reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Czytam na bieżąco, ale jakoś weny brak.. czekam na te wyniki amnio jak na jakiś wyrok-czas wlecze się nie ubłagalnie :-(

Z Mateuszem po operacji jest dobrze, jutro wraca do szkoły, a dziś odkopywaliśmy się prawie 4 godziny z 3dniowej nieobecności w szkole - jakaś masakra, bo oboje nerwowo reagujemy:crazy:

Za to dziś w sklepie spotkałam qmpelę.. nie widziałyśmy się plus minus od wakacji.. a ona do mnie: madziaaa jak ty schudłaś, masakra. Uśmiałam się, bo mówię jej: to nie możliwe w moim stanie.. a ona i tak nie uwierzyła :-p
Humor mi się poprawił w 101% :-D
 
reklama
Czytam na bieżąco, ale jakoś weny brak.. czekam na te wyniki amnio jak na jakiś wyrok-czas wlecze się nie ubłagalnie :-(

skąd ja to znam... wczoraj już dzwoniłam do poradni 3 razy, bo nie mogłam się doczekać, ale nie odbierały telefonu, więc i tak dowiedziałam się dzisiaj, tj. w planowanym czasie, ale pietra miałam niezłego..:crazy:
w każdym razie jest to mój najpiękniejszy, nieco spóźniony prezent imieninowy (wczoraj je miałam):-)


nie martw się, już niedługo się dowiesz, że wszystko dobrze..:tak: Ty masz dzwonić, czy Oni Cię poinformują?
 
skąd ja to znam... wczoraj już dzwoniłam do poradni 3 razy, bo nie mogłam się doczekać, ale nie odbierały telefonu, więc i tak dowiedziałam się dzisiaj, tj. w planowanym czasie, ale pietra miałam niezłego..:crazy:
w każdym razie jest to mój najpiękniejszy, nieco spóźniony prezent imieninowy (wczoraj je miałam):-)


nie martw się, już niedługo się dowiesz, że wszystko dobrze..:tak: Ty masz dzwonić, czy Oni Cię poinformują?

Powiedzieli mi tak: jeśli wynik będzie ok, to zadzwonią panie z laboratorium, a jeśli nie, to pani z recepcji zaprosi na spotkanie z lekarzem. Mają dzwonić 30 lub 31 stycznia..

Do tego czasu wstrzymuję się z wszelkimi zakupami, chociaż w niedzielę już miałam żabkę z h&m i skarpetki, ale jednak bałam się kupić.. mimo tego, że można zwrócić w ciągu 28dni.. eh czy ktoś ma wehikuł czasu?:-p
 
Ostatnia edycja:
fioletowa piękna ta bluza, chyba się skuszę,brązowa śliczna i taka uniwersalna, więc można brać w ciemno niezależni od tego, co dzidzia ma między nogami... :) W ogóle dziewczyny fajny sklep, nie wiedziałam o jego istnieniu, przyda się na pewno :) Chociaż jestem zakochana w kolekcji F&F mają rewelacyjne ciuskzi, fakt, ze trochę drogie, ale zawsze można się skusić na kilka drobiazgów. Polecam zajrzeć, bo mają przepiękne skarpetki i śpioszki dla najmniejszych :) A i dodam, ze w Tesco od chyba 24 zaczyna się wyprzedaż dziecięcych rzeczy, my lecimy po wanienkę Disney'a z wbudowanym termometrem przed przeceną kosztowała 80zł, teraz chyba 60 :) Dziś zaczęła powstawać ścianka do pokoju maleństwa, więc już mogę w końcu skupować powoli większe gabarytowo rzeczy :)
 
NikaMD to strasznie dużo :o ja liczę, liczę i ze wszystkim się zamknę w połowie tej kwoty :) Wózek kupujemy używany, bo mi szkoda pieniędzy na nowy.

Sporo wiem, ale:
wozek 3 w 1 chicco enjoy=850zł
no i inwestujemy w elektroniczna nianie z monitorem oddechu =800zł !
(przy Michasiu nie mialam, ale teraz niania bedzie konieczna a ten monitor oddechu dla bezpieczenstwa chcemy kupic)
termometr elektroniczny bezdotykowy =100zł (bo nie mamy)
laktator tommytippe+ buteleczki=100zł
posciel do lozeczka (podusia, kolderka, baldachim i takie tam gadzety)=250zł
To juz jest ponad 2tys, a reszta to inne rzeczy takie drobne, ale w excelu wypisalam wszystko lacznie z pieluchami, kremikami i takimi innymi duperelami. No i bez ciuszkow mi wyszlo 2500;-)

Wiadomo, ze polowe z tego mozna by nie kupowac i tez by sie przezylo. Czesc ciuszkow moze uda sie po Michalku odzyskac.
 
Ostatnia edycja:
No to rzeczywiście. My kupujemy na dniach wózeczek też 3w1, Drier 4XL tyle, ze używany, za 300zł. No i dziadkowie fundują łóżeczko, materacyk i pościel, więc to też nam spory koszt odpada. Monitor oddechu chciałam kupić, ale a szczęście rodzinka mi wybiła to z głowy. Może jak będziemy oszczędni, to zmieścimy się w 'tuskowym' becikowym ;) Oczywiście wykończenie pokoiku ok 1000zł wliczam jako koszt własny :p
 
Nika niby wiele można po starszym dziecku odzyskać, ale jednak nowe kuszą.. ja mam wszystko pochowane już od prawie 8 lat i w związku z tym liczę na synka :-p ale i tak pewnie nie obejdzie się bez kupowania nowych ciuszków, drobiazgów itp.. Łóżeczko niby mamy ( po mojej 14letniej kuzynce ), użyte tylko 2 razy, ale marzy mi się.. MAXX WYPAS Łóżeczko turystyczne, kojec, Wibra (2934271337) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i chyba się skuszę, bo i tak nie mam przewijaka, nie mam karuzeli.. więc odliczając moje braki, to łóżeczko nie wychodzi aż tak drogo:-p
 
reklama
Dziewczyny ratunku grypę mam :-( i nie mogę brać nic poza paracetamolem i flegaminą :-( czuję się fatalnie :no: a w piątek usg połówkowe w Warszwie, jestem u Mamy więc mam 100 km i do tego busem muszę jechać bo auta nie mam... :-(
 
Do góry