reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

doczekałam się!!! koniec pracy na dziś, pora do domu... zazdroszczę tym, które nie muszą już pracować... codziennie zastanawiam się czy nie iść na L4... od stycznia na 100% idę! tymbardziej, że oddział mi przenoszą od stycznia i zamiast 6 km będę miała do pracy 25 km w jedną str! (za 0 pln więcej) :crazy:

Piękny właśnie dzwonił, że nie muszę gotować bo zabiera mnie do PizzaHut na Serowe kąski:-D Hurraaaa :D
JA TEŻ CHCE PIZZA HUT JUŻ ŚLINKA MI CIEKNIE
u mnie mąz chory w domu-i potwornie marudny.
Kochane czy jest mozliwosc nz podforum czerwcowym żeby zrobić wątki tajne? za dopuszczeniem przez nas bo mozna by naprawde pardziej prywatnie pisać-tak każdy nas moze podczytywać... również nieprzychylne osoby

myślę npo o dostępie od 50postów w czerwcówkach 2013

nie mam pojęcia jak to zrobić-chyba nie mam uprawnień poza tym była bym za komisyjnym przyjmowaniem nowych czerwcówek do nowej grópy
A PROSZE jest coś takiego :))
Czerwcówki 2013 - Forum BabyBoom
 
reklama
ehh ale ten dzień leniwie upływa, głowa znów zaczyna bolec :/ Dobrze że mężulek wrócił i zaoferował zrobienie bitek :p aż mi ślinka cieknie :p Powiedzcie moje drogie - bo wspominałyście z planach zakupowych (ubrania ciążowe), czy zaczynacie je już nosić ?? Ja przyznam, że jeśli chodzi o spodnie to nie, po prostu nie dopinam się, ale zaczynam nosić dłuższe i zwiewne tuniki, żeby zakryć brak zapięcia :p Co do grupy - co zrobić żeby do niej należeć ?:)
 
u mnie mąz chory w domu-i potwornie marudny.
Kochane czy jest mozliwosc nz podforum czerwcowym żeby zrobić wątki tajne? za dopuszczeniem przez nas bo mozna by naprawde pardziej prywatnie pisać-tak każdy nas moze podczytywać... również nieprzychylne osoby

myślę npo o dostępie od 50postów w czerwcówkach 2013

JESTEM ZA:tak:
 
witam,

ja też przyznaję, że nie piszę tu zbyt wiele, bo nie wiadomo kto to czyta (z zewnątrz), ale jeśli pozostanie kryterium 50 postów, to coś czuję, że prędko do tej grupy nie dołączę ;-)

A tak poza tym, to wczoraj i dzisiaj miałam dzień bez mdłości :happy: i mam nadzieję, że już nie będą mnie tak męczyć jak dotąd :-)
 
u mnie mąz chory w domu-i potwornie marudny.
Kochane czy jest mozliwosc nz podforum czerwcowym żeby zrobić wątki tajne? za dopuszczeniem przez nas bo mozna by naprawde pardziej prywatnie pisać-tak każdy nas moze podczytywać... również nieprzychylne osoby

myślę npo o dostępie od 50postów w czerwcówkach 2013

Korba Ty już do tego pod forum należysz a Mamatrójki zaproszenie wysłane.

Reszcie pisałam, żeby się na PV odezwać bo nie byłam w stanie spamiętać i czasu nie za dużo....eh czytajcie posty Kochane ;-):tak:

I tak też się zrobi, że o przyjęciu będzie decydować większość, ok?
Zapraszam więc :tak:
 
Ostatnia edycja:
Korba Ty już do tego pod forum należysz i Mamatrójki jak się nie mylę tez zaproszenie dostała jakiś tydzień temu?

Reszcie pisałam, żeby się na PV odezwać bo nie byłam w stanie spamiętać i czasu nie za dużo....eh czytajcie posty Kochane ;-):tak:

I tak też się zrobi, że o przyjęciu będzie decydować większość, ok?
Zapraszam więc :tak:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam , ale chodzi mi o to ,że tu na forum tym co teraz piszemy , wszyscy mogą to czytać.. .....:sorry:
 
reklama
Do góry