reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

HEj ja was dziś chyba nie nadrobie.
JA mam katar;(
kaszel-mokry
i boli mnie gardzło.
Poza tym dzień raczej udany wziełam nospe forte dodatkowy duphaston i ruszylismy na rajd od babci do babci Zaczęliśmy obiadkiem u teściów-mniam było miło moje dzewczynki zrobiły z moja pomoca laurki-widziałyście na fb chyba! Wrzuciłam na fb bo moi rodzice fb nie mają a teściowie mają załozone ale bez pomocy nie kozystaja-nie są biegli w netowo kompuyerowych sprawach i sie boja dlatego nie bałam sie wrzucić fotek a baaaaaaaardzo chciałam siępochwalic zdolnościami moich dzieci-dumna byłam i tyle! i słuchajcie moja cudna podła @@@@-wiecie kto pojechała i pokazałam moim teściom te fotki-mało sie nie popłakałam bo zepsuła całą niespodzianke!sory za wtraz ale suka z tej kobiety okropna.-juz wiem co ja tak cieszyło w sobote.a i powiedziała moim teściom ze ja wcale nie musze leżeć ze to mój wymysł bo te leki co ja biore zapewniaja to ze nie musze lezec.:szok:i ze wogóle sie czepiali ze celowo chcemy w czerwcu chrzcić bo pewnie sie domyśliliśmy ze beda chcieli roczek robic...:no:-nie mam słów do tej francy!Poza tym u teściów Miło i u naszych babć miło a jak wróciłam czekał misiek z bebilonu;) jutro bedą buteleczki z atomizerami do nosków-zamówiłam szklane bo wleje w nie sól fizjologiczną i mam spray do noska zamias wody morskiej-działanie to samo a buteleczka 4zł 0,5l solifizjoligicznej 6 a wiecie ile wody morskie w spreyu kosztują a mają jednorazowe butelki no i paka ciószków ciażowo karmieniowych od koleżanki-na takim bazarku netowym kupiłam za grosze od znajomej z innego forum dziewczyny:-D
Pomimo starań tej osoby dzień mimo wszystko udany
 
reklama
Własnie się dowiedziałam o śmierci naszego znajomego, zachorował na zapalenie płuc i zmarł w szpitalu. Mieli z żoną trójeczkę małych dzieci. To super ludzie. Płacze jak dziecko:-:)-:)-(Nie moge sobie wyobrazic czegoś takiego.
 
Witam sie w mrozny poniedziałek;-)
U nas dzis było -13... brrrr i ponoć do konca tygodnia ma sie mroz utrzymac, nawet z tendencją rosnącą.
Ktora z Was pytała o bluzki ciążowe - ja jeszcze nosze te co mam, bo ostatnimi czasy lubowałam własnie w tunikach i dłuższych sweterach do rurek dlatego jak na razie mam co nosic.
Chyba mojego m coś kręci bo jest mu zimno, dam mu jakies leki aby sie nie rozłożył i przy okazji mnie:wściekła/y:
 
anisiaj jak sie czujesz?
mam wikusi rety, ale tesciowa, bez komentarza ;/ ciakawe jakimi my bedziemy tesciowymy;)
dmuchawiec to strasznie przykre co piszesz, ile mial lat?
mama trojki zycze duzo duzo zdrowia, cebula z miodkiem super na kaszel, polecam ;)
kingusia fajny filmik, musze mezowi pokazac ;)
dzika bez dobrze, ze Twoje nianie sa chetne do pomocy, ja mojego brata prosilam wiele razy, zeby chociaz na godzinke zostal z kubusiem, ale on sie zawsze "musi uczyc" bo albo sesja, albo jakieś koło itd
natis i sara naprawde wszystko wykupiłyście............ ;)
wisnia witaj ;)

mam wrazenie, ze moj brzuch jest ogromny, musze zmierzyc ile ma cm,
mialam dzis w planach tyle rzeczy, ale oczywiscie moj beznadziejny humor niewiele pozwolil mi zrobic
zeby porawic sobie nastroj chcialam kupic jakies ciuszki, ale jak zobaczyłam ubranka dla dziewczynek to mi sie odechciało...............
 
Mamo kubulki dolaczam sie do dolka. Rzygac mi sie chce na mysl o kolejnych cwiczeniach z adamem, wysiadam psychicznie :-( Ile bym dala zeby moja mama przyjechala choc na tydzien i mi pomogla :-( Dzisiaj nie cwiczylam z nim jeszcze I becze na sama mysl ze bede musiala. Probowalam ale zaczelam jedno cwiczenie I skonczylam na tym. Mam ochote przespac the wszystkie problemy.
 
katka tak jakby Cię ktoś w "pipke" kopnął? Jeśli tak to ja mam identycznie już od jakiegoś czasu ;-)

kari gorsze dni....każdego dopadają nie ciśnij się tak bardzo.
 
reklama
Do góry