic wam zdjecie małego.
 
Dziewczyny czytam was od rana ale przez to niewyspanie weny brak...

Palin- a jeśli czop Ci wypadł to możesz "działać" z mężem, bo czytałam że się nie powinno.....

anula- Ewa dobrze zniosła szczepionkę, mamy już "ospe" zrobioną, a na zakupach w bidze nie byłam zła pogoda była żeby się po biezanowie plątać, za to kupiłam sobie taki nieciążowy sweterek (moja siostra musiała go przymierzać bo ja bym nie wlazła)

Kari- łącze się z Tobą w bólu spojenia, na początku to był taki zwykły ból kości ale teraz to jak by mi ktoś nożem cioł tą kość, tak napie....

anilek- to zdzierają z was za truskawki u mnie nawet po 5 zł można dostać, a teraz muszę się nimi najeść, kto wie za ile dni nie będzie ich można tknąć

U mnie objawów porodu narazie brak, łapią mnie skurcze ale nie bolesne, jestem strasznie ciekawa czego się dowiem na wizycie w piątek

Ma ktoś jakieś wieści od kingusi?
 
Anula - więc cierpliwie trzeba czekać . A skąd wiesz o Kari ???? Kciuki trzymam oczywiście &&&&&&&&&&&&&&

Aaaa już widzę na facebooku :-).

Dzika - napisałam do Kingusi. Jak odpisze dam znać .
 
Ostatnia edycja:
Kari- trzymam kciuki!!!!!!!:-):-):-):-):-)

Dzika, Palin- mnie lekarz mówił, że odejscie czopu czy rozwarcie nie są przeciwwskazaniami do współżycia bo dziecko jest nadal chronione pęcherzem. Jedynie sączenie się wód jest przeciwwskazaniem:tak:

Zaraz napiszę do Kingusi.

Pokrowiec uprany- prałam go dwa razy bo po pierwszym były małe zacieki. Ale juz po drugim ani sladu:-) Suszy się na słoneczku:tak:
 
reklama
Do góry