reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

JA DZIŚ UMIERAM
wymioty,do tego ból głowy właściwie 4 rózne bóle głowy bo z jednej strony taki od kręcenia w głowie-to głód nic w żoładku jeszcze nie utrzymałam
drugi to takie ciiiiiiiiiiiiiiiiii trzeci to takie łup łup czawarty od tyłu taki rozsadzający głowe:szok:
a dzewczynki to gejzery energii-pomogły mi dziś pranie powkładać do pralek:-)
a teraz roznoszą swój pokuj gdzie się bawią ,mam ogromną ochote na pizze,na ziemniaczki i maslankę,na mięsko gotowane a wystarczy ze poczuję zapach jedzenia i mam bliskie spotkanie z wielkim uchem:crazy:
ddo tego mój kochany maz mnie zdenerwował mówię mu że mi smutno-i nawet nie skończyłam nie powiedziałam czemu on wypalił-bo masz huśtawki nastroju i poszedł spać po nocce:-(
w sobote idziemy na urodziny:-Da ja o suchy chleb poprosze:-D
potem koło19.30 my mamy gościa-fajnie
dziś na obiad dziewczyny maja baaaaardzo gęsta zupkę na cielęcinie z dyża ilością mięsa i jarzyn a my pizze mrożoną:-D
 
reklama
Teri114 ja tez mam od wczoraj takie bole jajnikow jak na miesiaczke, niewiem czy to tez nie przez to ze teraz by wypadala mojs miesiaczka a podobno czasem organizm jeszcze sie nie prEstawia calkowicie na ciaze i pamieta o bolu co miesiecznym !! Mam nadzirje ze tylko dlatego boli:( dzis leze w domy z nogami do gory i jest lepiej. Wspolczuje tym co wymiotuja bo tez przez to prZechodze!!! I tylko nieeiem czemu nazywaja to porannymi mdlocciami skoro ja mam caly dzien :)
 
Mama Trójki współczuję bóli i dolegliwości maści wszelakich.

A ja dzisiaj dostałam "super" wiadomość. Moja koleżanka idzie do "swojego" lekarza. Dla mnie przekaz jest jasny - idzie na 6miesięczne zwolnienie. Dla mnie oznacza to tyle, że będę robiła na 2 etatach i przez 8 godz. będę biegać i na siku czasu nie będzie. Chyba trzeba się streścić ze zwolnieniem. Ale na razie nie chciałam iść bo chcemy kredyt sobie załatwić. I co mam zrobić??
 
Witam dziewczyny :-)

Pogoda dziś straszna, ja właśnie skończyłam sprzątać, zaraz jadę po receptę do mojej gin, a potem po córę - dziś do domku już wraca ;-)

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące i witam serdecznie nowe czerwcóweczki :-)
 
I tylko nieeiem czemu nazywaja to porannymi mdłościami skoro ja mam caly dzien :)

Haha u mnie na szczęście albo i na nieszczęście (bo może by mi ulżyło) nie mam mdłości z wymiotami (jak już pisałam wcześniej), ale co do nudności, to też się o nich mówi, że są poranne, a u mnie są poranne, południowe, popołudniowe, wieczorne a czasem nawet nocne :p ale może to dobrze bo to w pewnym sensie znak, że dzieciątko ma się w porządku, ja przeżyje :) inne kobiety przeżyły to i ja dam radę :)
 
JA DZIŚ UMIERAM
wymioty,do tego ból głowy właściwie 4 rózne bóle głowy bo z jednej strony taki od kręcenia w głowie-to głód nic w żoładku jeszcze nie utrzymałam
drugi to takie ciiiiiiiiiiiiiiiiii trzeci to takie łup łup czawarty od tyłu taki rozsadzający głowe:szok:
a dzewczynki to gejzery energii-pomogły mi dziś pranie powkładać do pralek:-)
a teraz roznoszą swój pokuj gdzie się bawią ,mam ogromną ochote na pizze,na ziemniaczki i maslankę,na mięsko gotowane a wystarczy ze poczuję zapach jedzenia i mam bliskie spotkanie z wielkim uchem:crazy:
ddo tego mój kochany maz mnie zdenerwował mówię mu że mi smutno-i nawet nie skończyłam nie powiedziałam czemu on wypalił-bo masz huśtawki nastroju i poszedł spać po nocce:-(
w sobote idziemy na urodziny:-Da ja o suchy chleb poprosze:-D
potem koło19.30 my mamy gościa-fajnie
dziś na obiad dziewczyny maja baaaaardzo gęsta zupkę na cielęcinie z dyża ilością mięsa i jarzyn a my pizze mrożoną:-D

Oj, trzymaj się, leż ile możesz z tą obolałą głową.
Ja taki dzień miałam wczoraj, dziś lepiej.
Strasznie czasem Ci mężowie są niewyrozumiali, szkoda, że choć na jeden dzień nie możemy im oddać tych dolegliwości a przydało by im się też pocierpieć.
Ja na pizze wczoraj wieczorem miałam straszną ochotę, taką serową ale pizzerie są otwarte tylko do 21 a zachciało mi się jej trochę później

Witam naszą nową Czerwcówkę !

A te bóle, dziewczyny to może jest rozciągające się więzadła ? Mnie też kłuje i boli niemalże non stop. Ten ból dokładnie jest mi znany z I ciąży i zdecydowanie nie jest groźny wręcz potrzebny. A faktycznie boli z boków.
 
A powiedzcie mi moje drogie ... pewnie ten watek już tutaj gdzieś się przewijał ale 266 stron ciężko ogarnąć :) - macie jakieś zachcianki ?? Mój luby śmieje się ze mnie, że jestem teraz stereotypową ciężarówką, ciągle niedobrze, ciągle jeść, ciągle siusiu, ciągle spac i oczywiście te zachcianki. Ostatnio sama sobie się dziwiłam, bo podczas wizyty u cioci przegryzałam, całkiem nieświadomie, ciasto z kremem pieczarkami marynowanymi :p I powiem wam, że nigdy wcześniej nie powiedziałabym że takie połączenie smaków jest super a tutaj ... :p i ostatnio pochłaniam ciągle i wciąż ogórki kiszone, niedługo zapas w mojej piwnicy się skończy i będę musiała podkraść mamie :p
 
anula ja na początku miałam straszne napady głodu, że tak powiem. Jadłam wszystko co mi się pod rękę nawinęło:-D Teraz jest gorzej bo nic jeść nie mogę. Wszystko powoduje takie mdłości, że masakra. Dopiero teraz od 5 rano zjadłam śniadanie a i tak boję się, że zaraz czekać mnie będzie wizyta w wc bo już mi słabo. Także ciekawie nie jest :(

Jednak na początku mąż się śmiał, że mnie do mamusi wywiezie bo za droga w utrzymaniu jestem :-D
 
reklama
RobaczekII moj bol jest w pacheinach po oby stronach u najgorzej boli jak chodze. Teraz jsk leze to jest taki promieniujacy!!

Anula jezeli chodzi o wymioty to pocieszam sie tym ze sa po to zeby zobaczyc za pare miesiecy usmiech dzidziusia i uslyszec jego placz:)))
 
Do góry