reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

anisiaj ciesze się z jednego,że nie boje się jakiś zabobonów,że zbyt wcześnie itd...mój bark wyprawki to raczej jakaś blokada psychiczna czy coś i poza tym fakt,że dopiero stawiam "pierwsze kroki" i wystawiam głowe z domu,bo wcześniejsze miesiące przeleżałam z fatalnym samopoczuciem:(
 
reklama
emka - ja mam 22 tc i rano był pawik
w najgorszym razie na porodówce ;-)
Moja teściowa ostatniego na porodówce jeszcze wiec to mozliwe;)

co do wyprawki ja mam wózek po córkach-granatowy;)
częśc wyprawki pocórkaach to co było w neutralnych kolorach ale i tak nie bardzo bo one późna jesień i końcówka zimy a tu będzie lato-na razie nic nie kupuje tylko łużeczko mam wybrane zacznę zakupy jak mi þłeć potwierdzą a to dopiero 5lutego
 
Nadal mięso mnie nie kręci
Ja od początku ciązy też jakos nie moge za bardzo jesc miesa, jak tylko je przyrzadzam to juz jestem najedzona.

Ines75 super wieści, bardzo się ciesze ze wszystko ok z synkiem:-)

Jeśli chodzi o wyprawke to ja jeszcze tez nic nie mam, co prawda kilka rzeczy upatrzone i nic poza tym. Moze jakies ciuchy dostane ale reszte bedzie trzeba kupic. Zmykam sprzatac bo jutro ksiądz z kolęda, a dzis było ostatnie szlifowanie w łazience, wiec jest szansa ze nie długo skonczy sie ten remont.
 
emka - ja nie mam absolutnie nic z wyprawkowych rzeczy. Pierwszy zakup zrobię po następnej środzie (wynik PAPPA...) albo będzie to bodziak, albo smoczek albo mamusiowy stanik :-D Cokolwiek:-)
A dalsze i większe może po połówkowym?

Byłam u swojej szefowej, a raczej w biurze, bo jej nie zastałam. Dziewczyny minę zrobiły jakby ducha zobaczyły :-D A szefowa jak tylko się dowiedziała, że byłam, zadzwoniła do mnie - umówiłyśmy się na spokojnie na piątek. Zobaczymy co z tego będzie... Ale nie wiem czy z troski czy z ciekawości zapytała czy coś się dzieje złego, heh.

Kto dzisiaj na wizytach??
 
Ostatnia edycja:
fioletowa a ty też jesteś ze Szczecina? Ja usg robię u mojego ginekologa, ma w swoim gabinecie. Przyjmuje w przychodni na golęcinie koło szpitala onkologicznego.

NikaMD to strasznie dużo :o ja liczę, liczę i ze wszystkim się zamknę w połowie tej kwoty :) Wózek kupujemy używany, bo mi szkoda pieniędzy na nowy.
 
Fioletowa nie nie, golęcin to jak się na Police jedzie od strony Hożej, a tam chodzę bo to mój ginekolog jeszcze z czasów panieńskich ;) A mieszkamy w centrum osiedle przyjaźni :) Myślałaś już nad tym, gdzie rodzić? Masz chyba łatwiej z decyzją, ja przy pierwszym dziecku to na samą myśl o wyborze szpitala robi mi się słabo...
 
a no fakt, pomyliłam ze szpitalem w zdunowie

wcale nie łatwiejszą - rodziłam na unii,a tam porodówki już nie ma
więc albo pomorzany, albo police - chyba police, bo to od nas bliżej i mniej korków po drodze
ja się sugeruję referencyjnością szpitala - a police i ginekologię i noworodkowy mają 3 stopień - najwyższy, więc w razie czego nie będę mnie lub dziecka wozić do innego


dziewczyny - proszę spórzcie na listę - robiłam edycje i mi wcięło część zmian, sprawdźcie czy jesteście na liście - pierwsza część do 15. czerwca włącznie
druga część od 16. czerwca na samym dole - jak będzie moderatorka to usunie się tego posta po środku i będzie cacy
jak ktoś ma coś do dodania to też proszę o priv
 
emka - ja nie mam absolutnie nic z wyprawkowych rzeczy. Pierwszy zakup zrobię po następnej środzie (wynik PAPPA...) albo będzie to bodziak, albo smoczek albo mamusiowy stanik :-D Cokolwiek:-)
A dalsze i większe może po połówkowym?

Byłam u swojej szefowej, a raczej w biurze, bo jej nie zastałam. Dziewczyny minę zrobiły jakby ducha zobaczyły :-D A szefowa jak tylko się dowiedziała, że byłam, zadzwoniła do mnie - umówiłyśmy się na spokojnie na piątek. Zobaczymy co z tego będzie... Ale nie wiem czy z troski czy z ciekawości zapytała czy coś się dzieje złego, heh.

Kto dzisiaj na wizytach??

Ja już po wizycie. PRZESZCZĘŚLIWA!!! Więcej szczegółow w wątku o badaniach :):tak::-D
 
reklama
Hej kobietki. Pamiętacie mnie jeszcze?? :-) Napisałyście 34str przez 4 dni. Nie mam szans nadrobić. Ale teraz już będę codziennie. W weekend miałam zajęcia a potem produkowałam pracę mgr. Co tam u was babeczki.
 
Do góry