reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

fioletowa ja też się waham, ale między Policami a zdrojami. Pomorzany - dziękuję, dzień przed Wigilią mój prowadzący kazał mi tam jechać z dość wysoką gorączką, to nie dość, że mnie zrugali, że z gorączką to sobie mogłam iść do internisty, to jeszcze mnie tak lekarz wybadał, że ból nie do opisania :| i nie potrafił znaleźć szyjki przy badaniu... Dramat. Nie mówiąc już o tym, że wszędzie kolesiostwo, obcy bez znajomości zostaje na samym końcu... :) Więc chyba Police wygrają, ale niedługo chcemy isć pozwiedzać szpitale sprawdzić warunki itp.
 
reklama
emka, u mnie to nie kwestia zabobonów, ale niewiedzy o płci. strasznie trudno kupic coś neutralnego :( mam więc jedną kontrowersyjną bluzę z endo, dzisiaj kupiłam, zobaczymy czy jej komuś potem nie oddam ;)
 
no widzisz... moja kuzynka chyba rodziła teraz na pomorzanach to dopytam, a właśnie nei wiem gdzie pracuje mój lekarz od usg - syn mojej prowadzącej
ja w policach byłam na przełomie października i listopada, ale na ginekologii, a nie, oczywiście, na porodówce
lekarze spoko i w ogóle fajnie, tylko było małe nieporozumienie przy wypisie i przed badaniem się naczekałam, bo lekarze mysleli że mnie ordynator ma badać, a on źle powiedział przy obchodzie i o mnie zapomniał... no ale jak mu się przypomniałam, to zaraz pozbierał lekarzy i wszystko było ok
nie wiem jak porodówka

anisaj ja tez kupiłam bluzę z endo - różowo-fioletową, oddam ją teraz kuzynce, bo trochę za różowa na chłopaka...
 
fioletowa śliczna ta bluza ;-) też miałam ochotę ją kupić ale stwierdziłam że powstrzymam się i poczekam aż pojedziemy z mężem na jakieś zakupy to może kupię coś dla maluszka w końcu...
 
Kingusia u mnie wszystko w porządku. Rosnę i piszę pracę mgr. Mam szansę na obronę w maju więc przed narodzinami bliźniaków więc teraz się spinam.
 
reklama
O Marcysiowa to będziesz miała napięty grafik przed przyjściem na świat maluszków :happy:
Może nie będą Cię bardzo maglować jak zobaczą kobietę w tak zaawansowanej ciąży ;-)
 
Do góry