reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Inez- z tą maścią, to moja gin mówiła, że jak naprawdę mocno boli to mogę trochę Fastum. Co prawda piszą na ulotce, że po konsultacji z lekarzem, bo coś tam, ale jeśli nie przesadzać to można. Ja w sumie raz zastosowałam (ale i tak niewiele dało).

Natis - trzymaj się. Ty to się masz z tymi plamieniami.

Dziewczyny zdrowiejcie!!!

Ja dziś uciekłam Aro na 2 godziny. Uciekłam dosłownie (szukał mnie, ale nie znalazł). Tak mnie dziś dobił, że musiałam pobyć sama. Wyryczałam się, obeszłam na piechotę miasto i wróciłam do domu. Ulżyło mi totalnie - tego mi było trzeba na rozładowanie. Mikołajowi chyba ten spacer też się podobał, bo spokojnie zniósł marsz, a czasem miło zagilał... Matulu, żeby już minęła ta sobota, bo wykituję z nerwów. Albo zanim zostanę "znowu" żoną to zostanę wdową... Niby mamy tydzień "ferii" ale czasu nam na wszystko brak :no:
 
Aguska24mir heee.Ja mam ok.50km Jak będziecie organizowały spotkanie łódzkiego to ja się chętnie piszę :p
a tymczasem najbliższa wyprawa do Łdz dopiero w środę
 
reklama
Ariena a powiedz mi byłaś u dentysty na nfz czy prywatnie? MNie czeka wizyta bo mi się ząb ukruszył ale mam zadzwonić jak już się całkowicie wyleczę i będziemy robili (prywatnie) ale na necie się gdzieś naczytałam,że niby w ciąży przysługuje nam darmowe leczenie(rzecz jasna na nfz)ze znieczuleniami i pięęęknymi wypełnieniami za free..Słyszałyście coś o tym??
Tego uszkodzonego to zrobię u swojego stomatologa,ale jeśli faktycznie byłaby taka możliwość to jeśli inne do leczenia się pojawią to chyba na nfz bym śmignęła.Mieć 100 a nie mieć to różnica jakby jest :sorry2: Wiecie coś Kochane na ten temat??


Byłam w ramach nfz, zawsze staram się z tego korzystać, a płacę już w razie konieczności. I ząbka też będziemy robić darmowo. :happy: A, i żeby było ciekawiej - wczoraj o tej porze dzwoniłam, dzisiaj na 10 miałam wizytę :D Niby już 2 tyg. temu miałam zadzwonić, ale... jakoś chętniej teraz chodzę do gin niż do denstysty, nie wiem czemu :-D:-p


Morena - ja się niestety wybieram na Siedlce... :( niby Radom mi po drodze na Lublin, no ale się teraz nie wybieram, niestety :-( Aleeeee, zapraszam po wizycie do siebie, ew. mogę się Tobą "zaopiekować" :-) Będzie mi bardzo miło :-)

Ona-to-ma - wcześniej o szpitalu powiedziałam "mądrale" ale akurat to tego szpitala mam duży sentyment, odwołuję :p
Sprawdzmy, czy świat jest taki mały - z którego osiedla jesteś ? :happy2:
 
Do góry