reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Korba- też wolę te ruchliwe, chociaż zdarzają się ciężkie chwile:confused2::-D
Będziesz mieć superowe dwie łobuziarki. No chyba, że jedna okaże się chłopcem:-)
 
reklama
Korba jak dobra to może być i przedwczorajsza :-), zwykle rano przed pracą zajeżdzałam po drodze do takiego wiejskiego z pysznymi drożdżówkami, ach jak sobie przypomnę ..., no ale teraz to 20 km po drożdżówkę przecież chłopa nie wyślę bo powie żem oszalała :rofl2::rofl2::rofl2:
 
Dzień dobry kobietki.

Ja dzisiaj bez humoru :sorry2: smutno mi bo widuje męża rano jak wychodzi gdy ja jeszcze jestem w łóżku i późnym wieczorem jak wraca, więc ja zazwyczaj już usypiam :-( całe dnie siedze sama... Nawet nie mam ochoty nic gotować dla siebie samej.
Muszę iść po chlebek bo jeszcze nic nie jadłam a strasznie mi się nie chce...

Jeszcze ta wczorajsza kurtka chodzi mi po głowie :baffled:

Co do Julek to wszystkie jakie znam to łobuzy pełne energii :-D
Ciekawe jaka będzie Laura...

Korba trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte &&&&&&&&&

Miłego dnia kobietki :*
 
U nas niestety pogoda do bani, szaro, buro i ponuro... Ja chcę słońca!!!!:angry:

Byłam z moim siedmiolatkiem u lekarza, bo coś go jakaś infekcja złapała 2 tyg temu, brał leki i nie pomogło, więc dziś znów spacerek do przychodni. Antybiotyk, syropek, tablety na gardło, a w sobotę impreza urodzinowa. mam nadzieję, ze się podleczy. Dziwna ta choroba, bo ma tak 37 gorączki, kaszel, trochę katarku, ból gardła. Blady i podkrążone oczy. Mam nadzieję, ze te leki teraz pomogą, bo jak nie to czeka nas prywatna wizyta i kolejne wydatki w aptece...:wściekła/y:

Muszę dziś posprzątać chatę przed imprezą i zrobić zakupy...:baffled: Jutro pieczenie i gotowanie. :baffled: No, ale ja tu dziecku imprezki nie zrobić....

Co do imion, to Bartosze też niezłe rozrabiaki są. Wiem, bo mam. :tak: ja go rodziłam, to położna pyta jakie imię. Mówię: Bartosz. ona: Pani, nie dawaj Bartosz, ja mam i jest taki łobuz, że szok. Ja na to, że juz postanowione. no i mam łobuziaka. :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana, na północy wreszcie słońce :D od razu humor jakiś lepszy. Jędrek dzisiaj też ładnie rano mnie zaskoczył, bo sam pognał na nocnik. On ma 2 lata, a siada na nocnik z gazetą :) Tak to jest jak podglądał mamę hehe
Co do Julek, potwierdzam. Też mam tak na imię i byłam niezłym rozrabiakiem, dałam rodzicom popalić :)
Miłego dnia życzę wszystkim
Hihi, ja też z pytaniem skąd dokładnie jesteś - ale nie zdążyłam zadać bo już dziewczyny mnie uprzedziły :)
Pod 3-miastem tez piękne słonko i wysyłam je na południe by i na południu Wam zaświeciło !


Dmuchawiec , Nie załamuj ja mam Julkę , a ma być Zosia :szok:

Ale masz samodzielną córeczkę, moja ma prawie 5 lat a potrzebuje towarzystwa w WC , jak twierdzi " nudzi jej się samej w WC " :tak:

Julix, ​Ty chyba z Trójmiasta też jesteś ---prawda???
Mój 6-latek podobnie ....
Teraz już sam sobie radzi ale jeszcze niedawno nie chciał wycierać sobie pupy bo " ubrudzę sobie rączki"....:baffled:

Jak chcecie mieć mniej problemowe dzieci to poleca imię Seweryn. Natomiast bym nie miała za dobrze Huberty ponoć to też urwisy :) Zobaczymy :)

Dmuchawiec samodzielna ta Twoja 2-latka ! Mój długo, długo był leniuszkiem Fakt z toalety nauczył się korzystać baaardzo szybko ( kupkę wołał już na roczek ) ale z ubieraniem się ....masakra. Leniwy i tyle był. Teraz nawet prosi bym ubrała mu skarpetki bo mu ciężko, zwłaszcza rano przed szkołą ... :D

Piękny dzionek, zaraz idę na spacer by łyknąć torchę promieni słonecznych. Spragniona jestem ich po tej szarej zimie. Taka nadzieja się zrobił na wiosnę, już zaczyna nią pachnieć i ptaszki śpiewają ...

Natis, wypuszczą Was dziś ??
 
witam sie słonecznie bo u nas w świętokrzyskim piękne słoneczko :-)

jesli chcecie spokojne i grzeczne dziecko to polecam Dawida :-D żadnej kolki żadnego płaczu dłuższego niż max 10 minut nie pamiętam pól roku i już cała noc przespana 2 lata i już pożegnanie z pampersami ;-):-D zero problemów wychowawczych i pierwsza trójka w szkole jeśli chodzi o naukę naprawdę polecam Dawidki to super chłopaki :-D
ciekawe jaka będzie Daria bo żadnej osobiście nie znam ;-)

ja dziś o dziwo spałam nawet rano nie mogłam się zwlec z łóżka ale jeszcze tylko jutro i w sobote już pośpimy :tak:

nie mam dziś pomysłu na obiad :baffled:

takie słoneczko kusi mnie żeby juz uprać małe ubranka a zapowiadają na weekend powrót zimy :baffled: poczekam jeszcze jak po wizycie lekarz powie że jest juz dobrze to biorę sie za pranie i prasowanie ;-)

miłego dnia
 
W Warszawie też szaro i buro, zachmurzone cale niebo słońca to ja już dawno nie widziałam

teri114 a ja polecam Michałka ;) też mi się bezproblemowo wychowuje ;) Cale nocki od 5 miesiąca przesypiał, pieluszki się pozbyliśmy nie za wcześnie bo na 2,5 roku. Bardzo grzeczny i kochany, niestety kolki były .... Pewnie to wszystko nie ma to nic wspólnego z imieniem, ale co tam ;)


Anilek77 zdrówka, mój młody też dziś w domu, bo coś załapał, kaszle, katar i gardło go boli, mam nadzieję, że sam zwalczy infekcję i nic się z tego powazniejszego nie wykluje.
Mnie też gardło lekko pobolewa, ja tak mam że jak on coś złapie to zaraz i ja to samo chorubsko przejmuje.


Czy swędzą Was piersi i brzuch?
Kurde mnie od wczoraj nieziemsko swędzi, aż dziwnie bo wcześniej nie czułam tego non stop. Nawet sobie brzusia oglądałam i zauważyłam kilka takich maciupeńkich drobniutkich krosteczek, może to potówki, albo jakaś wysypka od tego smarowania. Sama już nie wiem, nic innego mnie nie swędzi, ale brzuch strasznie i najbardziej sutki.... Mam nadzieje ze to nie jest jakies chorubsko


Siedze dzis jakas nieprzytomna, msze kawe wypic, bo sie nie obudze chyba....


Malutka mocno mi się wierci w brzuchu czasem tak daje czadu ze mnie potem wszystko boli, nie pamietam zeby Michas tak szalał.... te kobitki chyba takie wiercipięty.
Mowicie ze Julki i Zosie to lobuziarki małe, a Maje? Nie znam zadnej....ale znam Zosie (mały slodki lobuziak) i Julkę też (to samo co Zosia)
 
Ostatnia edycja:
Nika mnie brzuch też swędzi ale wtedy leciutko nawilżam oliwką i jest dobrze :)

Moja szwagierka ma Maję (5 miesięcy) i to jest anioł a nie dziecko. Śpi całe noce. Fakt w dzień ma kilka drzemek 5 minutowych ale w nocy jakby dziecka nie było. Ale co będzie dalej to się okażę :) Pamiętam u mnie z Julią w tym czasie były pobudki co równe 30minut, jakby ktoś jej w dupce budzik ustawił taka była punktualna:-D Tak się przyzwyczaiłam już do tych przespanych nocy wiec może Maciej też da się mamusi wysypiać. Marzenie:-D

Zjadłam drugie śniadanko i Maciej tak się rozszalał, że zaraz mi pęcherz wyskoczy. Co ten dzieciaczek tam wyprawia:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny u mnie wróciły mdłości i okropne osłabienie. Czuję się już 4 dzień fatalnie, nie mam siły na nic. Jestem załamana mam nadzieję, ze to jeszcze przejdzie. Pozdrawiam
 
Do góry