reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Sandy- bardzo mi przykro, strasznie ci współczuje
ailatan- tak, mam taką małą dzidzie w domu, zdecydowaliśmy się świadomie, udało się w 2 próbie, ale czasem mi ciężko, wiesz ona jeszcze nie chodzi, nosze ją, dobrze że jest lekka niecałe 8kg, ale chyba będzie coraz lepiej mdłości i senność ustępuje, a co do USG to wiem jak to jest nie usłyszeć serduszka, z tego powodu straciłam pierwszą ciąże. Ale te dwie ostatnie są inne, czuje się fatalnie a w pierwszej nie miałam żadnych objawów. Boje się, ale myślę pozytywnie to naprawdę pomaga.
 
dobra dziewczyny i ja się już powoli zbieram. Tak się strasznie boję a dzisiaj jak na złość mdłości minęły. Wiem panikuje :( Tak bym chciała aby ktoś teraz przy mnie był a ja sama jak palec :(
 
reklama
Kingusia - Ty jesteś w 7 tyg licząc od okresu? Bo ja w środę idę na USG i jeżeli patrząc na to co mi ostatnio lekarz powiedział (teraz idę do innej ginekolog) to w środę będzie 7 tydzień (od okresu 8), a chciałabym już usłyszeć serduszko i tak się zastanawiam czy nie przełożyć na następną środę wizyty...

Licząc od daty ostatniej miesiączki jestem w 8 tygoniu czyli 7 skończonych tygodni i 3 dni.
Lekarz powiedział że wszystko jest dobrze i dziecko się rozwija a serduszko mamy usłyszeć następnym razem.
 
Do góry