reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Kari kciuki zaciśnięte aby malutki już wyszedł niedługo

Właśnie zjadłam obiadek, kuchnia posprzątana - w szafkach, na szafkach, lodówka umyta...
Kącik dla maleństwa przygotowany,później wrzuce fotke jak zgram. Zostało jeszcze uporządkowanie w szafach ubraniowych no i to niekończące się remontowanie.:-) ale i tak dobrze mi dziś poszło, a może to power przed porodem.
 
reklama
Dmuchawiec przeslij mi proszę troszkę słoneczka ;-) Bo u nas pochmurno, zimno i pada deszcz :wściekła/y:

Kari kciuki mocno zaciśnięte :-) Oby szybko poszło ;-)

Ja podreptałam do apteki po herbatkę na laktację i lewatywę (zrobię sobie wieczorem sama, bo nie wiem czy w szpitalu robią)
 
Ale odjechałam :shocked2: Nawet nie wiem kiedy zasnęłam. Sms od Aro mnie obudził - ruszam na dworzec po niego.

Dzika
- wczoraj na wizycie czopa jeszcze było, a dziś na wkładce raptem trochę cienkich, podbrązowionych pasemek, więc nie sądzę, żeby wyszedł już cały.

Kari
- ale zastrzeliłaś. &&&& z porodem. Czekamy na Ciebie i Małego Kariego :-D
 
Kobietki mam pytanie - czy któraś z Was robiła posiew moczu? Ile to kosztuje?
Dziś odebrałam wyniki morfologia i mocz, no i wynik bardzo liczne bakterie - wskazane jest wykonanie posiewu moczu.

W sobote mam wizyte i może do tego czasu uda mi się zrobić ten posiew.
 
kari&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mega kciukasy zaciśnięte :-)

ja się ogoliłam tam na dole, z lusterkiem oczywiście bo nic bym nie zobaczyła,a tam taka biała wydzielina, jakby śluz ale nie wylatuje tylko siedzi,, to czop ?
 
Asiulka- mam to samo, cos siedzi co widac "golym okiem" i nie wiem co to....dzis troche czegos wylecialo wiecej i nie wiem co o tym myslec, a zauwazylam do wczoraj.
Wiec siedze cierpliwie na pilce teraz i ruszam sie. Co chwile mam takie klucie i parcie na szyjke, ale nie sa to skurcze bo za czesto by byly :-D
 
Hej, nadrobiłam Was na szybko
hello.gif


Kari trzymam kciuki!

Palindromea
ale Ci Aro nie spodziankę zrobił!

Wczoraj położyłam się ok. północy, wstałam po 7 i szybko się wyszykowałam, bo czekało mnie trochę jazdy - dopiero niedawno wróciłam, ale miałam kilka godzin przerwy, także nie goniłam bardzo, Ten czas wykorzystałam na pranie, odkurzanie - czeka mnie jeszcze troche pracy dzisiaj, ale to raczej juz relaks będzie, także jak tylko się z tym obrobię wpadnę do Was na dłużej, buziaki Kochane!
 
reklama
asiulka- jeśli ma taką ciągnącą się konsystencje jak "katar" to czop.

kari- szybkiego porodu!!!!!!!!!

Ja posprzątałam łazienkę, zamroziłam szpinak i upiekłam drożdżówkę z truskawkami ale zapach...... zobaczymy czy na poród pomaga:-D
 
Do góry