reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Tak, Korba ja jeszcze w pracy ale powoli zmykam. Młody też już po szkole.
Z obiadkami to w tym tygodniu sobie ułatwiłam - upieczony kurczak stoi sobie w lodówce - będzie co najmniej na dwa dni :) Do tego tylko ziemniaczki i może też mizzeria - bo Korba narobiła mi smaku :)

Przygotowane mam jeszcze gulasz, schabowe i zupę. A w piątek zrobię dorsze - mój S wypływa na Bałtyk i łowi więc mam dużo pysznych rybek morskich :)

Oj jak strasznie chce mi się spać , aż stracha mam usiąść za kierownice.
Pięknie niebo jest czerwone od zachodzącego słonka - będzie jutro znów pogodny dzień :)

Paulunia - ja daję mojemu jak pokasłuje przeważnie herbapekt - jest dobry i skuteczny a z domowych to syrop z mleczy. Pomaga też do smarowania maść typu vik ( dla młodszych pulmonal -czy tak jakość ) no i niby dobre są inhalacje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
doczekałam się!!! koniec pracy na dziś, pora do domu... zazdroszczę tym, które nie muszą już pracować... codziennie zastanawiam się czy nie iść na L4... od stycznia na 100% idę! tymbardziej, że oddział mi przenoszą od stycznia i zamiast 6 km będę miała do pracy 25 km w jedną str! (za 0 pln więcej) :crazy:

Piękny właśnie dzwonił, że nie muszę gotować bo zabiera mnie do PizzaHut na Serowe kąski:-D Hurraaaa :D
 
Tak, Korba ja jeszcze w pracy ale powoli zmykam. Młody też już po szkole.
Z obiadkami to w tym tygodniu sobie ułatwiłam - upieczony kurczak stoi sobie w lodówce - będzie co najmniej na dwa dni :) Do tego tylko ziemniaczki i może też mizzeria - bo Korba narobiła mi smaku :)

Przygotowane mam jeszcze gulasz, schabowe i zupę. A w piątek zrobię dorsze - mój S wypływa na Bałtyk i łowi więc mam dużo pysznych rybek morskich :)

Oj jak strasznie chce mi się spać , aż stracha mam usiąść za kierownice.
Pięknie niebo jest czerwone od zachodzącego słonka - będzie jutro znów pogodny dzień :)

Paulunia - ja daję mojemu jak pokasłuje przeważnie herbapekt - jest dobry i skuteczny a z domowych to syrop z mleczy. Pomaga też do smarowania maść typu vik ( dla młodszych pulmonal -czy tak jakość ) no i niby dobre są inhalacje.

A nie macie może na sprzedaż takich pysznych rybek??? ;-)

Paulunia Na kaszel , często robię syropek z cebuli i cukru --dobry jest!!!
 
Hejka dziewczynki
Wkącu sie wbiłam na kompa i mam chwilke dla siebie ale powiem wam tak że mi sie nic dziś nie chce a do tego synek mój dzis konczy 4 latak zrobiłam mój babeczki bo tort jeadł w piątek jak byliśmy u dziadków a obaiad miałam wczorajszy wiec tylko odgrzałam i zjedzony, ja i tak straciłam ostatnio apetyt na nic nie mam ochoty wczoraj to miałam wir w głowie że myślałam że wkącu przytomność strace ale jak siadłam to dobrze było. Już nie mogę się doczekać 6 grudnia az wkącu pojedziemy do katowic i dowiemy sie co z tym naszym kredytem na wymażone mieszkanko co dalej na nas czeka ze nawet właściciele z ceny spuścili. A 30 Listopada wkacu pójde na usg i ujrze czy moje przeczucia sie nie sprawdzaja ale mam nadzieje ze nie bo by było nie wesoło .....




A co do tego co pisałam o tym że lekarz mi juz nie chcial wystawic zwolnienia od stycznia z powodu tego ze nie bedzie miał podstawy jak je wystawic pod jakim zastrzezeniem aby zus sie do mnie nie dowalił a jeszcze z tego co mi lekarz mówił że jak zakład nie posiada dla kobiet w ciazy pracy one moga siedziec w domu i beda mialy normalnie placone ale ja sie troche boje tej ciazy i pracy aby jak urodze to zeby mi umowe przetłużyli ale jak 30 przejde sie prywatnie to bede próbowała sie jakos dogadac z lekarze aby lepiej wystawiał te zwolnienia to bede bedzpieczniej sie czuła.

Zmykam poprasować moze potem wejde jak mnie dopuszcza ............
 
Ohhhh!!! Dorotka, gratulujemy!!! super :) PS jestesmy rowiesniczkami :)
oczywiście zapomniałam o sobie napisać więc nadrabiam :) mam 33 lata jest to moja druga ciąża (pierwsza bez sukcesu- ale o tym nie myślimy ;)) obecnie jest to 11 tydzień termin mamy na 8 czerwa wg OM wg. ostatniego usg 4 czerca. Jestem w ciąży mnogiej :szok::szok::szok: z trójka maluchów - fotki wrzuciłam do działu z wizyt u lekarza i USG :) podczytuje Was od samego początku :zawstydzona/y: ale dopiero gdy dostalam potwierdzenie od lekarza że wszystko jest ok postanowiłam dołączyć :-) pozdrawiam poniedzialkowo!
 
u mnie mąz chory w domu-i potwornie marudny.
Kochane czy jest mozliwosc nz podforum czerwcowym żeby zrobić wątki tajne? za dopuszczeniem przez nas bo mozna by naprawde pardziej prywatnie pisać-tak każdy nas moze podczytywać... również nieprzychylne osoby

myślę npo o dostępie od 50postów w czerwcówkach 2013
 
Ostatnia edycja:
czapelka- ja też zamiast kogoś zapytać to kombinowałam z tym suwaczkiem godzinę, robisz tak klikasz np. na mój suwaczek, otwierasz stronkę, tworzysz swój i wklejasz go do sygnatury, cała robota 2min.
Kurcze czekam na te wieści z wizyt, mam nadzieje że zaraz się coś pojawi. Ja dziś tez miałam wyjątkowego lenia, ale zrobiłam krem z pieczarae, i sałatke z tuńczyka ale mój mężuś też do mięsożerców się zalicza, zawsze pyta "a jakie mięso do tego" i na kolacje będą jeszcze steki z polędwicy wołowej mniam mniam
 
Dzięki dziewczyny za pomysły. Niestety herbapect odpada bo nie kazali jej tydzień przed zabiegiem brać żadnych leków a syropu z cebuli nie chce mi pić. Już pojęcia nie mam co robić:angry: Na pewno jutro zostanie w domu co by jeszcze czegoś gorszego w przedszkolu nie złapała
 
u mnie mąz chory w domu-i potwornie marudny.
Kochane czy jest mozliwosc nz podforum czerwcowym żeby zrobić wątki tajne? za dopuszczeniem przez nas bo mozna by naprawde pardziej prywatnie pisać-tak każdy nas moze podczytywać... również nieprzychylne osoby

myślę npo o dostępie od 50postów w czerwcówkach 2013

Jestem jak najbardziej za :)
 
reklama
Do góry