reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Ja muszę robić obiad, ale wstać mi się nie chce , mega LEŃ:0:-) Ja dzisiaj na szybko zrobię ziemniaczki, kotlety mielone i mizeria....

Wizytujące koleżanki czekamy!!!:tak:

Robaczek
Ty w pracy???

Mama wikusi jak już zrobisz śledziki to podrzuć jednego ( aż ślinka mi się zbiera jak sobie pomyślę ) :-):-):-)

Palindromea Ty kochana już obiadek w piekarniku , za godzinę wraca mój S a ja nawet mięsa z lodówki nie mam wyciągniętego :sorry:
 
Ostatnia edycja:
U mnie też obiad już w piekarniku - szaszłyki. Cisza, bo wszyscy niecierpliwie czekają na wieści. PO wizytach to się tu zrobi taki ruch, że nie będziemy nadążały :-)
 
oooo ile ja bym dala zeby byc sobie teraz w domku i np. robic obiadek...Ehhh bede tu kiblowac jeszcze ponad 3 godziny...;/ a tak mi sie nie chce. A co do obiadu to nawet pomyslu nie mam... hmmmm...moze jakis schaboszczak z ziemniakami i salalta zielona w smietanie...
 
Dziewczyny domowy, sprawdzony sposób na kaszel u dziecka mile widziany. Nosz kurcze zawsze coś:angry: A niestety wszystkie syropy odpadają. Nosz .....

Teściowa przywiozła mi malutką z przedszkola ale zaczęła tak brzydko kaszleć. Mam nadzieję, że nic się z tego nie rozwinie bo jej wyjazd do Białegostoku może się przesunąć a tego nie chce
 
reklama
Dzień dobry. Tydzień wizytowy sie zaczął - trzymam za wszystkie kciuki &&&&&. Fioletowa te dziergane torebki przecudne !!!! Mój synek poszedł do przedszkola po prawie miesięcznym siedzeniu w domu i chorowaniu. Pani go wyściskała a spotkana mama opowiadać zaczęła jakie to paskudne wirusy teraz w przedszkolu grasują i ile dzieci choruje. Ja cie kręcę , już od razu mam wizję , że to wszystko przylezie z moim dzieckiem do domu :-(. przekichane z tymi bólami glowy macie kochane . Mnie się nie dzieje nic takiego i w nocy też sypiam dobrze ( poza sikaniem ) . Może ta czekolada to dobry pomysł !!! A właśnie - witaj Dorotka. W którym tygodniu jesteś ???? Czapelka a Ty czemu bez suwaczka jesteś ?????
Bo jestem taka dupa wołowa że nie umiem go wstawić;/probowałam ale nie mam cierpliwości żeby poszukać jak się to robi...;/
 
Do góry