reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dziewczyny muszę się z Wami pożegnać ,idę do szpitala -powtórka z kwietnia
[*].
Dbajcie o siebie ,miło było Was poznać
-bardzo mi przykro iprzytulam

ailatan- tak, mam taką małą dzidzie w domu, zdecydowaliśmy się świadomie, udało się w 2 próbie, ale czasem mi ciężko, wiesz ona jeszcze nie chodzi, nosze ją, dobrze że jest lekka niecałe 8kg, ale chyba będzie coraz lepiej mdłości i senność ustępuje, a co do USG to wiem jak to jest nie usłyszeć serduszka, z tego powodu straciłam pierwszą ciąże. Ale te dwie ostatnie są inne, czuje się fatalnie a w pierwszej nie miałam żadnych objawów. Boje się, ale myślę pozytywnie to naprawdę pomaga.

ja mam rok i 4 miesiace miedzy dziewczynkami polecam fajna róznica
 
reklama
MamaTrójki- i jak było na początku po urodzeniu drugiego, ktoś Ci pomagał (nie licząc męża), kiedy mogłaś troszkę odetchnąć, ja liczę że pewnie jak drugie będzie miało z rok, w sumie to też zależny od charakteru dzieci, moja córcia jest bardzo żywiołowa
 
nie no kobiety ja oszaleje :-( Sandy tak strasznie mi przykro :-:)-(
Ja juz mam czarne mysli w glowie... Przypomina mi sie pierwsza ciaza i nie moge spokojnie usiedziec... A co jak i tym razem sie okaze dopiero w tym 14 tyg ze serducho nie bije? :-( Cholera nie wiem czy sie nie zapozyczyc na to usg prywatnie u polskiego ginekologa :-( jak ja wytrzymam...
 
Sandy kochana trzymaj się, strasznie mi przykro:-(
[*]

Trzymam kciukasy za wszystkie wizytujące, jesteśmy z WAMI :tak: i czekamy na dobre wieści!!!

Mnie nadal mdli jak cholera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: już nie wiem co mam zrobić......

Kari ja na Twoim miejscu chyba bym poszła do lekarza, pójdziesz i będziesz spokojnie spała!!!:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
kari21 jeśli bardzo się denerwujesz to lepiej idz do lekarza i się uspokoisz. Nie ma sensu się stresować, przecież stres szkodzi dziecku.
 
Do góry