reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Wisieńka w razie ''W'' jak będziesz wystawiała ciuszki na all podeslij nam linka :D aa widzę że jesteś z okolic wrocławia... można wiedzieć skąd? (ja wrocław) mamy tu parę mamusiek z wrocławia więc może jak będzie kiedyś lepsza pogoda to gdzieś się spotkamy?
ankaka myślę że normalne. Parę dziewczyn też tak miało. Może dzidzia zmieniła położenie ?
 
reklama
mama wikusi jak poznam płeć to na pewno dam znać. ja tez mieszkalam we Wro a 2 lata temu przeprowadziliśmy się do Brzegu Dolnego. Wcześniej mieszkałam na muchoborze. Spotkam się chetnie, najlepiej w jednej z kawiarni dla mam z dziećmi, niedługo moja przyjaciółka otwiera takąna Klasztornej.)))
ankaka na tym etapie tak sie zdarza, pewnie dzidzia się wcisnęła gdzieś w kącik i jej wygodnie, ale jak się niepokoisz podejsz posłuchac dzidziolka na IP, lepiej bez nerwów))))
 
heh tak narobiłyście mi ochoty tymi zakupami, że wzięłam dwie reklamówki, które dostałam od szwagierki w sobotę i zaczęłam przeglądać... i wszystko idzie do mojej kuzynki - same róże i fiolety ;-) zostawiłam jedne spodnie dla synka [kolor zgniła zieleń]
 
Wisieńka super tort miał syn :) Powiem Ci,że moja siostra rok temu miała 18-tkę i rodzice też zrobili tort a'la gitarrrra..
I też na basie gra..Tzn.grała.Przed 18-tką zamówiła "basię",piecyk a 3 dni po 18 wypadek miała i grać już nie może..
I znowu mam smaka na jakieś słodkości:sorry:
 
Isis chwal się co kupiłaś ???????????? :-) jak ja uwielbiam oglądać Wasze zakupy tylko potem ja też zaraz chce takie mieć hahha ;-)

TERI za duzo musiałabym linków wklejać :-D Wczoraj obkupiłam siebie i młodą (kupiłam też ten kardigan za 19.90 co Natis). Dla maluszka nic nie kupiłam, bo nic mi w oko nie wpadło, a w weekend wybieram się do stacjonarnego C&A więc na pewno coś zakupię ;-)


Młoda w szkole, ja w Carrefoure byłam na zakupach (mi to się powinno karty kredytowe zablokować i w domu na klucz zamknąć :szok:) Młoda poprosiła mnie zebym jej taki mały piórnik-saszetkę kupiła i kredki (bo wczoraj niechcący cały korektor jej się wylał do środka i wszystko w kubeł poszło), a matka wariatka kupiła masę innych rzeczy i pewnie niepotrzebnie :-D
Przyjechałam do domu, wyszłam z psem na spacer (zmarzłam okrutnie) no i o 15.00 znowu po Młodą do szkoły muszę jechać i po drodze do dziadka wstąpimy.

Zjadłam całą wielką bułę z Nutellą - masakra - zasłodziłam się na maxa ale taką miałam ochotę :-)

Dziewczyny czy Wam krwawią dziąsła przy myciu zębów??? Mi ostatnio masakrycznie :szok: No i dentysta się kłania, bo dziura jest ...
 
fioletowa zawsze coś)))
Nayaa oj to przykro mi z powodu siostry. Mój Maciek gra na gitarze basowej w zespole a prócz tego na klasycznej i elektryku i akustycznej i pianinie i organach klasycznych i skrzypcach on bardzo uzdolniony jest muzycznie. Gra odkąd skończył jakieś 2,5 roku a jako 3 lattek już chodził do ogniska muzycznego i strasznie tam się nudził bo był poziom za niski:-D
Isis tez mam tak z kartami... cóz począć...
pożarłam pieczone ziemniaczki z maślanką i surówką, schabik sobie odpuściłąm. Nadal mięso mnie nie kręci
 
reklama
Isis, tak krwawią :(

Mama wikusi, napisałaś na jagodnej, ja przeczytałam jagodzianej i mi się marzy jagodzinka teraz ;) zapas masz spory tych rzeczy, czapeczkę dokupisz i będzie super :)
 
Do góry