reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Palin- trzymam kciuki za licytację- ja zawsze czekam do ostatnich 15 sekund i wtedy podbijam cenę- ZAWSZE się udaje:-D:-D:-D
A jak ciuszki przyjdą, to koniecznie się pochwal:tak:
I samcznej herbatki!

Też tak chciałam, ale Aro umówił się z oglądaniem mieszkania na krótko przed końcem licytacji - mam nadzieję, ze zdążymy wrócić. W razie "W" jeszcze jedna licytacja kończy się jutro :-) A jeśli też się nie uda, to wyczaiłam jeszcze jedne ciuszki (prześliczne) na opcji "kup teraz", tylko już trochę drożej. Jeśli będzie trzeba Aro i tak je kupi - a wtedy koniec z kupowaniem ciuszków. Aro się śmiał wczoraj, że ten maluch zanim się urodzi będzie już miał więcej ubranek niż jego tata (licząc ze skarpetkami i butami) :sorry::-D
 
reklama
Nie bardzo mam kogo. Ale liczę, że zdążę. Mamy oględziny na 16, a koniec licytacji jest o 17. Nowe lokum jest jakieś 10 minut pieszo od "nas" więc jest szansa, że zdążę.
 
Dziewczyny- mialam dwa dni przerwy i nie nadrobię Was:no::zawstydzona/y:

Palinku- ślicznie wyglądaliście! Czekamy na więcej zdjęć:tak:

Ja mam dziś ambitny plan - bede w ciuszkach układać- swoich i dziecięcych. Część pewnie wyrzucę, zrobi się więcej miejsca w szafach:tak:.
No i chyba drożdżówkę zagniotę. Mam jeszcze ochotę na szyszki- z preparowanego ryżu i krówek:tak:Od dziecka je uwielbiam, ale własnie takie domowe- mniam!
A teraz bede pić kawę:tak: Kto mnie dziś odwiedzi?

Witam :tak:

Zakatrupię Cię zaraz :baffled: Od rana mam takie ciśnienie na drożdżówkę , a wyjść nie mam jak , żeby podskoczyć do Ciebie:crazy: :-)

Witam nową czerwcową mamusię , stres przed wizytą jest normalny , ja mam jutro wizytę i już mam stresika:sorry:

Anula, ​Zdrówka dla taty, trzymaj się kochana
 
Witam się :-)

Zjadłyśmy właśnie z Młodą śniadanie i zaraz do szkoły się zbieramy.
Dziś już czuję się lepiej, chociaż w nocy jeszcze bolało :-( Oby dziś już mnie nie dopadło.

Palin powodzenia na licytacji ;-)

Zdrówka duzo dla wszystkich chorasków ;-)
 
Hej hej

Nie wiedziałam ze dzisiejszy dzien zacznie tak fajnie ;)

Własnie dostałam meila, ze przeszłam na drugi etap rekrutacji :) Kurcze, chciałabym tę robotę ;)

Dzisiaj jedziemy do osrodka adopcyjnego. Wczoraj mielismy jechac, ale pani dyrektor odwołała spotkanie, bo mieli jakies problemy.
Irek urwie sie wykładów, bo spotkanie na 12 już.
Ja jeszcze w piżamie. Krzyska nie pusciłam do przedszkola, bo katarzysko ma biedaczysko.

Jeszcze musze leciec do lekarza, bo mi sie insulina skonczyła. Myslałam, ze mam jeszcze opakowanie, a tutaj patrze ostatnia :/
Ale juz dzwoniłam do lekarki i mam przyjsc bez kolejki. Ufff

Isis zdrówka!

Palin oooo czyzbyś złe mysli odpedziła w kąt i w koncu zabrała sie za kompletowanie wyprawki? ;)

Ja musze przepatrzec rzeczy po Krzysiu, może bede mogła cie wspomóc.
W prawdzie bratowka rodzi, ale ona po Ignasiu ma cała piwnicę.
Chciałabyś?
Mam też matę edu, leżaczek i łóżeczko turystyczne z materacem. Kołyskę też, ale obiecałam kolezance z Ostródy już :)
I fotelik mam 0-9kg w stanie idealnym.
 
Hej hej

Nie wiedziałam ze dzisiejszy dzien zacznie tak fajnie ;)

Własnie dostałam meila, ze przeszłam na drugi etap rekrutacji :) Kurcze, chciałabym tę robotę ;)

Dzisiaj jedziemy do osrodka adopcyjnego. Wczoraj mielismy jechac, ale pani dyrektor odwołała spotkanie, bo mieli jakies problemy.
Irek urwie sie wykładów, bo spotkanie na 12 już.
Ja jeszcze w piżamie. Krzyska nie pusciłam do przedszkola, bo katarzysko ma biedaczysko.

Jeszcze musze leciec do lekarza, bo mi sie insulina skonczyła. Myslałam, ze mam jeszcze opakowanie, a tutaj patrze ostatnia :/
Ale juz dzwoniłam do lekarki i mam przyjsc bez kolejki. Ufff

Isis zdrówka!

Palin oooo czyzbyś złe mysli odpedziła w kąt i w koncu zabrała sie za kompletowanie wyprawki? ;)

Ja musze przepatrzec rzeczy po Krzysiu, może bede mogła cie wspomóc.
W prawdzie bratowka rodzi, ale ona po Ignasiu ma cała piwnicę.
Chciałabyś?
Mam też matę edu, leżaczek i łóżeczko turystyczne z materacem. Kołyskę też, ale obiecałam kolezance z Ostródy już :)
I fotelik mam 0-9kg w stanie idealnym.

Xez - Kochana, pewnie, że bym chciała ;-) Złota jesteś. Stracha dalej mam, ale Aro już zaczął pierwsze zakupy. Zresztą trochę nam się może czas po komlikować (na razie nie chcę krakać/zapeszać), więc już po prostu musimy zacząć, żeby potem wszystko nie spadło na mnie (Aro też chce mieć udział w wyprawkowaniu Mikołaja).
Wózek (3 w 1 z fotelikiem) już upatrzony, teraz kwestia kiedy będziemy w Ostródzie, żeby go zamówić (oczywiście możemy i tu w Giżycku, ale tam już mamy ugadany upust).

Wiedziałam, ze jak się zacznie "Akcja: Kupuj" to zacznie się szaleństwo :rolleyes2:
 
Palin jest taka stronka Snajper Allegro, eBay - Snajper.net 3 minuty i możesz iść w spokoju oglądać mieszkanie. Sprawdzone, przetestowane DZIAŁA :tak:

Xez gratulacje a kciuki swoją drogą zaciśnięte dalej!

NATIS gdzie jesteś??

Tak mi się dzisiaj kręci w głowie!!!!!!!!!! masakra!!
Zastanawiam się też do kiedy pracować.....
 
reklama
Witam :)

My już po śniadanku. Od niedzieli tak mi brzuch twardniał, że myślałam czy aby nie zadzwonić do gina i przełożyć swojej wizyty na wcześniejszy termin. Dzisiaj jest już o niebo lepiej i oby tak zostało. Chyba muszę więcej leżeć a ostatnio to u mnie z tym kiepsko. Maciej na szczęście szaleje aż brzuch roznosi więc jestem spokojniejsza. Oprócz tego w piątek będzie u mnie połozna to się wszystkiego wypytam i najwyżej wtedy zadzwonie do gina.
Teraz wezmę leki i poleżę z godzinkę a potem biorę się za obiad:)
 
Do góry