reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Palindromea pewnie, mimo wszystko oboje Was stres przedślubny dopadł :tak: a skoro spacerek pomógł to bardzo dobrze :-)

Ja nadal leżę jak kłoda, dziś dodatkowo kichanie mam i przy tym z nosa leci :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale wstałam bez temperatury i bólu w klatce, więc chyba coś się poprawia...

Natisku jak się czujesz? Ustało to plamienie? Bo się martwię o Ciebie...
 
reklama
CZEŚĆ Dziewczyny!Czytam was codziennie ale jakoś nie mam siły odpisywać!
U nas leniwe poobiednie południe i niestety bardzo chorobowe,mały na antybiotyku,po starszego musialam iść do zerówki bo dzwoniła nauczycielka że jakiś niemrawy i ma stan podgorączkowy,mąz chory-dostał dzisiaj zwolnienie do końca miesiąca a na dodatek i mnie zaczyna boleć gardło:-(maskra jakaś.

WISIENKA-nie zazdroszcze mój mały miał ostatno robioną cystografię w sierpniu ale i tak dość dzielnie to zniusł w poruwnaniu do ostatnich-gorzej było że niewolno jeść a on pasibrzuszek jest:-)
 
MORENKO - dziękuję, leżę cały czas. Plamienie niby ustało, ale przed momentem włożyłam Clotrimazol i znów jakaś minimalna krew się pokazała.
Oby do poniedziałku!!!
 
Natis to leż Kochana, leż, widac u Ciebie to już taka "uroda" ciąży, ale ja nie tracę nadziei, że w końcu te plamienia ustaną i bedziesz mogła normalnie funkcjonować :tak:

Ariena jeśli masz ochotę spotkać się na mieście na herbatkę to ja bardzo chętnie, jak coś to daj znać na pw :-)
 
Uffff, nie było mnie ze 3godz. i znowu tyle nadrabiania :-)

Natis leż i się nie ruszaj bidulko (tylko do wc). Oby te wstrętne plamienia już Ci odpuściuły na dobre ...


Ja dziś miałam straszną ochotę na zieleninę tzn. jakąś sałatkę, więc poleciałam na zakupy i oto efekt naszego dzisiejszego (lekkiego) obiadku :-D
SAM_2254.jpg
 
Isis zazdroszczę obiadku, mój Przemek to mięsożerca i ciągle tylko kotlety i tony mięsa... Chciałabym od niego usłyszeć choć raz, że ma ochotę na sałatkę ;) A tak dziś kolejna porcja mięcha - duszona karkówka. Mam dość tego mięcha, na kolację robie naleśniki.

Dziś tez zaczynam kolejną kurację Clotrimazolem, mam nadzieję, że pomoże tym razem na więcej niż tydzień :/
 
Isis ale super obiadek ja tez takie lubię lekkie w lato to tylko takie sałaty daje rade jeść :-D ale to robię tylko dla siebie mojemu muszę robić coś konkretniejszego na takie sałaty mówi że nie jest królikiem żeby jeść sałate :-D u nas dziś ''ciężki'' obiadek wyczarowałam placki po węgiersku wogule to mam teraz fazę na placki ziemniaczane w zeszłym tygodniu 4 razy smażyłam i jadłam z cukrem aż białe były ;-) a dziś bardziej ''wykwintnie'' :-D ale się tak objadłam że leże do góry brzuchem hah;-)

dzisiaj wieczorem mąż jedzie po synka nareszcie wraca tak sie cieszę bo to koniec samotności wysprzątałam małemu pokój aż błyszczy :-) aaa i przy okazji mąż przywiezie mi kartony z ciuszkami po synku bo zostały na strychu u teściów kurcze 8 lat tam leżą ciekawe w jakim są stanie ale popakowane mam w pudła oklejone pudla opisane z rozmiarówką jej nie mogę się doczekać jutro przebiorę i zobaczę co z synka nada się na córeczkę i stopuje z zakupami puki co bo mam juz pełną szafę ciuszków a jeszcze mi kuzynka nie dawała potem sie okaze że większości ciuszków Mała nie założy ale hmmm jak ja wytrzymam :-);-)
 
Isis- oj ale mi smaka zrobiłaś, ja dzis na kanapkach i zupie pomidorowej, ale jurto zrobię coś ekstra, może taką sałetke, mój M. lubi sałatki ale nigdy nie zaszkodzi jak obk pojawi sie jakieś miesko
natis- na pewno w poniedziałek lekarz cię uspokoi, ale wieże ze bardzo się stresujesz takimi sytuacjami

Ja dzis z doskoku, znów całkiem sama maz będzie o 22, teraz na chwile mam moją drugą niańke- brata Maćka, ale on pomaga mi głównie w noszeniu- zawsze jakaś pomoc, przynajmniej kolację przygotuje spokojnie, oj jak bym taką sałatke zjadła............
 
reklama
Isis smaku narobiłaś jak nie wiem co, tym zdjęciem :tak: ja na kolację chyba lazanię zjem, ale taką gotową, z biedronki, smakuje mi, a robić się nie chce :-)
 
Do góry