reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Kurcze, gaja przyjela 6 dawek tego antybiotyku i dzisiaj wieczorem patrze a na buzi ma jakies plamy. Nie wiem czy to ucxzulenie czy od placzu miala bo poplakala troche po klotni ze starsza siostra. Teraz nastepna dawka o 24, chyba dam jej jeszcze bo nie bede mogla w nocy ocenic jej stanu a przed kolejna o 6 rano juz ja obudze, zapale swiatlo i sprawdze wszystko. Jak cos nie tak to do lekarza. Najgorsze to choroby dzieci, wszystko moge zniesc ale jak mi dzieci choruja to mi serce peka i noce mam nie przespane. Oj jak ja sie boje chorob:-)

Mam dokładnie tak samo jak mała choruje to ja już cała w nerwach. Życzę zdrowia dla córeczki.....
 
reklama
Czytam i jestem na bieżąco ale jakoś weny brak na dłuższe wypowiedzi dzisiaj....

DUŻO ZDROWIA DLA CHORYCH DZIECI!! Nie ma nic gorszego...

Palin bardzo ładnie wyglądaliście! K. ma urlop koniec czerwca początek lipca ale chciałabym, żeby przeżucił chociaż tydzień na sierpień, żeby Małego zabrać nad morze i mam nadzieję, że się uda
Xez kciuki trzymam!!
MamaTrójki podziwiam - ja bym chyba cierpliwości nie miała

Spokojnej nocy życzę wszystkim
 
Czytam i jestem na bieżąco ale jakoś weny brak na dłuższe wypowiedzi dzisiaj....

DUŻO ZDROWIA DLA CHORYCH DZIECI!! Nie ma nic gorszego...

Palin bardzo ładnie wyglądaliście! K. ma urlop koniec czerwca początek lipca ale chciałabym, żeby przeżucił chociaż tydzień na sierpień, żeby Małego zabrać nad morze i mam nadzieję, że się uda
Xez kciuki trzymam!!
MamaTrójki podziwiam - ja bym chyba cierpliwości nie miała

Spokojnej nocy życzę wszystkim

widzisz a mnie uspokaja;)
Dobranoc wam życzę i zdrowia dla dzeci
 
Hej, postanowiłam dołączyć do Waszego grona:-).
Zaczęłam trochę podczytywać Was wstecz, ale z pewnością nie dam już rady nadrobić tyle stron:sorry2:.
Postaram się zaglądać na bieżąco, ale nie wiem, jak mi to wyjdzie w praktyce;-).

Pisałyście o wadze. Ja, jak do tej pory jestem zadowolona, bo przybyło mi 5 kg. Mam nadzieję, że nie nadrobię później. W poprzedniej ciąży przytyłam w sumie 13kg, a na obecnym etapie miałam już +8kg.
Wiki urodziła się z wagą 3kg i 54cm, jestem bardzo ciekawa jak będzie z Oliwką:-).

Jutro wybieram się na badania (w tym GLUKOZA, brrrrrrr :no:), jakoś muszę przetrwać. W piątek idę do gina, mam nadzieję, że nadal jest wszystko ok. Niby nie mam powodów, by myśleć, że może być coś nie tak, ale mimo wszystko przed każdą wizytą trochę się jednak denerwuję. Czy Wy też tak macie?
 
Dzień dobry :happy:

Anula, dobrze, że tata w końcu trafił pod opiekę lekarzy. Ale nagana mu się należy, że o siebie nie dba. Nie chce Was martwić, ale jakby coś się niedobrego stało to dopiero przysporzyłby zmartwień. Moja mama też przechodziła mały zawał (nawet nie wiedziała - wyszło przy jakiejś kontroli) - i też mówiła, że się trochę gorzej czuje, ale poleży i będzie dobrze. A zatory to bardzo poważne. Zdrówka dla niego :happy:
Betty, witamy. Glukoza - na zdrowie niech Ci wyjdzie. A stres przed wizytą to normalka, zaczyna się nawet tydzień przed. Ja mam dziś i już się i denerwuję co tam u Mikołaja, czy wszystko dobrze i już doczekać się nie mogę (a dopiero wieczorem wizytuję).
 
Dzień dobry . Ferie u nas i czasu mam troche mniej na BB - trzeba dzieciom atrakcje jakieś zaserwować . Jeździmy na basen narazie , w nastepnym tygodniu Zosia i Wojtek obchodzą urodzinki a potem na narty .
Betty - witaj w naszym gronie . Stresa mamy tez przed wizytami ale wydaje mi się , ze juz jest troche mniejszy . Po wszystkich badaniach prenatalnych wiemy , ze jest ok :tak:
Palindromea - bardzo ładne zdjęcia , Przypomniały mi mój ślub :-). Matko to już 14 lat minęło !!! W grudniu się pobieralismy i też choinki w tle mamy:tak:. Wyglądałaś super !!!! No i kciuki za wizytkę dzisiejszą &&&&&&&&&&&&&.
Korba , Natis , Paulunia -zdrówka dla córeczek !!!! Niech te choróbska się odczepią w końcu !!!!
Anula -kciuki za tatę . Oby szybko wracał do pełni sił i zdrowia . Z sercem nie ma żartów - dobrze , ze jest pod fachową opieką .
Wpadnę wieczorkiem poczytać.
 
Dziewczyny- mialam dwa dni przerwy i nie nadrobię Was:no::zawstydzona/y:

Palinku- ślicznie wyglądaliście! Czekamy na więcej zdjęć:tak:

Ja mam dziś ambitny plan - bede w ciuszkach układać- swoich i dziecięcych. Część pewnie wyrzucę, zrobi się więcej miejsca w szafach:tak:.
No i chyba drożdżówkę zagniotę. Mam jeszcze ochotę na szyszki- z preparowanego ryżu i krówek:tak:Od dziecka je uwielbiam, ale własnie takie domowe- mniam!
A teraz bede pić kawę:tak: Kto mnie dziś odwiedzi?
 
Mogę się do Ciebie przyłączyć do picia z herbatką (z miodem i cytryną). Wczoraj wysłane do mnie już ciuszki, więc może już dziś przyjdą - nie mogę się doczekać. Dziś też koniec jednej licytacji na allegro - mam nadzieję, że się uda, bo mi się podobają te ciuszki. Dziś też mamy obejrzeć kolejne mieszkanko. Dziś też WIZYTA!!! Oj, będzie się działo. Ale puki co - relaks...
 
Palin- trzymam kciuki za licytację- ja zawsze czekam do ostatnich 15 sekund i wtedy podbijam cenę- ZAWSZE się udaje:-D:-D:-D
A jak ciuszki przyjdą, to koniecznie się pochwal:tak:
I samcznej herbatki!
 
reklama
Palin to sie pochwal jak przyjdą ciuszki ja też licytuje jeden zestaw na allegro bo mnie urzekł ale koniec dopiero za 3 dni muszę je mieć !!!!!!!;-)

Betty witaj ja też dziś wizytuję i stres ogromny niby wiem ze Mała zdrowa ale jednak się denerwuje :baffled:

jak tam chore dzieciaczki dzisiaj mam nadzieje że lepiej :-(

ja wczoraj miałam powera to dziś już obrót o 180 stopni i na nic siły i ochoty nie mam :baffled:
kawusia (inka) wypita szarlotka pycha wczoraj spróbowaliśmy tylko malutki kawałeczek bo była jeszcze ciepła mam wielką blachę jak ktoś chętny to zapraszam ;-)
 
Do góry