reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Anbas js napewno sie nie zgodze bo bylam tym szczepieniom przeciwna nawet wtedy jak nie bylam w ciazy. A to mi w szpitalu powiedza o tej szczepionce?

Tak. Pewnie w szpitalu Cie poinformuja i popropsza o udanie sie na szczepionke do twojego GP...U mnie tak bylo.

Witaj czapelka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj czapelka:) mamy termin bardzo blisko bo ja na 16

Jeszcze tylko 50 min i do domku:) ja nie wiem jak dam rade tak dalej pracowac, jestem bez sil
 
Ostatnia edycja:
Dzień doberek nowym czerwcóweczkom:)

Widzę, że z placków ziemniaczanych przechodzi na tosty. Dołączam się. Idę sobie zrobić (i będę je robić powolutku, żeby jakoś ten czas mi mijał...).

5 lat temu miałam wycięte wszystkie migdały i też mi proponowano szczepienia, żebym nie łapała żadnych choróbsk, bo z gardła idzie wszystko do płuc. I nie szczepiłam się i jakoś nic poważnego mi się nie stało. Ogólnie co do grypo-szczepień to mam przekonanie, że robią je z poznanych szczepów, ale co rok wirus mutuje, więc właściwie te szczepienia nie są jakieś szczególnie skuteczne. Raczej bym się nie szczepiła.
 
witajcie nowe czerwcóweczki :) co do szczepionki to się nie wypowiem bo nie mam zdania. Tzn ja zaszczepiłam się jeszcze we wrześniu, bo w pracy była taka możliwość, wiec ewentualną decyzję mam z głowy. Wróciłyśmy w przedszkola, coś przekąsiłyśmy i czekamy na Łukasza :) jedziemy z Tosiakiem na basen, hmm mam nadzieję, że nie zrobi akcji z poprzedniej lekcji, wtedy przesiedziała na kolanach instruktorki z 15 minut bo "nóżka bolała" a później "druga :(". Coś mnie dziś pobolewa brzuch, pisałam wcześniej o jednym jajniku,ale teraz jakoś tak całe podbrzusze pobolewa, i ciut plamie (taka jasno brązowa wydzielina). Z wczorajszego Usg i badania wynikało, że wszystko ok więc liczę na to , że to po prostu reakcja na duphostan. Ej spokojnego popołudnia i wieczora :)
 
Witam nowe mamy - rozrastamy się wciąż :-D. Czapelka ja też mam termin na 14 . 06 :tak:. Ja dziś gotowałam fasolkę po bretońsku i wyszła pychotka. Nudy w domu. Trochę porządków zrobiłam. Trochę podrzemałam , dzieci odwiozłam i odebrałam ze szkół .... kolejny dzień mija. Czekam na relacje z wizyt i fotki maluszków :happy:
Anula ja też co jakiś czas poplamie troche - właśnie takim jasnym brązem. Lekarz twierdzi , ze jest ok. Tak myślę , że to może też po tym duphastonie.
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny ja też czekam na realcje z dzisiejszych wizyt

witam nowe czerwcówki spkojnej ciązy życzę

ja dzisiaj odebrałam wyniki badań i nie są za rewelacyjne jest parę odchyleń od normy
niska glukoza 60.01 przy normie od 70-99 pewnie dlatego wciąż chce mi się czegoś słodkiego mogłabym jeść tylko słodkie i do tego jak mam przerwe w jedzeniu dłuższą niż 3 godziny to trzęsą mi sie ręce i czuję się słabo i do tego często się denerwuję a to wszystko właśnie może być przez niski cukier ciekawe co na to mój gin
ponizej normy mam też krwinki czerwone i jakies LYMPH nie mam pojecia co to jest
za wysokie z koleji mam NEUT I MCH
nie znam sie kompletnie co to wszystko oznacza ale jeśli cos jest poniżej albo powyżej normy to chyba nie jest zbyt dobrze nie wiem co myslec a wizyta dopiero we wtorek i teraz bede sie zamartiwać :no:
 
reklama
cześć dziewczyny ja też czekam na realcje z dzisiejszych wizyt

witam nowe czerwcówki spkojnej ciązy życzę

ja dzisiaj odebrałam wyniki badań i nie są za rewelacyjne jest parę odchyleń od normy
niska glukoza 60.01 przy normie od 70-99 pewnie dlatego wciąż chce mi się czegoś słodkiego mogłabym jeść tylko słodkie i do tego jak mam przerwe w jedzeniu dłuższą niż 3 godziny to trzęsą mi sie ręce i czuję się słabo i do tego często się denerwuję a to wszystko właśnie może być przez niski cukier ciekawe co na to mój gin
ponizej normy mam też krwinki czerwone i jakies LYMPH nie mam pojecia co to jest
za wysokie z koleji mam NEUT I MCH
nie znam sie kompletnie co to wszystko oznacza ale jeśli cos jest poniżej albo powyżej normy to chyba nie jest zbyt dobrze nie wiem co myslec a wizyta dopiero we wtorek i teraz bede sie zamartiwać :no:
teri a duze masz odchylenia od normy ? Bo krwinki czerwone czyli RBC w ciazy czesto spada dlatego potem podaje sie wspomagacze z zelazem. Co do Lymph...to sa limfocyty czyli cialka biale i w ciazy ich poziom sie podnosci fizjologicznie i jesli jest do 12-15tys to jest ok. Ja mialam w poprzedniej ciazy przez cala ciaze kolo 18 tys. lekarz sie dziwil i nawet podeslal mnie do szpitala ale powiedzieli mi ze jesli nie mam objawow infekcyjnych, czuje sie ok i nie mam zadnego stanu zapalnego to jest ok.
Co do Neut to sa skladowe Lymf wiec jesli Lymf sa podwyzszone to z automatu neut tez (Neut to sa w procentach podane prawdopodobnie) a MCH to srednia zawartosc hemoglobiny w krwinkach.
Napisz jakie masz odchylenia od norm ale tak jak mowie...Jesli w Lymf masz do 12-15 (choc niektorzy mowia ze do 11 tys. ale co lekarz to opinia) to wszystko ok.
A mialas moze robione jeszcze CRP? Bo to by tez cos wyjasnilo... CRP to bialko reaktywne i jego norma sie podnosi przy stanach zapalnych/ infekcjach. Jesli to masz w normie to o infekcji mowy byc nie moze i Limf sa podniesione przez ciaze :-)
Dlatego m.in. w ciazy nie wykonuje sie badania OB bo nie daje prawidlowego obrazu (zawsze jest podniesione mimo braku infekcji). Glowa do gory :-) Mam nadzieje, ze troche pomoglam :-)
 
Do góry