reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
AMEN!! Już też probowałam kilka razy delikatnie ująć ten temat... Ja mam Kochana dokładnie takie samo zdanie ;-)
A w ogóle jak te gacie z allegro?? Bo na zakupowym olałaś mnie sikiem prostym :-D :growl:
EEE kochanienka może na zakupowym fakt siknełam ale tutaj dzisiaj napisałam że polecam, wygodne, troszke wieksze w udach ale jeszcze urosne ;D a i pisalam ze w Decathlon ie kupiłam za 39złiles gr fajne dresy po ssame cycuchy ::D

Do zapachów dodam jeszcze taką przewrotność: zrobiłam sobie dziś te moje ziemniaczki z pysznym sosem czosnkowym, zjadłam całą miseczkę tego sosu z dwoma wielkimi ząbkami czosnku, było na ówczesną chwilę pyszne ! Zostawiłam pustą, pachnącą miseczkę na stole. Właśnie poczułam zapach czosnku i nagle wzięło mnie na wymioty. Przewrotne co, najpierw zachcianka na czosnek, po dwóch godzinach mdłości na czosnek...

Ja czytam straty malutkich kruszynek ale staram się nie nakręcać złymi info. To nic nie da, na pewno nam nie pomoże. Bardzo mi żal tych dziewczyn ale musimy myśleć o swoich brzuszkach i starać się nie dołować, nie myśleć o ewentualnej stracie tylko myśleć pozytywnie. To ważne, w każdej dziedzinie życia a już zwłaszcza gdy w grę wchodzi taki maleńki cud.
Starajmy się nakręcać pozytywnie !!!
Już wiem co rano chciałam zapytać, czym smarujecie brzuchy ?
Ja masłem do ciała. W I ciąży oliwką.
Tez chce coś kupic... smarowalam przez jakis czas mustella miałam takie małe probki od tesciowej z przychodni ale mysle zeby kupic coś co jeszcze ujedrnia skore bo z tym mam problem
 
Witam przed snem:tak: Ja w pierwszej ciąży niczym nie smarowałam, tylko po kąpieli balsamem, teraz tak samo .
Właśnie oglądałam sobie zdjęcia z mojego CC i tak sobie pomyślałam jak dali mi moją małą Juleczkę, aż mi się łezka w oku zakręciła :tak:. W pierwszej ciąży dowiedziałam się , że będę miała córeczkę w 13 tyg. ciąży , ciekawa jestem kiedy teraz się dowiem, już się doczekać nie mogę.

Mam takie troszkę wstydliwe pytanie, może Wy kochane mi coś podpowiecie, wyniki moczu mam dobre, a jakiś mają taki dziwny "zapach" , co to może być???:zawstydzona/y:
 
Korba - a może przez leki albo witaminki? Ja mam podobnie, ale ja na bank po lekach.

A kremu używam Mustelli - nie wiem jakiś podwójnie działający krem p/rozstępom. A dzisiaj mój M. kupił mi jeszcze w Selgrosie z Bielendy 'Sexy mama' hihhi 'Skuteczna kuracja p/ rozstępom oraz ulelastycznienie i wzmocnienie skóry'. Konsystencje obu kremów bardzo podobne, składy nie wiem, bo nie umiem porównać, a cena to wiadomo... ciekawe jak wypadną w najważniejszej kwestii - skuteczności :).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry