reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam wieczornie ...

Właśnie wylazłam spod prysznica - depilacja była masakrą :-D Torba spakowana, ciężka jak cholerka, jutro pobudka o 5.30, chyba nie zasnę z wrażenia albo odwrotnie padnę jak kawka (wolę to drugie) ;-)
Dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie jutro, bo zaczynam mieć pietraaaaaaa .... :eek:


Asiulka ja byłam w pn u mojej gin i od razu dała mi skierowanie na konkretny termin cc, nie wiem po co iść do szpitala i czekać, może jakieś badania będą ci jeszcze robić? Obyś w piątek miała cc - trzymam kciuki za to ;-)

Ciekawe jak tam Kari ???

Nie pamiętam która pisała, że piekła drożdżówkę z truskawkami - ale mam smaka na takie ciacho :-)


Dziewczynki życzę Wam spokojnej nocki i odezwę się jutro jak już będę "po" (spisałam sobie nr tel do dziewczyn w razie czego przekażą wieści, a jak będę na siłach to z komórki coś skrobnę, bo lapka nie będę miała) Buziaki ;-)
 
reklama
Divinee gratuluje!! Wczoraj listę przegladałam i właśnie myślałam co tam u Was a tutaj proszę :-D

ISIS kciuki mocno zaciśnięte!!


Ja wróciłam z Łodzi z wizyty ok. 19tej. Ze skurczami, bólem brzucha i sennością. Mam sie trzymać do 14tego ale szczerze mój dr. Sam nie wierzy, że dam radę. Mały ok. 3900gr waży.

Idę spać dalej.
Spokojnej nocy a rodzącym szybkiej akcji i porodu :-D
 
sara 3900 toż to jest co nosić i rodzić, ciekawe ile mów smok waży i jaki duży będzie :-)
Isis ja za ciebie też trzymam mocno kciuki, oby nie bolało tak mocno jak myślę że będzie.
mam stracha...
trzymajcie za mnie && bo z stresu to mały mi się uaktywnił :sorry:
odezwę się na kom do którejś z was laski, - mam nowy aparat, jak mi się uda to może nawet się zaloguję na bb choć ja noga jestem z nowoczesnej technologii :confused2:

trzymajcie się kochane :tak:
 
Isis , Asiulka - kciuki za jutro
Betty - za Ciebie rowniez, aby wszystko sie rozkrecilo
Nika - dziekuje, robie co moge, aby dziecie zechcialo wyjsc, ale Ci nasi czerwcowi chlopcy to jakies uparciuchy
Sara - ladnie Twoj "szkrab" wazy :-D

Objerzelismy z Malzem film, wykapalam sie. Jakos krzyz dziwnie boli i brzuch :confused2:ale Maly fika, wiec to tylko takie straszaki
CIekawe jak Kari sobie radzi.
Zycze spokojnej nocki :tak:
 
I ja się witam wieczornie.
Właśnie arbuzem się obżeram. Mąż się kąpie, dzieci śpią, jest fajnie:-D

Isis, Asiulka- trzymam kciuki za Was!!!

Śpijcie dobrze, mamuśki!
 
isis i asiulka kciuki zacisniete za jutro!

Ja sie dalej zmagam ze skurczami.....juz sie nawet przyzwyczailsm hehe ;)

sa-raa 3900 niezla waga!

dmuchawcu Ty arbuzem a ja truskawkami :) Najadam sie ich na zspas ;)

Ide spac! Do jutra!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja na moment wpadam . Nie czytalam Was dzis chba goraco sie robi ? Zauwazylam ze w koncy na Kari przyszedl czas. Super:-)
Postaram nadrobic jutro. Napisze tylko co u nad
Lampy o poludniu zostaly odstawione bo bilirubina spadla. Konfliktu krwi nie mamy :-). Z ranka znow badania i znow czekanie czy wychodzimy czy nie. Hubi mma juz cala roczke poklute bo codzien krew ma pobierane:-( na szczescie nie placze, czasem nawet spi.
Z karmieniem postepy. Ladnie chwyta lewa piers nad prawa pracujemy i na wieczor zlapal mi o oproznil ja i jestem przeszczesliwa ze nie musze sciagac w nicy mleczka:-)

Klade sie spac bo ostatniej nocy spalam tylko 3 godzinki
 
Do góry