reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
kari - mi zdecydowanie odradzono szczepienie a zwłaszcza (!) w pierwszym trymestrze ciąży ! Zrobisz jak uważasz, ja się chciałam zaszczepić i to bardzo ale zostałam douczona przez ginekologa, położną i pediatrę (każdego co się da pytałam o opinię bo już się nauczyłam że jednej nigdy nie warto ufać :tak:) i zrezygnowałam w tym sezonie, w następnym się zaszczepię

Fioletowa - oficjalnie zalecają ale jak zapytałam to mi zabronili wręcz w 1 trymestrze. Ja jestem bardzo za wszelkimi szczepieniami :tak:
 
no żesz cholerka to ja już nie wiem co robić :( Jeszcze polozna mi powiedziala ze jak najszybciej, najlepiej w przyszlym tyg wiec zalezy jej zapewne zeby w 1 trymestrze sie to odbylo :-( Nie potrafie podjac decyzji, nie wiem co zrobic. Z jednej strony sie boje zaszczepic a z drugiej moze poprostu im zaufac? :-(
 
ja się na grypę nie szczepię - choć powinnam, ale tak jakoś zawsze zapominam
a w pierwszym trymestrze to strach w ogóle cokolwiek brać, szczepić itd., na szczęście lada moment i będziemy wchodzić w drugi trymestr :-D

ja już po obiadku - zupa krem z dyni - postanowiłam jeść tak jak małę dziecko - papki ;-)
 
Wiecie co, jak czytam o Waszych nocach to aż śmiać mi się chce, jakby to była epidemia albo objaw ciąży, ale znacznie częstszy niż porannę nudności :) I Ci mężowie w łóżku - tylko zawadzają :D:D hihih

Kari, ja w pierwszej ciąży też szczepiłam się na grypę. W pracy mieliśmy obowiązkowe. I przed szczepieniem było jedyne pytanie "która pani jest w ciąży" Te co były to nie mogły się szczepić. Dlaczego ja byłam ? Bo nie wiedziałam, że jestem w ciąży - to był początek i przed testowaniem. Nic mi nie było po szczepionce ale w połowie ciąży złapałam grypę i przebieg nie był aż taki lekki, także ja świadomie w ciąży nie szczepiłabym się ( ale nie chcę nic radzić ).

Anbas - uśmiałam się ze szczerości Twego męża - kochany jest :):):)
ale nie przejmuj się wyglądem - ja wyglądam jak dojrzewająca nastolatka - mam 3 pryszcze i jak jakiś mi zniknie to pojawia się następny, do tego blada jestem jak śmierć. W otoczeniu zwalam wszystko na przemęczenie a pryszcze na ( wiecznie ) zbliżający się okres :-D:-D ( Bo moja ciąża to na razie tajemnica )

Marcysiowa, wybierz się na L4, przy dwójce maluszków powinnaś podwójnie wypoczywać ! Praca ważna ale maluszki i Twoje zdrówko najważniejsze.

Yellowstone witaj rozgość się :)

Wyskoczyłam do sklepu i kupiłam sobie pizzerinkę , która była pyszna i kawałek tiramisu , na które miałam w sklepie ochotę ale nie wiem czy zjem bo nie lubię słodyczy ....Czemu kupiłam - nie wiem :baffled:
 
Powiedziałam szefowej. Oczywiście był szok. Ale na szczęście pogratulowała mi i obiecała uważać, żeby przy mnie głosu nie podnosić i życzyła mi jak najdłużej pracować. :cool: Zobaczymy jak to będzie.
 
Yellowstone witamy :)

Kari moje znajome w anglii nie szczepily sie na grype z tego co wiem. Ja bym raczej zrezygnowala, ale oczywiscie to jest kazdego indywidualny wybor. Mam nadzieje ze tu e Irlandii tego nie ma. Moj chlopak i jego siostra jsk sie kiedys szczepili to zaraz po szczepionce lapali przeziebienie taka naturalna reakcja obronna organizmu wiec ja bym sie bala.

Minnie ale narobilas mi ochoty na tosty:)))
 
olunia tu w Irlandii tez szczepia i proponuja jak najszybciej wlasnie...Ja w poprzedniej ciazy sie nie szczepilam i w tej tez nie bede. Jak ja bylam w ciazy to tu szcepili na AH1N1 :baffled: to dopiero mialam stracha... Ale pogadalam z miom lekarzem wtedy, wytlumaczyl mi co i jak i delikatnie zasugerowal, ze on by zony ani corki nie szczepil ale ze to moja indywidualna sprawa...wiec olalam ;-)
 
reklama
Anbas js napewno sie nie zgodze bo bylam tym szczepieniom przeciwna nawet wtedy jak nie bylam w ciazy. A to mi w szpitalu powiedza o tej szczepionce?
 
Do góry