reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

mamakublki widzę że u Ciebie nadal kiepski nastrój :-( jejku nie wiem jak Cię pocieszać mam nadzieję że już niedługo będzie lepiej :-(

kari kochana i u Ciebie podły nastrój Ty jesteś po prostu przemęczona ciągłymi problemami i martwię sie o Ciebie strasznie bo to może prowadzić do depresji Tobie najbardziej przydałaby się pomoc szkoda że nie masz tam nikogo nie masz jakiejś dobrej koleżanki która by Ci troszkę pomogła :-( <tule mocno >

jej byłam z mężem w osiedlowym sklepie ale jak wyszłam to nie wiedziałam czy iść dalej czy się wracać normalnie chodniki zamieniły się w lodowisko :szok::szok: sama bym nie poszła ale wsparłam się na męża ramieniu i jakoś szłam a właściwie jechałam na butach no nic tylko łyżwy zakładać i lodowisko jak nic no masakra każdy ledwo co szedł trzymał się kogo i czego mógł a ja szłam i się cały czas chichrałam tak mnie jakoś naszło :sorry:

teraz już na łóżeczku czekam na seriale i spać :-D

katka mnie tak boli już ponad 2 tyg czasem to tak że kroku dać nie mogę nie mówiąc juz o tym żeby podnieść nogę wchodząc do wanny :szok: mówiłam gin na wizycie ale się specialnie nie wzruszył może dlatego :wściekła/y: że to facet to nie zna tego bólu
 
Ostatnia edycja:
reklama
MamaKubulki, Kari- trzymajcie się kobietki!

U nas dzień dobiega końca. Zaraz kładę pszczoły spac i sama tez pod kołderke odespać noc porzednią.

Ło matko! Ale bym zjadła czereśni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Cześć dziewczyny:) Jeśli juz mowa o jakiś bólach to czy macie je jakby pod żebrami?Wysoko pod samą piersią?Cięzko w nocy się śpi:(
 
Mnie kość łonowa nie boli ale kręgosłup daje o sobie znać chyba od początku ciąży:/
Aaa i ostatnio mam coś takiego że nie mogę się schylić bo mam wrażenie że żebra mi się wbijają, ale tylko z prawej strony tak mam :/
 
mama wikusi no właśnie nie moge rozgryźć tych bóli pod żebrami,nie wiem czy Ciebie też na tej samej wysokości bolą,ale obiło mi się gdziesz o uszy,że jeśli są po prawej stronie to wątroba może fiksować,być obciążona przez ciąże. Tylko,że mnie chyba raz prawa raz lewa strona boli,częściej prawa bynajmniej. Jestem ciekawa kiedy dopadną mnie bóle pachwin od rozciągających się więzadeł...
 
Mnie tez pobolewa tuz pod lewa piersia, jak wezme głęboki wdech to jakby na sekunde przestaje bolec. Pytałam lekarza i to moga byc nerwobóle, ale ja tak mam codziennie:szok: sama nie wiem co to jest
 
Może to przez to,że organy wewnętrzne nam się podnoszą,przesuwają,ale żeby aż tak?Jak nie bolące biodra,pachwiny,wzgórki to żebra jeszcze do tego:(
 
reklama
Do góry